''העבודה עם הצעירים לאורך השנה מבורכת ומועילה''

04/05/2016
''העבודה עם הצעירים לאורך השנה מבורכת ומועילה''
טפירו ומכבי קריית גת ערכו אימון פתוח לילדי מחלקת הנוער במסגרת פעילות "הטוטו למען הספורט בישראל": "אירוע שתורם המון" (צילום: לירון מולדובן)

שני מחזורים לסיום העונה הרגילה בליגת ווינר סל, לקחה היום (רביעי) מכבי קריית גת הפוגה קלה ממאבקי התחתית לטובת אימון פתוח לילדי מחלקת הנוער של המועדון, במסגרת פעילות "הטוטו למען הספורט בישראל" של "טוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל. זהו האירוע השני שעורכת העונה העולה החדשה בעירה במסגרת הפעילויות של מנהלת הליגה, אחרי ביקור בבית הספר "שלאון" במסגרת פרויקט "כדורסל למען הקהילה", ובעוד שבוע וחצי (15.5) תתקיים באולם המקומי גם תחרות "הקלעי של המדינה".

 

עשרות ילדים בגילאים שונים השתתפו באימון תחנות, שכלל עבודה על יסודות כדורסל נכונים כגון כדרור, מסירה נכונה, שחרור זריקה וכו'. בכל תחנה חיכה שחקן אחר, כאשר בין היתר הסביר מרקו קילינגסוורת' לילדים על הגנת אחד על אחד, נמרוד טישמן הראה כיצד למסור בצורה נכונה ומאיר טפירו הוותיק עבד עם הילדים על כדרור, שינויי כיוון וכו'. אלאנדו טאקר הפצוע הגיע לבוש במדי הקבוצה ולקח חלק בפעילות, כשהילדים מרעיפים עליו אהבה רבה ומתעניינים במצבו.

 

 

 

נתי כהן, שעבד שנים רבות במחלקות הנוער השונות ברחבי הארץ והעלה את קריית גת לליגה הבכירה, הרצה בפני הילדים על התנהלות כדורסלן מקצוען ועל הערכים החינוכיים שבמסגרת קבוצתית.

 

"כל הכבוד לטוטו-ווינר ולמנהלת הליגה על האירוע הנפלא הזה", אמר הקפטן מאיר טפירו שעלה השבוע למקום ה-12 ברשימת קלעי כל הזמנים בליגת ווינר סל, "העבודה לאורך השנה עם הצעירים, מגיל קטסל ועד נוער, מבורכת ומועילה וכל הפעילויות האלו לאורך השנה תורמות המון. שאפו לכולם, זה כיף גדול להשתתף בימים כאלו, גם לילדים שמקבלים הזדמנות לראות שחקנים מקצוענים וגם לנו השחקנים שנהנים מאוד מכל פעילות כזו".

 

"שמחנו מאוד לפגוש כאן את הקבוצות הצעירות של מכבי קריית גת", הוסיף נמרוד טישמן, "זה חשוב שהילדים בעיר יראו שיש לאן לשאוף וימשיכו להתקדם. פעילויות כאלו מראות להם שלכל אחד יש סיכוי להגיע לקבוצה הבוגרת אם יתמיד ויעבוד קשה. כן יירבו פעילויות כאלו".

 

 

 

 

 

 

 

 

צילומים: לירון מולדובן

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל