"מקווה שכל ילד קיבל משהו שיעזור לו"

29/03/2019
"מקווה שכל ילד קיבל משהו שיעזור לו"
עירוני "חי מוטורס" נס ציונה ערכה אימון פתוח למצטייני מחלקת הנוער של המועדון, במסגרת מיזם "הטוטו למען הספורט בישראל" (צילומים: עודד קרני)

כ-35 ילדים וילדות מצטיינים ממחלקת הנוער של עירוני "חי מוטורס" נס ציונה הגיעו היום (שישי) לפעילות משותפת עם שחקני הקבוצה הבוגרת, במסגרת פרויקט "הטוטו למען הספורט בישראל" של "הטוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל.

הילדים והילדות, שמגיעים מאחת ממחלקות הנוער המתפתחות בספורט הישראלי בשנים האחרונות, ערכו אימון תחנות עם שחקני הקבוצה הבוגרת, שהדריכו אותם באופן אישי על יסודות כדורסל נכונים.

לאחר הפעילות עברו הילדים להרצאה עם המאמן המנטאלי של האגודה, רוני צוקרמן' במסגרתה נתן רוני לשחקני מחלקת הנוער סקירה על חשיבתו של האימון המנטלי בדרך להישגיות במשחק הכדורסל ובכלל. בנוסף ניתנו כלים להתמודדות עם אתגרים בדרך לחלום שלהם להיות שחקני ליגת על ואף מעבר לזה. בהרצאה הוצגו סיטואציות של הצלחה וכישלון וכיצד ניתן למנף כל סיטואציה חיובית ושלילית לטובתו של השחקן ולעיצוב אופיו.

נושא ההערכה העצמית של השחקנים הועלה אף הוא בהרצאה והחשיבות שלה כקריטית בהתמודדות עם אתגרים ועד כמה תחושת המסוגלות האישית ותחושת היותך ראוי להצלחה תקבע עד כמה רחוק אתה יכול להגיע. קפטן הקבוצה, טל דן, הציג בפני השחקנים את ההתמודדויות שלו בדרך להיותו קפטן ושחקן מוביל בעירוני "חי מוטורס" נס ציונה. הפורוורד סיפר להם על הדרך הארוכה שעבר עד שמימש את החלום שלו וחשף טפח ביכולת שלו להתמודד כיום עם לחץ במשחק.

מאיר טפירו, מנכ"ל עירוני נס ציונה: "לפני המפגש נדב זילברשטיין אמר לילדים שלפעמים טיפ אחד קטן משחקן בוגר, שווה יותר מהרבה אימונים ואני חושב שהוא צודק, הילדים מאוד התרגשו לפני המפגש ואני מקווה שכל אחד מהם קיבל משהו קטן שיעזור לו בעתיד.  אני בטוח שהם קיבלו המון מההרצאה המנטלית של רוני צוקדמן ועצם המפגש הבלתי אמצעי עם טל דן, שכמו הילדים גדל כאן בעיר".


צילומים: עודד קרני

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל