הלפרין ואליהו יתרמו את טבעות האליפות

22/02/2016
הלפרין ואליהו יתרמו את טבעות האליפות
כוכבי הפועל "בנק יהב" ירושלים יעמידו את הטבעות למכירה פומבית, בערב ההשקה של פרויקט "הילדים של הפועל" שייערך במלון "קראון פלאזה" ביום ה'

יותם הלפרין וליאור אליהו, כוכבי הפועל "בנק יהב" ירושלים, יעמידו למכירה פומבית את טבעות האליפות בהם זכו בעונה שעברה. טבעות האליפות של השניים לכל המרבה במחיר במסגרת אירוע הגאלה להשקת פרויקט הקהילה החדש של האלופה' "הילדים של הפועל". מחיר המינימום שנקבע לטבעות האליפות ההיסטורית של השניים הוא 12,000 שקלים כל אחת.

 

האירוע, שישיק כאמור את פרויקט "הילדים של הפועל" בערב גאלה מיוחד, ייערך בשיתוף מלון "קראון פלאזה" ירושלים, שגם יארח אותו ביום חמישי בשעה 19:00. "זו זכות גדולה עבורי להחזיר לקהילה שתומכת בנו כל השנה", אמר הלפרין, "כשסיפרו לי על הפרויקט המדהים הזה, חשבתי על דרך להשתתף ואז עלתה ההצעה לתרום את הטבעת ומיד הסכמתי. אני בטוח שהכסף שייאסף יעזור לילדים מעוטי יכולת להגשים את הפוטנציאל שלהם".

 

"מעולם בקריירה המקצוענית שלי לא הרגשתי כל כך מחובר לעיר ולקהילה כפי שאני מרגיש כאן", הוסיף אליהו, "התרומה של הקבוצה הזו לעיר ולקהילה היא אדירה, והמעט שאני יכול לעשות זה לתרום חזרה את טבעת האליפות שהושגה בעיקר בזכותם".

 

מטרת הפרויקט היא להעניק סיוע כלכלי, סוציאלי ולימודי לילדי מחלקת הנוער אשר זקוקים לעזרה. בנוסף למכירה הפומבית יכלול האירוע גם ארוחת ערב והופעה של חנוך דאום (שגם ינחה את המכירה הפומבית) עם קטעים מיוחדים על הפועל. גם חנוך תרם את הופעתו בערב הזה לטובת המיזם. לצד שחקני הקבוצה הנוכחית שיגיעו בהרכב מלא, הוזמנו לאירוע גם שחקני עבר כמו פפי תורג'מן, דורון שפע, מוטי דניאל, יניב גרין, ארז מרקוביץ', ארז כץ, ברק פלג ועוד.

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל