גרינטופס נתניה ביקרה בישיבת בני עקיבא

13/02/2013
גרינטופס נתניה ביקרה בישיבת בני עקיבא
יממה אחרי הנצחון על ראשון לציון, הגיעו שחקני נתניה ליום ספורט בישיבת בני עקיבא בעיר (צילום: נמרוד גליקמן)

חבורה צוהלת ושמחה של שחקני גרינטופס נתניה הגיעו ביום שני בבוקר לישיבת בני עקיבא בעיר ולקחו חלק ביום ספורט של הישיבה התיכונית.

 

הישיבה התיכונית בני עקיב נתניה חגגה לא מזמן יובל שנים להקמתה, בישיבה לומדים כ-400 תלמידים אשר רובם מגיעים מהעיר נתניה וסביבותיה כאשר חלק מהתלמידים לומדים במקום בתנאי פנימיה. הישבה מחנכה את כל תלמידיה למצויינות ומלבד שיעורים תורניים קיימים בישיבה מסלולים מיוחדיות של מצויינות במתמטיקה, פיסיקה, ביולוגיה ואף מגמה מיוחדת במינה לרפואה.

 

 

 

שחקני גרינטופס נתניה הגיעו כאמור במוראל גבוה לאחר הנצחון על ראשון לציון ביום א' והתקבלו בצהלות על ידי התלמידים שרובם אוהדי הקבוצה.  אחד התלמידים, אוהד שרוף של הקבוצה, הגשים חלום ושימש ככרוז משחק הראווה בין שחקני הקבוצה לשמיניסטים של הישיבה.  אחד האטרקציות במשחק היה התלמיד חיים טויטו, ננס שגובהו פחות ממטר אשר לקח חלק פעיל במשחק וריגש את השחקנים.  דרון וושינגטון לקח על עצמו ברצינות את המשחק והציג בפני התלמידים ארסנל של הטבעות ואלי הופים מרשימים.  לאחר המשחק זרקו השחקנים לתלמידים כדורי סל מתנת מנהלת הליגה.

 

 

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל