''תמיד שמח לבוא ולהסביר כמה הכדורסל טוב וחשוב''

09/12/2015
''תמיד שמח לבוא ולהסביר כמה הכדורסל טוב וחשוב''
מכבי אשדוד/באר טוביה אירחה כ-200 משחקני מחלקת הנוער לפעילות "הטוטו למען הספורט בישראל". שרף: "כלי חינוכי למצוינות ולהישגים"

במסגרת פעילות "הטוטו למען הספורט בישראל" של "טוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל, אירחה היום (רביעי) מכבי אשדוד/באר טוביה כ-200 שחקנים צעירים ממחלקת הנוער של המועדון. במסגרת הפעילות הרצה המאמן צביקה שרף על מצוינות בספורט ושחקני הקבוצה העבירו אימון תחנות לילדים.

 

"כל פעילות כזו היא מבורכת", אמר שרף, "היום אנחנו עושים את זה למחלקת הנוער הגדולה של מכבי אשדוד, בשבוע הבא אנחנו נוסעים לנתיבות ולכל מקום שמארח אותנו אנחנו באים בשמחה גדולה. אני מרגיש את עצמי כשגריר של הכדורסל בארץ, ותמיד שמח לבוא ולהסביר כמה הכדורסל הוא טוב וחשוב".

 

 

 

המאמן הסביר לשחקנים הצעירים על החשיבות של קבוצתיות: "הכדורסל הוא כלי חינוכי למצוינות, לערכים ולהישגיות. בספורט קבוצתי צריך ללמוד לדעת לשתף פעולה ולחיות עם אנשים. קבוצה נבנית על הקשר בין אנשים וכשאתה מגיל צעיר חלק מקבוצה, זה עוזר לך ונותן לך ערכים לחיים גם אם לא תהיה ישחקן כדורסל גדול. ספורט הוא אהבת נפשי, כדורסל הוא דרך החיים שלי ואני מנסה להעביר את זה גם לשחקנים".

 

 

הקפטן יהוא אורלנד הוסיף: "אנחנו שמחים לשתף פעולה שוב עם טוטו-ווינר ומנהלת הליגה, זו יוזמה מבורכת לעשות פעילויות לילדים צעירים שאוהבים כדורסל. אנחנו שמחים לתת להם מהניסיון ומהידע שלנו וגם לעשות איתם כיף גדול".

 

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל