הקלע של המדינה 2021

על התחרות

זוהי השנה השביעית בה מקיימת מנהלת הליגה את תחרות "הקלע של המדינה" בשיתוף מפעל הפיס. בעונת 11/12 זכה בתחרות דין טסלר, בעונת 15/16 ובעונת 17/18 זכה איתי ליקרמן, בעונת 16/17 זכה דביר אוחנה, בעונת 18/19 זכה טל פלד ובעונה שעברה רוי אביב.

גם השנה יקיימו מנהלת הליגה ומפעל הפיס 16 תחרויות מוקדמות של "הקלע של המדינה" ב-12 אולמות הליגה, מאילת בדרום ועד נהריה בצפון ובנוסף יתקיימו תחרויות גם ביעדים אחרים ברחבי הארץ עליהם יפורסם בהמשך.

כל משתתף יקלע משלושה מקומות במגרש: בפינת הבקבוק, מקו העונשין ומחוץ לקשת, כאשר בכל תחנה יעמדו לרשותו חמישה כדורים. כדור אחד בעמדת השלשות יהיה כדור זהב ויהיה שווה נקודה יותר. 

ארבעת הזוכים בתחרות המוקדמת שתתפו בהמשך בתחרות הגמר המקומית, שתיערך במחצית המשחק המרכזי של ליגת ווינר סל, והזוכה מביניהם יעפיל לשלב חצי הגמר הארצי בפלייאוף.  

בשלב חצי הגמר הארצי שיתקיים במהלך סדרות חצי גמר הפלייאוף ישתתפו 16 קלעים, מתוכם יעפילו ארבעה בלבד לגמר הגדול שיתקיים במהלך סדרת הגמר של הליגה.  הזוכה הגדול בתחרות הגמר יקבל פרס בשווי 8,000 שקלים. הזוכה במקום השני יקבל פרס של 3,000 שקלים, בעוד מקומות 3-4 יזכו ב-1,000 שקלים כל אחד.

התחרויות ייערכו בהתאם להוראות והנחיות משרד הבריאות.

 

איך משתתפים

ב-16 התחרויות המוקדמות של "הקלע של המדינה" ישתתפו שחקני מחלקות הנוער של הקבוצות וגם אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף. מלאו את הפרטים כאן בדף, ציינו לאיזה יום תחרויות אתם/ן רוצים/ות להירשם ואנחנו ניצור קשר ונזמין אתכם/ן ליום התחרויות. ארבעת הזוכים/ות בתחרות המוקדמת בצהריים ישתתפו בערב או ביום אחר בתחרות הגמר המקומית.

שימו לב: התחרות פתוחה לשחקני נערים, נוער ובוגרים.
אם אתם/ן מתחת לגיל 18 ההשתתפות מותנית באישור הורים חתום, המצורף כאן להורדה. יש להגיע בנעלי ובלבוש ספורט.

לקריאת התקנון המלא לחצו כאן

מלאו את הפרטים הבאים ותוכלו להתחרות על תואר הקלע של המדינה

*שם פרטי: 
*שם משפחה: 
*תעודת זהות: 
*טלפון נייד: 
*קבוצה אהודה: 
*אימייל: 
*תאריך לידה: 
/ /
*יום התחרות: