רכש לסגולים: מקנזי מור חתם בעירוני נהריה

11/01/2021

הקומבו-גארד בן ה-28, ששיחק בשנים האחרונות ביוון, טורקיה, רוסיה ופולין, מגיע לעין שרה. המאמן שי סגלוביץ': "גארד איכותי שיכול לשחק בכמה עמדות"

מועדון הכדורסל עירוני נהריה הודיע הערב (שני) על החתמתו של מקנזי מור, קומבו-גארד בן 28 המתנשא לגובה 1.98 מ'. "אני שמח שהצלחנו למצוא בתקופה לא פשוטה שחקן איכותי בדמותו של מקנזי מור", אמר המאמן שי סגלוביץ', "חיפשנו גארד איכותי שיוכל לשחק בכמה עמדות ועקבתי אחריו בשנים האחרונות לא מעט".

מור נולד בקליפורניה והוא בוגר אוניברסיטת טקסס אל פאסו 2014, בה רשם ממוצעים של 13.1 נקודות, 4.5 ריבאונדים ו-2.7 אסיסטים בעונתו האחרונה. הוא החל את הקריירה המקצוענית שלו בניו זילנד, במדיה נלסון ג'איינטס וקאנטברי ראמס, בה שיחק שתי קדנציות. פעמיים הוא נבחר לחמישיית העונה בניו זילנד וב-2016 היה מלך האסיסטים והוכתר ל-MVP של הליגה.

באירופה הוא שיחק בלובן הבלגית, פרומית'אס היוונית ובלאבריו היוונית, בה פרץ בעונת 17/18, בה נבחר לחמישיית העונה ביוון והוביל את הליגה במדד ובחטיפות (2.1), כשהוא מעמיד ממוצעים של 17.1 נקודות (סגן מלך הסלים), 5.9 ריבאונדים ו-4.9 אסיסטים למשחק. את עונת 18/19 חילק בין סראטוב הרוסית ובאנביט הטורקית ואשתקד שיחק בוולוצלאבק הפולנית, בה רשם 11.8 נקודות, 7.8 ריבאונדים ו-6.3 אסיסטים ב-12 משחקי ליגה.

מחר: נהריה מחפשת רצף ניצחונות ראשון

מחר: נהריה מחפשת רצף ניצחונות ראשון

צפו: שבוע הפריצה של גל גילינסקי

צפו: שבוע הפריצה של גל גילינסקי

נהריה השלימה ניצחון כפול על הירוקים

נהריה השלימה ניצחון כפול על הירוקים