אילת מתגייסת למען הילדים

12/12/2012
אילת מתגייסת למען הילדים
עודד קטש השתתף ביום שידורים מיוחד ברדיו קול הים האדום במסגרת פרוייקט ''מדליקים חלום לכל ילד''

קבוצת הפועל פתאל אילת לקחה חלק בפרוייקט "מדליקים חלום לכל ילד" של מתנ"ס אילת ועיריית אילת. במסגרת הפרוייקט נערך יום שידורים מיוחד ברדיו קול הים האדום אשר במהלכו הותרמו תושבי אילת ע"י אורחים באולפן.

 

 

מאמן הפועל פתאל אילת, עודד קטש יחד עם עוזרו ושחקן הקבוצה אוריה מזרחי התרימו את תושבי אילת ואף תרמו בעצמם מלגות במסגרת הפרוייקט החשוב. בעלי הקבוצה, דורון הרציקוביץ ואלי פלג תרמו 5 מלגות כל אחד בשווי כולל של 5,000 ש"ח, מאמן הקבוצה, עודד קטש תרם מלגה על סך 500 ש"ח ושחקני הקבוצה תרמו שתי מלגות בשווי של 1,000 ש"ח.

 

 

עודד קטש התייחס לחשיבות הפרוייקט: "ילד שעוסק בספורט או בכל פעילות פנאי מסודרת אחרת יגדל להיות אדם טוב יותר, חברתי יותר ואנושי יותר, חשוב לתמוך דווקא באלו שידם אינה משגת ולשלבם בפעילות מסודרות וע"י כך להרחיקם משיטוט ברחובות והדרדרות למקומות לא טובים"

 

פעילות זו הינה חלק מהיוזמה הקהילתית שהקבוצה לוקחת בה חלק במהלך העונה הנוכחית וכבר בשבוע הקרוב תגיע הקבוצה למרכז להתפתחות הילד שם יטפחו שחקני הקבוצה את גינת המעון.

 

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל