מכבי פוקס תל אביב הפועל יונט חולון בני הרצליה הפ' בנק יהב י-ם הפועל SP מצרפלס תל אביב עירוני נהריה
מכבי Rand Media ראשון לציון מכבי Hunter חיפה הפועל פתאל  אילת מכבי קפלן אשדוד באר טוביה הפועל גלבוע/גליל מכבי קרית גת

עונה סדירה 16/17

12 קבוצות ליגת ווינר סל ישחקו ב-3 סיבובים בני 11 משחקים כ"א

בתום שני הסיבובים הראשונים ישובצו משחקי הסיבוב השלישי אשר ייקבעו לפי המיקומים בתום שני הסיבובים הראשונים

בתום משחקי הסיבוב השלישי האחרונה בדירוג תרד לליגה הלאומית.

שימו לב.  משחקי הליגה יתפזרו על פני שלושה ימים: שבת, ראשון ושני בכל שבוע

במידה ויתקיים מחזור אמצע שבוע המשחקים יתפזרו על פני ימים רביעי וחמישי כאשר הקבוצות המשחקות באירופה תשחקנה בשבת.

 

תאריכי שני הסיבובים הראשונים:
מחזור 1 -8-10.10.2016
מחזור 2 - 15-17.10.2016
מחזור 3 - 22-24.10.2016
מחזור 4 - 29-31.10.2016
מחזור 5 - 5-7.11.2016
מחזור 6 - 12-14.11.2016
מחזור 7 - 19.11.2015
מחזור 8 -  26-28.11.2016
מחזור 9 - 3-5.12.2016
מחזור 10 - 10-12.12.2016
מחזור 11 - 17-19.12.2016

מחזור 12 - 28-29.12.2016
מחזור 13 - 7-9.1.2017
מחזור 14 - 14-16.1.2017
מחזור 15 - 21-23.1.2017
מחזור 16 - 28-30.1.2017
מחזור 17 - 1-2.2.2017
מחזור 18 - 4-6.2.2017
מחזור 19 - 18-20.2.2017
מחזור 20 - 25-27.2.2017
מחזור 21 - 4-6.3.2017
מחזור 22 - 11-13.3.2017

 

 

תאריכי הסיבוב השלישי והמשחקים:

מחזור 23  (18-20.3.2017)

מקום 1 – מקום 7
מקום 2 – מקום 11
מקום 3 – מקום 10
מקום 4 – מקום 9
מקום 5 – מקום 8
מקום 6 - מקום 12

מחזור 24 (25-27.3.2017)
מקום 7 – מקום 12
מקום 8 – מקום 6
מקום 9 – מקום 5
מקום 10 – מקום 4
מקום 11 – מקום 3
מקום 1 – מקום 2

מקום 25 (1-3.4.2017)
מקום 2 – מקום 7
מקום 3 – מקום 1
מקום 4 – מקום 11
מקום 5 – מקום 10
מקום 6 – מקוןם 9
מקום 12 – מקום 8

מחזור 26 (8-9.4.2017)
מקום 7 – מקום 8
מקום 9 – מקום 12
מקום 10 – מקום 6
מקום 11 – מקום 5
מקום 1 – מקום 4
מקום 2 – מקום 3
 

מחזור 27 (12-13.4.2017)
מקום 3 – מקום 7
מקום 4 – מקום 2
מקום 5 – מקום 1
מקום 6 – מקום 11
מקום 12 – מקום 10
מקום 8 – מקום 9

מחזור 28 (19-20.4.2017)
מקום 7 – מקום 9
מקום 10 – מקום 8
מקום 11 – מקום 12
מקום 1 – מקום 6
מקום 2 – מקום 5
מקום 3 – מקום 4
 

מחזור 29 (26-27.4.2017)

מקום 4 – מקום 7
מקום 5 – מקום 3
מקום 6 – מקום 2
מקום 12 – מקום 1
מקום 8 – מקום 11
מקום 9 – מקום 10

 

מחזור 30 (3-4.5.2017)
מקום 7 – מקום 10
מקום 11 – מקום 9
מקום 1 – מקום 8
מקום 2 – מקום 12
מקום 3 – מקום 6
מקום 4 – מקום 5

מחזור 31 (6-8.5.2017)
מקום 5 – מקום 7
מקום 6 – מקום 4
מקום 12 – מקום 3
מקום 8 – מקום 2
מקום 9 – מקום 1
מקום 10- מקום 11

 

מחזור 32 (10-11.5.2017)
מקום 7 – מקום 11
מקום 1 – מקום 10
מקום 2 – מקום 9
מקום 3 – מקום 8
מקום 4 – מקום 12
מקום 5 – מקום 6

 

מחזור 33 (12-14.5.2017)
מקום 6 – מקום 7
מקום 12 – מקום 5
מקום 8 – מקום 4
מקום 9 – מקום 3
מקום 10 – מקום 2
מקום 11 – מקום 1

 


 

פלייאוף
לפלייאוף יעלו 8 הקבוצות המדורגות במקומות 1-8 בליגה. הקבוצה מהמקום הראשון תפגוש את הקבוצה מהמקום השמיני, הקבוצה מהמקום השני תפגוש את הקבוצה מהמקום השביעי, הקבוצה מהמקום השלישי תפגוש את הקבוצה מהמקום השישי והקבוצה מהמקום הרביעי תפגוש את הקבוצה מהמקום החמישי.
סדרות רבע הגמר הן בשיטת הטוב מחמישה משחקים.

תאריכי סדרות רבע הגמר:   

משחק 1. 20-22.5.2017
משחק 2.  27-29.5.2017
משחק 3.  31.5-1.6.2017
משחק 4  3-4.6.2017
משחק 5.  7.4.2017

 

ארבע מנצחות רבע הגמר תעפילנה לפיינל פור שיתקיים ב 12-15 ביוני 

 

 

 

 

 

 

 

 

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל