מכבי פוקס תל אביב הפועל בנק יהב י-ם עירוני נהריה עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל גלבוע/גליל מכבי ראשון לציון
הפועל U-NET חולון הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת מכבי חיפה מכבי אשדוד הפועל SP מצר תל אביב

צ'מפיונס: י-ם מול א.א.ק, חולון נגד ססארי

04/07/2019
נקבעו יריבות הישראליות בליגת האלופות: הפועל "בנק יהב" ירושלים תתמודד בין היתר גם נגד וכטה ובנדירמה, הפועל "יונט" חולון תפגוש את אנקרה ומנרסה

נציגי הפועל "בנק יהב" ירושלים והפועל "יונט" חולון נכחו הבוקר (חמישי) בשווייץ בהגרלת המשחקים של ליגת האלופות לעונת 2019/2020. שתי הקבוצות הישראליות היו בין 24 הקבוצות שהוגרלו ישירות לשלב הבתים, בעוד 8 העולות הנוספות לעונה הרגילה ייקבעו בתום שני סיבובי מוקדמות, החל מאמצע ספטמבר.

32 המשתתפות בעונה הרגילה חולקו לארבעה בתים בני שמונה קבוצות כל אחד, שיכללו 14 מחזורים החל מה-15 באוקטובר. ארבע הראשונות מכל בית יעפילו למשחקי הפלייאוף, שיחלו ב-3 במרץ. המדורגות 5 ו-6 בכל בית יקבלו את הזכות להמשיך את העונה האירופית שלהן בשמינית גמר היורופקאפ. רבע גמר ליגת האלופות יחל ב-24 במרץ והפיינל פור ב-1 וב-3 במאי. בניגוד לשנה שעברה, סדרות שמינית ורבע הגמר יתקיימו בשיטת הטוב מ-3 משחקים.

הפועל ירושלים, שהייתה מדורגת בהגרלה, תפגוש את א.א.ק אתונה, אלופת 2018, אותה פגשה גם בעונה שעברה. בנוסף, היא תתמודד מול בנדירמה הטורקית (לשעבר באנביט), ראסטה וכטה שעשתה עונת סינדרלה נפלאה בגרמניה, פו אורטז הצרפתית שמנסה לחזור לקידמת הבמה, ולוצלאבק מפולין ושתי יריבות שיעלו מהמוקדמות. היריבות האפשריות: אנטוורפן הבלגית שהגיעה אשתקד לפיינל פור במפעל, סודטראליה השבדית ובלקן בוטבגראד שיאבקו על כרטיס אחד לעונה הרגילה ובורגוס הספרדית, קאפפנברג האוסטרית וקייב האוקראינית שיתמודדו על כרטיס נוסף.

הפועל חולון, שלא הייתה מדורגת, תפגוש את אלופת היורופקאפ וסגנית אלופת איטליה, דינמו ססארי, נגדה תתמודד באירופה זו השנה השלישית ברציפות. בנוסף, יחכו לה מנרסה הספרדית, טלקום אנקרה הטורקית, שטרסבורג הצרפתית, אוסטנד הבלגית ושתי עולות מהמוקדמות. היריבות האפשריות: טורון הפולנית, קארחו הפינית ומינסק הבלארוסית שיאבקו על כרטיס אחד לשלב הבתים וליאטקאבליס הליטאית, קראבנוס הקפריסאית ובאקן הדנית שיאבקו על כרטיס נוסף.

הבתים המלאים

בית א': הפועל "יונט" חולון, מנרסה (ספרד), טלקום אנקרה (טורקיה), שטרסבורג (צרפת), דינמו ססארי (איטליה), אוסטנד (בלגיה), מנצחת משחק מס' 11 במוקדמות, מנצחת משחק מס' 9 במוקדמות
בית ב': ולוצלאבק (פולין), פו אורטז (צרפת), ראסטה וכטה (גרמניה), בנדירמה (טורקיה), הפועל "בנק יהב" ירושלים, א.א.ק אתונה (יוון), מנצחת משחק מס' 14 במוקדמות, מנצחת משחק מס' 13 במוקדמות
בית ג': גזיאנטפ (טורקיה), פריסטרי (יוון), VEF ריגה (לטביה), נימבורק (צ'כיה), טנריפה (ספרד), באמברג (גרמניה), מנצחת משחק מס' 10 במוקדמות, מנצחת משחק מס' 15 במוקדמות
בית ד': סראגוסה (ספרד), דיז'ון (צרפת), ברינדיסי (איטליה), בשיקטאש (טורקיה), נפטונאס (ליטא), פאוק סלוניקי (יוון), מנצחת משחק מס' 16 במוקדמות, מנצחת משחק מס' 12 במוקדמות

משחקי המוקדמות

סיבוב א'

  1. אינטר בראטיסלבה (סלובקיה) – אולימפיק פריבור (שוייץ)
  2. קארחו (פינלנד) – טסמוקי מינסק (בלארוס)
  3. סודרטאליה קינגס (שבדיה) – בלקן בוטבגראד (בולגריה)
  4. קאפפנברג בולס (אוסטריה) – קייב באסקט (אוקראינה)
  5. פאלקו סומבאת'לי (הונגריה) – אורדאה (רומניה)
  6. מובייל פרישטינה (קוסובו) – לגיה ורשה (פולין)
  7. בנפיקה ליסבון (פורטוגל) – דונאר כרונינגן (הולנד)
  8. קראבנוס (קפריסין) – באקן ברס (דנמרק)

סיבוב ב'

  1. מנצחת משחק מס' 8 – ליאטקאבליס (ליטא)
  2. מנצחת משחק מס' 7 – מורנאר בר (מונטנגרו)
  3. מנצחת משחק מס' 2 – פולסקי טורון (פולין)
  4. מנצחת משחק מס' 5 – ונטספילס (לטביה)
  5. מנצחת משחק מס' 3 – אנטוורפן (בלגיה)
  6. מנצחת משחק מס' 4 – סן פאבלו בורגוס (ספרד)
  7. מנצחת משחק מס' 6 – ניז'ני נובגורוד (רוסיה)
  8. מנצחת משחק מס' 1 – טלקום בון (גרמניה)

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל