מכבי Playtika תל אביב הפועל בנק יהב י-ם מכבי ראשון לציון הפועל חולון הפועל גלבוע/גליל מכבי חיפה
עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל SP מצר תל אביב הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת עירוני נהריה בני הרצליה הפועל בי-קיור לייזר חיפה

המנהלת הציעה מתווה להכנסת קהל

02/09/2020
המנהלת הציעה מתווה להכנסת קהל
ההצעה למשרד הבריאות למשחקי גביע ווינר סל כוללת הפרדה של שני כיסאות לפחות בכל יציע. יו"ר המנהלת שמואל פרנקל: "רואים חשיבות גדולה בהחזרת הקהל"

מנהלת הליגה פנתה למשרד הבריאות בבקשה להכניס קהל למשחקי גביע ווינר סל – וזאת כפיילוט למשחקי ליגת ווינר סל שייצאו לדרך באמצע אוקטובר.

במתווה שנשלח למשרד הבריאות הוצע שמשחקי טורניר קדם העונה המסורתי יערכו בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, כאשר בכל אחד מ-24 היציעים (עליונים ותחתונים) בהיכל יורשו לשבת עד 150 אוהדים ובסך הכל לא יותר מ-3,600 צופים באולם כולו. ההושבה תהיה בכל כיסא שלישי, בצורה כזו שבין כל אוהד לאוהד יהיו שני כיסאות ריקים.

רכישת הכרטיסים תתבצע אונליין בלבד ולא תהיה מכירה פיזית באירוע עצמו, כאשר כל כרטיס יחויב ברישום שם מלא ומספר תעודת זהות. על גבי הכרטיס תופיע שעת הכניסה המותרת ליציע שאליו נרכש הכרטיס והשער שרק דרכו יתאפשר לבעל הכרטיס להיכנס לאולם. המשחקים ייערכו בהתאם להוראות משרד הבריאות כמובן, כאשר הצופים יהיו מחויבים בשמירה על ריחוק חברתי וחבישת מסיכה לאורך כל השהות באולם. בנוסף, הם יעברו מדידת חום ויחתמו על טופס הצהרת בריאות.

כל מפלס יורשה להיכנס בשעה ייעודית משלו, כך שלא תיווצר חפיפה בין הקהל בשני המפלסים. הכרטיס האלקטרוני יסרק בצורה אוטומטית על ידי מערכות בקרת הכניסה, מבלי צורך במגע של סדרן. בסיום המשחק, לא תורשה יציאה עצמאית וסדרן שיגיע ליציע יאשר לאנשים לצאת. היציאה מכל יציע תהיה מדורגת ותנוהל על ידי הפקת האירוע. הסדרנים ידאגו לפזר את האנשים במהירות וימנעו התקהלות.

יו"ר המנהלת, שמואל פרנקל: "אנו רואים חשיבות גדולה בהחזרת הקהל לאולמות, כמובן תחת כל ההנחיות וההגבלות. אנו מקווים שמשרד הבריאות יאשר זאת וכבר בגביע ווינר סל נוכל להחזיר את האוהדים, שכל כך מתגעגעים לכדורסל ולליגה".

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל