הפועל חולון בני הרצליה הפועל בנק יהב י-ם מכבי Playtika תל אביב הפועל נופר גליל עליון הפועל בי-קיור לייזר חיפה
הפועל ויגן פרנדלי תל אביב הפועל גלבוע/גליל הפועל יוסי אברהמי אילת עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל אלטשולר שחם ב"ש עירוני קריית אתא

"האיגוד פעל במכוון נגד ילדי הפריפריה"

14/07/2022
"האיגוד פעל במכוון נגד ילדי הפריפריה"
מיזם "זמן מגרש", שהביא אלפי ילדים למשחקי הליגה, הופסק בעקבות דרישת איגוד הכדורסל. יו"ר המנהלת שמואל פרנקל: "זהו יום מביש לענף הכדורסל בישראל"

אתמול, יום ד', הודיע מפעל הפיס למנהלת ליגת העל בכדורסל, על הפסקת הסכם פרויקט "זמן מגרש", במסגרתו הביאו מפעל הפיס ומנהלת הליגה, אלפי ילדים מהפריפריה למשחקי ליגת העל בכדורסל.

מנכ"ל מפעל הפיס כתב מפורשות במכתבו, כי הוא מפסיק את ההתקשרות בעקבות מכתב שקיבל ממנכ"ל איגוד הכדורסל, יעקב בן שושן, אשר דרש את הפסקת הקשר בין מפעל הפיס למנהלת.

פרויקט "זמן מגרש" מתקיים זה שלוש שנים. במסגרת הפרויקט, הביאה מנהלת ליגת העל עשרות אלפי ילדים מכל רחבי ישראל למשחקי ליגת העל. עבור רובם הגדול של הילדים, הייתה זו פעם ראשונה במשחק כדורסל.

המפסידים המיידיים מהתנהלות איגוד הכדורסל, הם אלפי ילדי ישראל, רובם מהפריפריה, שכבר לא יזכו לכך שמנהלת הליגה ומפעל הפיס יביאו אותם ליהנות מעשרות משחקים של ליגת העל בכדורסל – מליגות הכדורסל הבכירות באירופה.

שמואל פרנקל, יו"ר המנהלת: "אין מילים להביע את צערי על כך שאלפי ילדים מהדרום, מהצפון ומכל רחבי הארץ לא יגיעו בעונה הבאה למשחקי ליגת העל בכדורסל בגלל מעשה אומלל ונקמני של איגוד הכדורסל. כל ילד, הורה, שחקן, מאמן, וכל אוהדי הכדורסל ברחבי הארץ חייבים היום לדעת שאיגוד הכדורסל פעל באופן מכוון נגד ילדי הפריפריה, נגד הנגשתם לכדורסל בליגת העל, נגד טובת הכדורסל הישראלי ונגד תרבות הספורט בכלל. זהו יום מביש לענף הכדורסל בישראל. אחרי שנה של פסגות בליגת העל בכדורסל, והופעות נפלאות של קבוצות הליגה באירופה, לא חשבתי שאגיע ליום כזה".

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל