הפועל U-NET חולון מכבי פוקס תל אביב הפ' בנק יהב י-ם עירוני חי מוטורס נס ציונה עירוני נהריה מכבי ראשון לציון
הפועל גלבוע/גליל הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל SP מצר תל אביב מכבי אשדוד מכבי חיפה

פורסם סדר המשחקים של ליגת האלופות

10/07/2019
פורסם סדר המשחקים של ליגת האלופות
הפועל "בנק יהב" ירושלים תפתח בבנדירמה ולאחר מכן תארח שלושה משחקי בית רצופים, הפועל "יונט" חולון תארח את אנקרה במחזור הפתיחה. הלוח המלא בפנים

סדר המשחקים של נציגות ישראל בליגת האלופות פורסם. העונה הרגילה תחל בשבוע השני של אוקטובר ותסתיים בשבוע הראשון של פברואר. שתי הקבוצות יפגשו במחזור הפתיחה יריבות מטורקיה: הפועל "בנק יהב" ירושלים תתארח אצל בנדירמה, בעוד הפועל "יונט" חולון תארח את טלקום אנקרה, שתגיע ככל הנראה עם סילבן לנדסברג שצפוי להמשיך לעונה נוספת.

בתום 14 המחזורים, ארבע הראשונות מכל בית יעפילו למשחקי הפלייאוף, שיחלו ב-3 במרץ. רבע גמר ליגת האלופות יחל ב-24 במרץ והפיינל פור ב-1 וב-3 במאי. בניגוד לשנה שעברה, סדרות שמינית ורבע הגמר יתקיימו בשיטת הטוב מ-3 משחקים.

לוח משחקי הפועל "בנק יהב" ירושלים

מחזור ראשון, 15-16/10/2019: בנדירמה (חוץ)
מחזור שני, 22-23/10/2019: א.א.ק אתונה (בית)
מחזור שלישי, 29-30/10/2019: ראסטה וכטה (בית)
מחזור רביעי, 05-06/11/2019: אנוויל ולוצלאבק (בית)
מחזור חמישי, 12-13/11/2019: פו אורטז (חוץ)
מחזור שישי, 19-20/11/2019: עולה מהמוקדמות (חוץ)
מחזור שביעי, 03-04/12/2019: עולה מהמוקדמות (בית)
מחזור שמיני, 10-11/12/2019: בנדירמה (בית)
מחזור תשיעי, 17-18/12/2019: א.א.ק אתונה (חוץ)
מחזור עשירי, 07-08/01/2020: ראסטה וכטה (חוץ)
מחזור 11, 14-15/01/2020: אנוויל ולוצלאבק (חוץ)
מחזור 12, 21-22/01/2020: פו אורטז (בית)
מחזור 13, 28-29/01/2020: עולה מהמוקדמות (בית)
מחזור 14, 04-05/02/2020: עולה מהמוקדמות (חוץ)

לוח משחקי הפועל "יונט" חולון

מחזור ראשון, 15-16/10/2019: טלקום אנקרה (בית)
מחזור שני, 22-23/10/2019: אוסטנד (חוץ)
מחזור שלישי, 29-30/10/2019: עולה מהמוקדמות (חוץ)
מחזור רביעי, 05-06/11/2019: שטרסבורג (חוץ)
מחזור חמישי, 12-13/11/2019: מנרסה (בית)
מחזור שישי, 19-20/11/2019: דינמו ססארי (בית)
מחזור שביעי, 03-04/12/2019: עולה מהמוקדמות (חוץ)
מחזור שמיני, 10-11/12/2019: טלקום אנקרה (חוץ)
מחזור תשיעי, 17-18/12/2019: אוסטנד (בית)
מחזור עשירי, 07-08/01/2020: עולה מהמוקדמות (בית)
מחזור 11, 14-15/01/2020: שטרסבורג (בית)
מחזור 12, 21-22/01/2020: מנרסה (חוץ)
מחזור 13, 28-29/01/2020: דינמו ססארי (חוץ)
מחזור 14, 04-05/02/2020: עולה מהמוקדמות (בית)

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל