''זו השנה השישית, אבל אנו לא מתכוונים להפסיק''

13/04/2016
יו"ר מפעל הפיס, עוזי דיין, מסכם עוד עונה מוצלחת של "כדורסל למען הקהילה" בשיתוף מנהלת הליגה, בה הגיע הפרויקט ל-24 בתי ספר ברחבי הארץ

העונה השישית של פרויקט "כדורסל למען הקהילה" של מנהלת הליגה ומפעל הפיס הגיעה לסיומה עם ביקורה של מכבי "Hunter" חיפה בעיר השכנה נשר. הביקור של הירוקים השלים עונת ביקורים עמוסה למען הקהילה בה כל קבוצה בליגה התארחה בשני בתי ספר העונה.

 

לחצו כאן לסיקורי הביקורים וגלריות התמונות

 

קבוצות הליגה הגיעו השנה לכל קצוות הארץ: מחצור הגלילית, עכו ונצרת הצפוניות ועד נתיבות, מצפה רמון, ערד ומועצה איזורית חבל איילות בדרום. מעל 8,000 ילדים ב-24 בתי ספר שונים ברחבי המדינה פגשו העונה את שחקני ליגת ווינר סל, כאשר עד כה בשש עונות של פעילויות למען הקהילה במסגרת הפרויקט נחשפו כבר למעלה מ-50,000 תלמידים לכדורסל ולקבוצות הליגה.

 

מר עוזי דיין, יושב ראש מפעל הפיס אשר יזמה את הפרויקט ותומכת בו, מבטיח כי הביקורים ימשיכו גם בשנים הבאות:  "זו השנה השישית, אבל אנחנו לא מתכוונים להפסיק עד שנגיע לכל ישוב וישוב בישראל". עבור דיין, המיזם הזה הוא בראש ובראשונה עניין חינוכי: "הביקורים האלה הם יותר מסתם כיף. הילדים זוכרים את זה לתמיד, אבל הם גם זוכרים שספורט זה דרך חיים, שילוב של כיף וחינוך לחיים ספורטיביים. לעסוק בספורט זה משמעת עצמית, זה מאמץ, זה מצוינות". דיין עצמו לא רק מדבר על ספורט, הוא גם מגיע בעצמו לחלק מהביקורים ואף לוקח חלק פעיל במשחקים ובתחרויות.

 

 

 

בכל ביקור נערך משחק ראווה בין קבוצת ליגת ווינר סל לנבחרת בית הספר המקומית, תחרות שלשות בין צמדים המורכבים מתלמיד ושחקן ובסיום הילדים יורדים מהיציע לפרקט להצטלם, לאסוף גלויות חתומות ולשוחח עם השחקנים, כאשר לא אחת החלק הזה נמשך שעה ארוכה עד שכל ילד וילד זוכה לתמונה עם הכוכבים הנערצים עליו.

 

שלומי פרי, סמנכ"ל התקשורת של הליגה, נכח השנה ברוב הביקורים וראה מקרוב את ההתרגשות הגדולה שמסבים הביקורים לתלמידים: "אני מלווה את הפרויקט מתחילתו ועד היום ואני שמח לראות שככל שעוברות השנים, יותר ויותר ילדים אוהבים כדורסל, מתעניינים בליגה, מכירים את השחקנים ומתרגשים מאוד שבבית הספר שלהם מתארחת קבוצה מליגת ווינר סל. השנה כיוונו יותר את הביקורים לחטיבות הביניים (כיתות ז' עד ט') והופתענו מאוד לראות שכבר בגילאים הצעירים האלה, הילדים מתעניינים, מכירים ומתלהבים ולא רק ממכבי ת"א והפועל ירושלים, אלא מכל קבוצות הליגה".

 

מנהלת הליגה רוצה להודות למפעל הפיס ולמר עוזי דיין על השותפות במיזם מבורך זה. נתראה בשנה הבאה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל