הפועל U-NET חולון מכבי פוקס תל אביב הפ' בנק יהב י-ם עירוני חי מוטורס נס ציונה עירוני נהריה מכבי ראשון לציון
הפועל גלבוע/גליל הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל SP מצר תל אביב מכבי אשדוד מכבי חיפה

הודעת המנהלת בעקבות אירועי הדרבי

14/05/2019
הודעת המנהלת בעקבות אירועי הדרבי
מנהלת ליגת ווינר סל מוטרדת מהעונש הקל שקיבל אוהד הפועל ת"א אשר פגע באיש צוות מכבי ת"א ותפעל להרחקתו לשנתיים לפחות מכל מגרשי הכדורסל בארץ

מנהלת ליגת ווינר סל לא תסבול מקרי אלימות פיזית או מילולית במשחקי הליגה. האירועים החמורים שהתרחשו בדרבי התל-אביבי ביום ראשון האחרון, ובעיקר הפגיעה הפיזית של אוהד הפועל ת"א באיש צוות מכבי ת"א היא עליית מדרגה ברמת האלימות במגרשים ואנחנו נפעל בכל דרך כדי למנוע הישנות מקרים כאלה.

מכבי ת"א בפרט וקבוצות אחרות בליגה בכלל לא אמורות לחשוש להגיע למגרש כזה או אחר. ההתעסקות בקנס על איום אי הגעה למשחק בשלב זה הוא מיותר לחלוטין, האיום הממשי שהתרחש במשחק הוא הנושא המרכזי ועליו יש לתת את הדעת.

בנוסף, במכתבה של מכבי ת"א מובהר כי אין החלטה רשמית שלא להגיע למגרש. הציטוט המדויק: "בהתאם להחלטה שעומדת להתגבש בהנהלת המועדון הרי שבמידה והדברים האמורים מלעיל לא יתוקנו ומקרה מהסוג הזה יישנה, הרי שקבוצתינו לא תופיע למשחק".

מנהלת הליגה מוטרדת מאוד מהעונש הקל שקיבל אותו אוהד בבית המשפט ומופתעת מהתנהלות המשטרה שדרשה זמן כל כך קצר להשעיה, עונש שלדעתנו לא יהווה הרתעה אמיתית. לכן מנהלת הליגה ומנהלת הכדורגל פועלות להקמת בתי משפטי ייחודיים לנושא הספורט זאת על מנת למנוע החלטות מסוג. במקביל, המנהלת תידחף לשיתוף פעולה עם איגוד הכדורסל במטרה להרחיק את האוהד המדובר לשנתיים לפחות מכל מגרשי הכדורסל בארץ, בהמשך להחלטת הפועל ת"א להרחיקו ממגרשה הביתי.

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל