בעיית לוח הזמנים תידון בישיבת יול"ב

10/03/2019
בעיית לוח הזמנים תידון בישיבת יול"ב
יו"ר מנהלת הליגה, שמואל פרנקל, העלה לסדר היום את בעיית לוח הזמנים העמוס של היורוליג בעונה הקרובה. בישיבה ייקחו חלק ראשי הליגות מרחבי אירופה

יו"ר מנהלת ליגת ווינר סל, שמואל פרנקל, הצליח להעלות לסדר היום של היול"ב את בעיית לוח הזמנים העמוס של היורוליג בעונה הבאה.

מכתבו של פרנקל נמצא על סדר היום בישיבה של יול"ב שתתקיים ביום רביעי הקרוב, ה-13 במרץ בברצלונה ובה ישתתפו ראשי הליגות באירופה. פרנקל עצמו ומנכ"ל מנהלת הליגה, עדלי מרכוס יקחו חלק בישיבה.

במכתב הדגיש יו"ר המנהלת כי הלו"ז העמוס של היורוליג, יחד עם הלו"ז של פיב"א לנבחרות, יוצר משימה בלתי אפשרית לליגות המקומיות וייצור בעיות רבות לקבוצות במהלך העונה הבאה.

עוד הוצג השינוי המשמעותי בכמות המשחקים של היורוליג: בעונת 2010/11 התקיימו 16 משחקים במסגרת העונה הסדירה של היורוליג, שתי עונות לאחר מכן (2012/13), המספר עלה ל- 24 משחקים והמשיך לעלות גם ב-2016/17 ל-30 משחקים. בעונה הבאה צפויים 34 משחקים! כלומר עליה של 112.5 אחוז במהלך 9 עונות, כאשר ב-11 שבועות ישחקו ביורוליג שני מחזורים צמודים, לעומת 7 בעונה הנוכחית.

אגב, רק לשם השוואה, קבוצה אשר תזכה ביורוליג בעונה הבאה, תאלץ לשחק בין 39 ל-41 משחקים, לעומת קבוצת כדורגל שתשתתף בצ'מפיונס ליג ותידרש לשחק 13 משחקים בלבד במסגרת הצ'מפיונס, ההבדל הוא כאמור עצום.

מנהלת הליגה, יחד עם ראשי הליגות האחרות באירופה, ינסו למצוא פתרון על מנת להקל על הקבוצות המשתתפות ביורוליג ובמקביל להגן על הליגות המקומיות.

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל