מכבי Playtika תל אביב הפועל בנק יהב י-ם מכבי ראשון לציון הפועל חולון הפועל גלבוע/גליל מכבי חיפה
עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל SP מצר תל אביב הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת עירוני נהריה בני הרצליה הפועל בי-קיור לייזר חיפה

המנהלת הציעה "בועה" בכפר המכביה

24/09/2020
המנהלת הציעה "בועה" בכפר המכביה
מנהלת הליגה הציעה לשרי הספורט והבריאות "בועה" שתאפשר לקבוצות להמשיך להתאמן. היו"ר פרנקל: "הכוונה היא לשמור על הקבוצות מוכנות עד כמה שניתן"

מנהלת ליגת העל בכדורסל פנתה היום (חמישי) אל שר הספורט חילי טרופר ושר הבריאות יולי אדלשטיין, עם הצעה לאפשר לקבוצות ליגת ווינר סל להמשיך ולהתאמן בזמן הסגר בצורה של "בועה" בדומה למה שנעשה בליגת ה-NBA, כשהבועה הישראלית צפויה להיות במלון כפר המכביה.

במתווה הוצע שהשחקנים והצוות יתכנסו בכפר המכביה ברמת גן למשך כל תקופת הסגר ויוכלו להתאמן, כשהם מבודדים משאר האוכלוסיה. כל קבוצה תתאמן בנפרד כמובן.האימונים יתקיימו באולם שבמלון כפר המכביה ובאולם זיסמן הסמוך (ניתן ללכת ברגל או להקצות שאטל מיוחד). שני האולמות יהיו סטריליים ולא תותר כניסה של אנשים שאינם שייכים לקבוצות. כמו כן לא תותר כניסה ויציאה של שחקנים ואנשי צוות מהמלון ואל המלון. במידה ויהיו אורחים נוספים במלון, הם לא יורשו להתקרב לשחקנים ולצוותים.

"כולנו תקווה שהסגר הקרוב יעזור למצב התחלואה בארץ ומקבלים בהבנה את החלטת הממשלה", אמר יו"ר מנהלת הליגה שמואל פרנקל, "אנו נמצאים כל העת בקשר ישיר עם משרד הספורט ומשרד הבריאות על מנת לאפשר לקבוצות הליגה להמשיך ולהתאמן בצורה עקבית ומסודרת ככל הניתן, כמובן תחת הנחיות ברורות ושמירה הדוקה על הכללים.

"במקביל, עובדים גם על תוכנית ברורה לשחקני הקבוצות במידה ויצטרכו להתאמן באופן עצמאי, כשהכוונה היא לשמור על הקבוצות מוכנות עד כמה שניתן כדי שנוכל לחזור במהרה לפעילות מלאה, עם סיום הסגר. מנהלת הליגה לא תנוח לרגע ותמשיך לדחוף להחזרת הכדורסל לפעילות, כפי שעשתה בפעם הקודמת, אז היינו אחת הליגות היחידיות באירופה שחזרו לשחק והגיעו לסיום תקין של העונה.

"אני רואה חשיבות רבה דווקא בתקופה קשה זו שהכדורסל בפרט וענפים ספורטיביים אחרים בכלל יחזרו לפעילות וישודרו בטלוויזיה לטובת כל מי שנמצא בביתו".

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל