מכבי פוקס תל אביב עירוני חי מוטורס נס ציונה מכבי ראשון לציון עירוני נהריה הפועל SP מצר תל אביב הפועל בנק יהב י-ם
מכבי חיפה הפועל גלבוע/גליל הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל U-NET חולון הפועל אלטשולר שחם ב"ש מכבי אשדוד

בונוס לאוהדי קבוצות שלא יועמדו לדין

02/12/2019
בונוס לאוהדי קבוצות שלא יועמדו לדין
המנהלת תעניק 10,000 שקלים לקהלי הקבוצות אשר לא יועמדו לדין עד סיום העונה. המנהלת תמשיך להציב מצלמות במגרשים במטרה להגיע לאוהדים שיתפרעו

מנהלת הליגה תעניק בונוס מיוחד של 10,000 ש"ח לרכישת ציוד עידוד לאוהדי כל הקבוצות אשר לא יועמדו לדין משמעתי החל מהמחזור הקרוב ועד לסיום העונה. הכסף יוענק לקבוצות והן תעבירנה אותו לאוהדים.

המנהלת הציבה מצלמות במספר משחקים עד כה העונה. בחלק מהמשחקים נצפו אוהדים יורקים לעבר שחקנים אך בהתייעצות עם תובע איגוד הכדורסל לא הוגשו כנגדם כתבי אישום במקרים אלו, בשל העובדה שהיריקות לא פגעו בשחקנים עצמם.

המנהלת תמשיך להציב מצלמות בחלק ממשחקי הליגה וזאת במטרה לא להעניש את הקבוצות, אלא להגיע לאוהדים המתפרעים עצמם ולהגיש נגדם כתבי אישום. המנהלת תבקש מאיגוד הכדורסל להקל בעונשן של קבוצות אשר ינקטו בצעדים כנגד האוהדים המתפרעים.

צר לנו כי במספר אירועים חמורים שהתרחשו לאחרונה בבאר שבע ובחולון, משטרת ישראל לא נקטה ביד קשה ולא עצרה אוהדים שהתפרעו. אנו נדרוש מהמשטרה לנקוט צעדי אכיפה תקיפים יותר ונמשיך לדרוש מבתי המשפט לנקוט בענישה מחמירה כנגד אוהדים שנתפסו.

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל