הפ' בנק יהב י-ם מכבי Hunter חיפה מכבי פוקס תל אביב מכבי Rand Media ראשון לציון הפועל יונט חולון הפועל פתאל  אילת
בני הרצליה עירוני נהריה הפועל גלבוע/גליל הפועל SP מצרפלס תל אביב מכבי קפלן אשדוד באר טוביה עירוני נס ציונה

עונה סדירה 16/17

12 קבוצות ליגת ווינר סל ישחקו ב-3 סיבובים בני 11 משחקים כ"א

בתום שני הסיבובים הראשונים ישובצו משחקי הסיבוב השלישי אשר ייקבעו לפי המיקומים בתום שני הסיבובים הראשונים

בתום משחקי הסיבוב השלישי האחרונה בדירוג תרד לליגה הלאומית.

שימו לב.  משחקי הליגה יתפזרו על פני שלושה ימים: שבת, ראשון ושני בכל שבוע

במידה ויתקיים מחזור אמצע שבוע, המשחקים יתפזרו על פני ימים רביעי וחמישי כאשר הקבוצות המשחקות באירופה תשחקנה בשבת.

 

תאריכי שני הסיבובים הראשונים:
מחזור 1 -8-10.10.2016
מחזור 2 - 15-17.10.2016
מחזור 3 - 22-24.10.2016
מחזור 4 - 29-31.10.2016
מחזור 5 - 5-7.11.2016
מחזור 6 - 12-14.11.2016
מחזור 7 - 19.11.2015
מחזור 8 -  26-28.11.2016
מחזור 9 - 3-5.12.2016
מחזור 10 - 10-12.12.2016
מחזור 11 - 17-19.12.2016

מחזור 12 - 28-29.12.2016
מחזור 13 - 7-9.1.2017
מחזור 14 - 14-16.1.2017
מחזור 15 - 21-23.1.2017
מחזור 16 - 28-30.1.2017
מחזור 17 - 1-2.2.2017
מחזור 18 - 4-6.2.2017
מחזור 19 - 18-20.2.2017
מחזור 20 - 25-27.2.2017
מחזור 21 - 4-6.3.2017
מחזור 22 - 11-13.3.2017

 

 

תאריכי הסיבוב השלישי והמשחקים:

מחזור 23  (18-20.3.2017)

מקום 1 – מקום 7
מקום 2 – מקום 11
מקום 3 – מקום 10
מקום 4 – מקום 9
מקום 5 – מקום 8
מקום 6 - מקום 12

מחזור 24 (25-27.3.2017)
מקום 7 – מקום 12
מקום 8 – מקום 6
מקום 9 – מקום 5
מקום 10 – מקום 4
מקום 11 – מקום 3
מקום 1 – מקום 2

מקום 25 (1-3.4.2017)
מקום 2 – מקום 7
מקום 3 – מקום 1
מקום 4 – מקום 11
מקום 5 – מקום 10
מקום 6 – מקוןם 9
מקום 12 – מקום 8

מחזור 26 (8-9.4.2017)
מקום 7 – מקום 8
מקום 9 – מקום 12
מקום 10 – מקום 6
מקום 11 – מקום 5
מקום 1 – מקום 4
מקום 2 – מקום 3
 

מחזור 27 (12-13.4.2017)
מקום 3 – מקום 7
מקום 4 – מקום 2
מקום 5 – מקום 1
מקום 6 – מקום 11
מקום 12 – מקום 10
מקום 8 – מקום 9

מחזור 28 (19-20.4.2017)
מקום 7 – מקום 9
מקום 10 – מקום 8
מקום 11 – מקום 12
מקום 1 – מקום 6
מקום 2 – מקום 5
מקום 3 – מקום 4
 

מחזור 29 (26-27.4.2017)

מקום 4 – מקום 7
מקום 5 – מקום 3
מקום 6 – מקום 2
מקום 12 – מקום 1
מקום 8 – מקום 11
מקום 9 – מקום 10

 

מחזור 30 (3-4.5.2017)
מקום 7 – מקום 10
מקום 11 – מקום 9
מקום 1 – מקום 8
מקום 2 – מקום 12
מקום 3 – מקום 6
מקום 4 – מקום 5

מחזור 31 (6-8.5.2017)
מקום 5 – מקום 7
מקום 6 – מקום 4
מקום 12 – מקום 3
מקום 8 – מקום 2
מקום 9 – מקום 1
מקום 10- מקום 11

 

מחזור 32 (10-11.5.2017)
מקום 7 – מקום 11
מקום 1 – מקום 10
מקום 2 – מקום 9
מקום 3 – מקום 8
מקום 4 – מקום 12
מקום 5 – מקום 6

 

מחזור 33 (12-14.5.2017)
מקום 6 – מקום 7
מקום 12 – מקום 5
מקום 8 – מקום 4
מקום 9 – מקום 3
מקום 10 – מקום 2
מקום 11 – מקום 1

 

פלייאוף
לפלייאוף יעלו 8 הקבוצות המדורגות במקומות 1-8 בליגה. הקבוצה מהמקום הראשון תפגוש ברבע הגמר את הקבוצה מהמקום השמיני, הקבוצה מהמקום השני תפגוש את הקבוצה מהמקום השביעי, הקבוצה מהמקום השלישי תפגוש את הקבוצה מהמקום השישי והקבוצה מהמקום הרביעי תפגוש את הקבוצה מהמקום החמישי.
סדרות רבע הגמר הן בשיטת הטוב מחמישה משחקים.

תאריכי סדרות רבע הגמר:   

משחק 1: 20-22.5.2017
משחק 2: 27-29.5.2017
משחק 3:  31.5-1.6.2017
משחק 4: 3-4.6.2017
משחק 5: 7.6.2017

 

ארבע מנצחות רבע הגמר תעפילנה לפיינל פור שיתקיים בתאריכים 12-15 ביוני 

Winner League Application

Download now our new app, follow all the games online and be the first to get all the latest action from the Basketball Super League‏
facebook twitter instagram youtube
ISRAEL BASKETBALL SUPER LEAGUE