מכבי Playtika תל אביב הפועל UNET חולון הפועל גלבוע/גליל הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל בי-קיור לייזר חיפה הפועל בנק יהב י-ם
עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל אלטשולר שחם ב"ש מכבי אפי קפיטל ראשל"צ הפועל SP מצר תל אביב בני הרצליה הפועל נופר אנרגיה גליל עליון

גלבוע ביורופקאפ, נס ציונה וחיפה במוקדמות

26/07/2021
גלבוע ביורופקאפ, נס ציונה וחיפה במוקדמות
הפועל גלבוע/גליל היא אחת מ-14 קבוצות ששובצו ישירות לעונה הרגילה, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה והפועל "בי-קיור לייזר" חיפה יצטרכו לעבור שני סיבובי מוקדמות

פיב"א אירופה פירסמה היום (שני) את רשימת 33 המשתתפות ביורופקאפ בעונה הבאה, אליהן יצטרפו 14 קבוצות שינשרו למפעל ממוקדמות ליגת האלופות. הפועל גלבוע/גליל העפילה ישירות לשלב הבתים במפעל, בעוד האלופה המגנה, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה והפועל "בי-קיור לייזר" חיפה שחוזרת לאירופה אחרי שנים ארוכות, יחלו את דרכן במוקדמות.

14 המדינות עם הדירוג הגבוה ביותר במפעלי פיב"א, וביניהן ישראל כמובן, קיבלו כרטיס אחד לעונה הרגילה, שהלך לנציגה הכי בכירה שלה לפי הדירוג בעונה שעברה ועל כן סגנית האלופה מגן נר קיבלה אותו. נס ציונה והפועל חיפה יהיו שתיים מ-19 הקבוצות שיאבקו במוקדמות, אשר ייערכו בין ה-28 בספטמבר ל-1 באוקטובר בשיטת נוקאאוט, על פי שיטה שתיקבע בהמשך. הכתומים, שזכו במפעל אשתקד, שובצו לדרג הבכיר בהגרלה ועל כן יצטרכו לנצח רק פעמיים כדי להעפיל, בדומה לאדומים ששובצו לדרג נמוך יותר.

בסך הכל, מבין 19 משתתפות במוקדמות, רק 4 יעפילו לעונה הרגילה, שם יצטרפו אל 14 הקבוצות שעלו לשם אוטומטית עוד 14 קבוצות שינשרו ממוקדמות ליגת האלופות. במידה שיהיו קבוצות שיודחו מליגת האלופות ולא ירצו להשתתף ביורופקאפ, יצטרפו עוד קבוצות ממוקדמות היורופקאפ, כאשר הן ידורגו לפי השלב בו הודחו וההפרש בו נוצחו. ההגרלה תיערך ב-19 באוגוסט בגרמניה.

רשימת הקבוצות המלאה

שלב הבתים

אנטוורפן (בלגיה), רילסקי ספורטיסט (בולגריה), סראגוסה (ספרד), קריילסהיים (גרמניה), איוניקוס (יוון), סולנוק אולאי (הונגריה), הפועל גלבוע/גליל, רג'ו אמיליה (איטליה), דן בוש (הולנד), לגיה ורשה (פולין), אורדאה (רומניה), סראטוב (רוסיה), באחצ'שחיר (טורקיה), בי.סי קייב (אוקראינה).

מוקדמות

דרג א': עירוני "חי מוטורס" נס ציונה, כרונינגן (הולנד), ביירות' (גרמניה), דנייפרו (אוקראינה)
דרג ב': בנפיקה ליסבון (פורטוגל), איראקליס (יוון), קראבנוס (קפריסין), יניסיי (רוסיה)
דרג ג': פורטו (פורטוגל), הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה, CSO וולונטארי (רומניה), אקדמיק פלובדיב (בולגריה)
דרג ד': SZTE (הונגריה), טרפל סופוט (פולין), גמונדן (אוסטריה), פארנו (אסטוניה)
דרג ה': GGMT וינה (אוסטריה), קומאנובו (צפון מקדוניה), TFT סקופיה (צפון מקדוניה)

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל