''כיף גדול להגיע לכאן, החיים האמיתיים הם פה''

08/12/2015
מכבי "FOX" ת"א ביקרה ילדים במרכז הרפואי "שניידר". ג'מצ'י: "זה המון בשבילנו". פניני: "עולם ומלואו". אוחיון: "רגע שיא לקבוצה"

כמיטב המסורת בחג החנוכה, ביקרה הבוקר (שלישי) מכבי "FOX" תל אביב, בשיתוף עם עמותת "ילדים שלנו", ילדים המאושפזים במרכז הרפואי "שניידר" בפתח תקווה. כל השחקנים שיתפו פעולה עם הילדים הגיבורים, כשאחד הכוכבים בביקור היה לא אחר מאשר הכלב "דוני", הקמע של מכבי.

 

השחקנים עברו בין החדרים והמיטות, הצטלמו עם הילדים הנרגשים וכמובן חילקו מתנות: פליזים מתנת החברה המאמצת "פוקס", מארזי ממתקים של "ריגלי", פיצה דומינו'ס, מארזי ממתקים מתנת מרצ'לו אינצ'ליני, משחקי טריוויה מתנת פסגות ועוד ועוד.

 

צילומים: באדיבות מכבי "FOX" ת"א

 

מנהל קשרי החוץ והקהילה, דורון ג'מצ'י, אמר בפתיחת הביקור: "זה המון בשבילנו לתת חיוכים לילדים ולמשפחות. אצלנו פעם מנצחים ופעם מפסידים, אבל כאן אנחנו תמיד מרגישים שביחד אנחנו זוכים בניצחונות של חיוכים, שזה הרבה יותר מכדורסל רגיל".

 

קפטן הקבוצה, גיא פניני, הוסיף: "כיף גדול להגיע לכאן כל פעם ולנסות לעשות שמח לילדים המדהימים האלה. אנחנו יכולים להיות עצובים או מבואסים אחרי הפסד, אבל החיים האמיתיים זה פה, ובשבילנו זה עולם ומלואו לעשות עבורם את הדבר אפילו הכי קטן. זאת מסורת שאני מקווה שתימשך".

 

 

"אני חושב שזה אחד מרגעי השיא של הקבוצה", אמר יוגב אוחיון, "אנחנו מגיעים כל שנה לאותה מחלקה, באהבה, זה ממלא אותנו ואנחנו נהנים לראות את החיוך של הילדים והם מעניקים לנו יותר חום בלב מאשר כל דבר אחר. אין ספק שעוד יותר כיף להגיע אחרי ניצחון, אבל דברים כאלה נותנים פרופורציה".

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל