שי סגלוביץ' מונה למאמן עירוני נהריה

24/12/2020

אחרי שנתיים וחצי על הקווים של אליצור יבנה, סגלוביץ' בן ה-35 חוזר לסגולים כמאמן ראשי. יו"ר המועדון ניסים אלפסי: "שמחים על החתמתו של שי ומאמינים בו"

מועדון הכדורסל עירוני נהריה הודיע היום (חמישי) על החתמתו של המאמן שי סגלוביץ', ששימש בעבר כעוזרו של המאמן אריק אלפסי במועדון בין השנים 2015 ל-2018. סגלוביץ', שמחליף את דני פרנקו שהתפטר השבוע מתפקידו, יערוך את הבכורה שלו על הקווים ביום ראשון במשחק הבית נגד הפועל "יוסי אברהמי" אילת. יו"ר המועדון ניסים אלפסי: "אנו שמחים על החתמתו של שי, מאמינים בו ומאחלים לו בהצלחה".

סגלוביץ' בן ה-35 גדל במחלקת הנוער של אליצור עירוני נתניה ואף שימש כקפטן הקבוצה שזכתה בגביע המדינה לנוער. הוא החל את דרכו כעוזר מאמן בתיכון שרת ובקבוצת הנוער של נתניה תחת אריק אלפסי, עימו המשיך לשתף פעולה בהמשך הדרך בברק נתניה ובעירוני נהריה. כמו כן, הוא עבד במ.כ הבקעה, הפועל גלבוע/גליל ובהפועל ירושלים כעוזר מאמן שני וסקאוט.

בנוסף, סגלוביץ' עבד כסקאוט נבחרות הגברים והנשים של ישראל וכעוזר מאמן נבחרת העתודה. בקיץ 2018 הוא מונה לראשונה בקריירה למאמן בוגרים ובשנתיים וחצי האחרונות הדריך את אליצור יבנה בליגה הלאומית. העונה מדורגת הקבוצה במקום ה-12 במאזן 4:2.

 

התחלנו !!

התחלנו !!

טקס לזכרו של יו"ר המועדון ניסים אלפסי ז"ל

טקס לזכרו של יו"ר המועדון ניסים אלפסי ז"ל

יום עצוב

יום עצוב