זיו בן צבי חוזר לעירוני נהריה

03/01/2021

הרכז נפרד מהפועל "בי-קיור לייזר" חיפה וחתם בשורות הסגולים מעין שרה, במדיהם שיחק לפני שלוש שנים. המאמן שי סגלוביץ': "מביא אופי לוחמני ומנהיגותי"

מועדון הכדורסל עירוני נהריה הודיע הערב (ראשון) על החתמתו של זיו בן צבי. הרכז מגיע מהפועל "בי-קיור לייזר" חיפה בה פתח את העונה ומחליף בסגל את הקפטן ניב משגב שעזב. "אני מאוד שמח שזיו חתם אצלנו ויחבור לשחקנים במטרה להישאר בליגה", אמר המאמן שי סגלוביץ', "זו משימה לא פשוטה אך ביחד עם האופי הלוחמני והמנהיגותי שבן צבי מביא איתו זו הדרך לעשות זאת".

הרכז בן ה-28 גדל במחלקת הנוער של הפועל גלבוע/מעיינות והחל את הקריירה שלו בליגת ווינר סל בעונת 10/11 במדי הפועל גלבוע/גליל. משם המשיך למספר עונות בליגות הנמוכות במדי הפועל יקנעם/מגידו, הפועל עפולה והפועל מגדל העמק, איתה עלה מהליגה הארצית ללאומית. בעונת 16/17 הוא חזר לגלבוע/גליל וכעבור שנה הגיע לראשונה לעירוני נהריה, בה תרם 3.2 נקודות ו-2.2 אסיסטים למשחק.

לפני שנתיים הוא רשם עונה מוצלחת במכבי קריית מוצקין מהליגה הלאומית ואשתקד העמיד ממוצעי שיא בליגה הבכירה במדי הפועל "יוסי אברהמי" אילת: 5.0 נקודות, 1.7 ריבאונדים, 4.6 אסיסטים ומדד 6.6. את העונה הנוכחית הוא החל כאמור בהפועל חיפה ובשישה משחקים קלע 1.5 נקודות ומסר 1.3 אסיסטים בממוצע.

התחלנו !!

התחלנו !!

טקס לזכרו של יו"ר המועדון ניסים אלפסי ז"ל

טקס לזכרו של יו"ר המועדון ניסים אלפסי ז"ל

יום עצוב

יום עצוב