כניסה חינם לאימהות בעונה הקרובה באשדוד

12/09/2018
כניסה חינם לאימהות בעונה הקרובה באשדוד
כצעד לקירוב נשים ליציע היכל הקריה, הודיעה מכבי אשדוד/באר טוביה שאמהות יוכלו להיכנס ללא תשלום למשחקי הקבוצה. בנוסף, משווקים מנויים אב + בן

מכבי אשדוד/באר טוביה נערכת לשנה הקרובה וחלק לא פחות חשוב מבחינתה מהצלחה על הפרקט תהיה הצלחה ביציעים. בהנהלת הקבוצה עושים מאמצים ניכרים כדי למלא את היציעים ואחד מהם הוא קירוב הנשים ליציעי ההיכל.

מהקבוצה נמסר: "כדורסל ונשים זה שילוב מנצח, לפחות באשדוד. בעונה הקרובה תמשיך הקבוצה לשווק את מנוי האב + בן, מנוי משולב ואטרקטיבי במיוחד מבחינת המחיר (500 ש"ח), רק שהשנה הוא הופך לעוד יותר אטרקטיבי, כיוון שגם האמא כלולה באותו מחיר. האמא תיכנס ללא תשלום וכך תושלם החוויה המשפחתית. אם האבא לא בעניין, תוכל האמא להיכנס ללא תשלום עם ילדיה במידה שברשותם מנוי או כרטיס למשחק".

בד בבד נערכת הקבוצה לפתיחת העונה ולמשחקה הראשון בגביע ווינר. המשחק נגד גלבוע/גליל יתקיים בבית מכבי בראשון לציון ב-27 בספטמבר, כאשר ניצחון במשחק יעלה את אשדוד לחצי הגמר.

שני שחקנים טרם הצטרפו לאימונים, ליס שושי ופול סטול, שינחת ב-17 בספטמבר ויחל באימונים המשותפים. גם מאמן הקבוצה, ברד גרינברג, מתעכב בנחיתתו עכב חתונת בנו בארצות הברית.

מחירי המנויים לעונת המשחקים:

מבוגר: 400 ש"ח
נוער, חייל, סטודנט: 300 ש"ח
אב + בן: 500 ש״ח
וי.איי.פי: 600 ש״ח

להזמנת מנוי: 9066*, 03-5111777

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל