ליגת האוהדים 3X3 יוצאת לדרך!

05/02/2019
ליגת האוהדים 3X3 יוצאת לדרך!
החלה ההרשמה לליגת האוהדים 3X3 של מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל. שחקני הנבחרת הזוכה ייסעו לטורניר בינלאומי רשמי בחו"ל! כל הפרטים בפנים

מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל חוברים יחדיו לפרויקט משותף, ליגת אוהדים 3X3. ענף ה-3X3 צובר תאוצה ומאות רבות של טורנירים מתקיימים ברחבי העולם וכמובן גם בישראל. באולימפיאדת טוקיו 2020 כדורסל 3X3 יהיה לראשונה ענף אולימפי.

מי משחק?

המנהלת פנתה לקבוצות הליגה וביקשה לגייס 12 נבחרות לליגת האוהדים, כאשר כל נבחרת תייצג קבוצה בליגה. במידה ואתם רוצים להשתתף, פנו לקבוצה שלכם ובקשו ממנה לייצג אותה בטורניר האוהדים. בכל נבחרת ישתתפו 4 אוהדים.

שיטה המשחקים

בתום גיוס השחקנים והנבחרת לליגה, תתקיים הגרלת בתים במשרדי המנהלת. בהגרלה יוגרלו ארבעה בתים, כאשר בכל בית שלוש נבחרות. כל נבחרת תשחק שני משחקים, אחד בבית ואחד בחוץ ומכל בית יעלו שתי נבחרות לשלב רבע הגמר, שם יתקיימו המשחקים בשיטת נוקאאוט עד להכרזת הנבחרת הזוכה.

המשחקים

משחקי ליגת האוהדים 3X3 יתקיימו במחציות משחקי ליגת ווינר סל, כאשר הכוונה לקיים את המשחקים בסיבוב השלישי של העונה ולנסות ככל הניתן שמשחקי ליגת האוהדים יתקיימו בזמן שאותן קבוצות משחקות על המגרש בליגת ווינר סל.

המשחקים יימשכו 7 דקות ברוטו ויתקיימו תחת החוקים הרשמיים של ליגת 3X3, כאשר לכל משחק ישובץ שופט מאיגוד הכדורסל.

הרישום

לאחר שקבוצתכם אישרה לכם להירשם תקבלו לינק להרשמה. כל ארבעת השחקנים צריכים להירשם ולהביא אישור רפואי.

הגבלות

ניתן להירשם רק מגיל 16 ומעלה - מלבד זה אין הגבלות.

מה עוד חשוב לדעת?

שחקני ליגת האוהדים יקבלו מדי משחק ואימוניות (לא כולל נעליים) והוצאות נסיעה ממנהלת הליגה עבור כל משחק (400 ש"ח עבור משחק בית, 800 ש"ח עבור משחק חוץ).

הפרס הגדול

כל ארבעת שחקני הנבחרת הזוכה תיסע לטורניר בינלאומי רשמי בחו"ל!

אז מה צריך לעשות עכשיו?

פנו לקבוצה שלכם ובקשו ממנה לייצג אותה בליגת האוהדים. ברגע שהקבוצה תאשר לנו את השתתפותכם, נתקדם מולכם ברישום. ברגע שכל 12 הקבוצות יירשמו נבצע את ההגרלה.

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל