מכבי פוקס תל אביב הפועל בנק יהב י-ם מכבי ראשון לציון הפועל U-NET חולון עירוני חי מוטורס נס ציונה מכבי חיפה
הפועל גלבוע/גליל הפועל אלטשולר שחם ב"ש עירוני נהריה הפועל SP מצר תל אביב הפועל יוסי אברהמי אילת מכבי אשדוד

"ספורט בגלבוע זה קודם כל חינוך וערכים"

06/12/2016
"ספורט בגלבוע זה קודם כל חינוך וערכים"
הפועל גלבוע/גליל ביקרה בבית הספר היסודי "עמק-חרוד", בו למדו רבים משחקני הקבוצה. ראש המועצה עובד נור: "שמחים להוות דוגמה לחממה" (צילומים: ברוך אולשק)

מחויבות לקהילה הינה חלק מהותי בדנ"א של קבוצת הכדורסל הפועל גלבוע/גליל. מיקום הקבוצה בפריפריה ובלב אזור חקלאי מוביל לחיבור וחיבוק יוצא דופן בין הקבוצה לקהילה שבגלבוע. חיבור זו מתבטא בין השאר במחלקת נוער משובחת המאפשרת לילדי הגלבוע להתמחות ולהתפתח בכדורסל, לאורך שנים רבות, כאשר בכל שלב תהיינה פלטפורמה של קבוצה מקומית המשחקת בליגה. נדבך נוסף לחיבור הקבוצה לקהילת הגלבוע מתבטא בביקורים המיוחדים בבתי ספר בגלבוע, במוסדות ציבור ובתי חולים, ובקיום אימונים משותפים לשחקנים הבכירים מקבוצות הנוער גלבוע- מעיינות.

במסגרת תרומה זו יצאו שחקני הפועל גלבוע/גליל לסיור בבית הספר היסודי "רימון", במועצה השכנה, עמה יש שיתוף פעולה בתחום הכדורסל במועדון המשותף גלבוע/מעיינות. בהמשך היום הגיעו השחקנים אל אולם הכדורסל בעמק חרוד והוצגו לעיני ילדי ביה"ס שקבלו אותם בהתלהבות ותשואות רמות. לרבים משחקני הסגל היווה הביקור חזרה אל האולם בו עשו את צעדיהם הראשונים בכדורסל. לסיור הצטרפו שחקניות קבוצת הנשים הפועל קרן גלבוע, שהשתתפו באופן פעיל בכל הפעילויות עם התלמידים.

בתום הצגת השחקנים והשחקניות, התקיימו משחקי ראווה של השחקניות עם נבחרת הבנות של ביה"ס עמק חרוד, ושל שחקני גלבוע/גליל מול נבחרות הבנים של עמק חרוד. שחקני גלבוע/גליל, שהגיעו במצב רוח מרומם אחרי ניצחון חוץ חשוב על מכבי קריית גת, הציגו מהלכים נהדרים ודאנקים גדולים לקול צהלות הילדים. בסיום הפעילויות הזמינו ראשי הקבוצה את התלמידים לבוא ולקחת חלק ולצפות במשחקי הקבוצות באולם בגן נר.

עובד נור, ראש המועצה: "ספורט בגלבוע זה לא רק הישגיות ומצוינות, זה קודם כל חינוך והנחלת ערכים. הפעילויות למען הקהילה הינן זכות קיומה של הקבוצה ולכן הן מתרחשות באופן טבעי ותדיר. יש לנו למעלה מ-1,300 שחקנים במחלקת הנוער הגדולה בארץ, ואנחנו שמחים להוות דוגמה לחממה לטיפוח מצוינות בקרב הנוער".

מנכ"ל הקבוצה ארצי פרטי: "מה שמנחה אותנו, הוא הרצון שכל ילד או ילדה בגלבוע ישים לו מטרה וידבק בה, תוך שאיפה למצוינות, להשקעה, ולהתמדה. באותו כוח רצון, שאנו דוגלים בו, ניתן להגיע לפסגות". הקפטן חואקין שוכמן: "מאוד מרגש לבוא הנה, הזיכרונות עולים וצפים, משחקים בלתי נשכחים שהיו פה באולם, ומאוד מרגש לבוא ולשמח ילדי ביה"ס". רכז הקבוצה, זיו בן צבי, נזכר אף הוא בזיכרונות מהאולם: "ממש כיף לחזור לאולם, היו לי בו הרבה רגעים משמחים וגם עצובים, וזו חוויה לבוא ולשחק עם הילדים".

צילומים: ברוך אולשק

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל