מכבי פוקס תל אביב מכבי ראשון לציון עירוני נהריה עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל גלבוע/גליל הפועל יוסי אברהמי אילת
הפועל SP מצר תל אביב הפועל U-NET חולון הפועל בנק יהב י-ם מכבי חיפה הפועל אלטשולר שחם ב"ש מכבי אשדוד

גביע ווינר סל ייערך השנה בת"א ובחולון

08/08/2019
היכל טוטו יארח את חצי הגמר, היכל קבוצת שלמה את משחקי רבע הגמר והגמר ב-28 בספטמבר. הפועל ת"א תפגוש את מכבי אשדוד ביום שישי בצהריים

עונת המשחקים 2019-2020 תצא באופן רשמי לדרך עם טורניר קדם העונה המסורתי, גביע ווינר סל, שייערך השנה בין ה-19 ל-28 בספטמבר. לראשונה אי פעם ייקחו חלק במפעל כל 12 קבוצות הליגה, בזכות העובדה שעירוני "חי מוטורס" נס ציונה שובצה ישירות לשלב הבתים של היורופקאפ ולא תצטרך להשתתף במוקדמות.

גם השנה יחל הטורניר עם שלב שמינית הגמר, בו יתמודדו הקבוצות שסיימו במקומות 5 ומטה אשתקד והעולה החדשה לליגה. המשחקים יתקיימו ביום חמישי ה-19 בספטמבר ולמחרת, באולמות של הקבוצות הביתיות. משחקי רבע הגמר והגמר יתקיימו בהיכל קבוצת שלמה בת"א, בעוד חצי הגמר ייערך בהיכל טוטו בחולון. ארבע הקבוצות שסיימו אשתקד את העונה הרגילה במקומות 1-4 ייכנסו לפעילות ברבע הגמר (23-24 בספטמבר), נגד המנצחות של הסיבוב הראשון. משחקי חצי הגמר ייערכו ב-26 בספטמבר והגמר כעבור יומיים.

זו תהיה העונה ה-14 ברציפות של טורניר קדם העונה המסורתי, בו זכו עד היום מכבי "FOX" ת"א (7 פעמים), הפועל "בנק יהב" ירושלים (4 פעמים), מכבי "מתחם ה-1000" ראשל"צ ואליצור אשקלון (פעם אחת כ"א). בארבע מתוך שש השנים האחרונות, הקבוצה שהניפה את התואר הראשון של העונה בסתיו הייתה גם זו שגזרה רשתות באביב. מכבי ראשל"צ, שזכתה בטורניר אשתקד, הגיעה לשני הגמרים הבאים של העונה: הן בגביע והן בפיינל פור.

לוח משחקי גביע ווינר סל

שמינית הגמר
יום חמישי, 19.9

1. עירוני "חי מוטורס" נס ציונה – מכבי "Hunter" חיפה (20:00, לב המושבה)
2. מכבי "מתחם ה-1000" ראשל"צ – עירוני נהריה (20:15, בית מכבי)
3. הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע – הפועל גלבוע/גליל (20:30, הקונכיה)
יום שישי, 20.9
4. הפועל "SP מצר" ת"א – מכבי אשדוד (15:00, היכל קבוצת שלמה)

רבע הגמר, היכל קבוצת שלמה
יום שני, 23.9

5. 18:45: הפועל "מול הים" אילת – מנצחת משחק מס' 1 (נס ציונה/חיפה)
6. 20:50: הפועל "בנק יהב" ירושלים – מנצחת משחק מס' 3 (ב"ש/גלבוע)
יום שלישי, 24.9
7. 18:45: הפועל "יונט" חולון – מנצחת משחק מס' 2 (ראשל"צ/נהריה)
8. 20:50: מכבי "FOX" ת"א – מנצחת משחק מס' 4 (הפועל ת"א/אשדוד)

חצי הגמר, היכל טוטו חולון
יום חמישי, 26.9

9. מנצחת משחק מס' 5 – מנצחת משחק מס' 6 (18:45)
10. מנצחת משחק מס' 7 – מנצחת משחק מס' 8 (20:50)

משחק הגמר, היכל קבוצת שלמה
מוצ"ש, 28.9

20:15: מנצחת משחק מס' 9 – מנצחת משחק מס' 10
* בערבים בהם מתקיימים שני משחקים באותו אולם, המשחק השני יחל 30 דקות לאחר סיום המשחק הראשון ובכל מקרה לא לפני השעה 20:50

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל