מכבי "FOX" ת"א הודיעה על הקפאת הפיצול

24/08/2018
מכבי "FOX" ת"א הודיעה על הקפאת הפיצול
הצהובים פירסמו הודעה לעיתונות, לפיה ההחלטה לשחק בסגלים נפרדים בליגה ובאירופה הוקפאה: "כל הצדדים פועלים למען מטרה זהה – טובת הכדורסל הישראלי"

מכבי "FOX" ת"א הודיעה הבוקר (שישי) כי החליטה להקפיא את ההחלטה לפצל את הקבוצה לשני סגלים. הקבוצה הוציאה הודעה לעיתונות בה נימקה את מעשיה:

"ב-8.4.2018 מכבי תל אביב יצאה בהודעה על החלטתה לפצל את הקבוצה ל-2 סגלים, סגל לליגת העל וסגל ליורוליג. הסיבות שהובילו להחלטת הפיצול הוסברו במפורט במפגש עם אנשי תקשורת שהתקיים בהיכל המכבים, והוסברו במצגת שהוכנה על ידי המועדון על מצב החוקים והכללים שקיימים בליגה הישראלית והפערים הקיימים בהשוואה לליגות המובילות באירופה. אותה מצגת הופצה ברבים כדי להסביר את המהלך.

בהנחת היסוד להחלטה, כפי שהוסבר בעמוד 21 באותה מצגת, נאמר: 'מכבי נאלצה להשלים עם העובדה כי המגבלות הקיימות בישראל יישארו בתוקף בצורה כזו או אחרת'.

בנקודת הזמן הנוכחית בוצעו מספר שינויים, כגון ביטול החוק הרוסי החל מהעונה הבאה, שינויים במכסת הזרים וכן הקמת ועדת שרעבי, שיש לכבד את הדיונים שעדיין מתקיימים במסגרתה. בנוסף, מתקיימים דיונים במסגרת מנהלת הליגה בכל הקשור לתקנות והמגבלות השונות שבאחריותה.

בנסיבות אלה, יהיה זה נכון להערכתנו להמתין לתוצאות הדיונים השונים מתוך אמונה כי כל הצדדים פועלים למען מטרה זהה – טובת הכדורסל הישראלי. לפיכך, בשלב זה, הוקפאה ההחלטה מיום ה-8.4.2018".

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל