יו"ר חדש לעירוני נהריה: צביאל רובין

28/04/2021

רובין מונה למחליפו של ניסים אלפסי ז"ל כיו"ר עירוני "גשם" נהריה: "נכנס לנעליים הגדולות שלו, ערכי מורשתו וניהולו יהיו לי כמצפן. התפקיד הוא סגירת מעגל עבורי"

מועדון הכדורסל עירוני "גשם" נהריה הודיע הבוקר (רביעי) על מינויו של יושב הראש החדש, מר צביאל רובין. הוא מחליף את ניסים אלפסי ז"ל, שהלך לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלה קשה.

בשמו של צביאל נמסר: "אני נכנס לנעליים הגדולות של ניסים ז"ל בהערכה ובהוקרה וערכי מורשתו וניהולו יהיו לי כמצפן במסע אותו אני מתחיל היום. עבורי, התפקיד הוא סגירת מעגל של ממש - קבוצת עירוני נהריה איתי ובליבי מילדות. זכיתי לקחת חלק במסגרות הנוער של הקבוצה ושנים ליוותי ומלווה את הקבוצה במאות משחקי בית וחוץ ונהנה מהחיבור של הקבוצה לעיר. בתפקידי אעשה כל שניתן כדי לעמוד באתגרים העומדים בפני הקבוצה בעונה הנוכחית ובאלה שאחריה. חשוב לי באופן אישי שאוהדי הקבוצה יחוו צמיחה והצלחה ושתושבי העיר יהיו גאים בקבוצה ובהישגיה!".

עוד הוסיף מר רובין: "אני מאמין כי בעזרת משאבים מתאימים, קהילתיות וסיוע של גורמים ואנשים טובים ומוכשרים בעיר - ניתן יהיה בהחלט ליצור קבוצה שתביא גאווה לנהריה ותיתן הרבה כבוד לאיזור כולו. אני רוצה להודות לכל המברכים ולכל האנשים הטובים שמציעים את עזרתם בקידום הקבוצה. כייף לראות את האכפתיות הגדולה והרצון העז בהצלחה. עוד נהיה שם!

אני מתכוון כבר בימים הקרובים להקים ועדה מייעצת שתורכב מתושבים שמוכנים לתרום מזמנם ומהידע שלהם לטובת הקבוצה. ביחד- ננצח! עירוני נהריה היא מאז ומתמיד אצלי בלב ובנשמה ואת תפקיד יו"ר הקבוצה אמלא בהתנדבות מלאה למען הצלחת הקבוצה בכל מסגרת בה תתמודד".

מהקבוצה נשלחו איחולי הצלחה רבה ליו"ר החדש צביאל רובין ולקבוצה!

התחלנו !!

התחלנו !!

טקס לזכרו של יו"ר המועדון ניסים אלפסי ז"ל

טקס לזכרו של יו"ר המועדון ניסים אלפסי ז"ל

יום עצוב

יום עצוב