מכבי פוקס תל אביב עירוני חי מוטורס נס ציונה מכבי ראשון לציון עירוני נהריה הפועל SP מצר תל אביב הפועל בנק יהב י-ם
מכבי חיפה הפועל גלבוע/גליל הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל U-NET חולון הפועל אלטשולר שחם ב"ש מכבי אשדוד

נקבע לוח משחקי גביע ווינר סל 2019

29/07/2019
טורניר קדם העונה המסורתי ייערך בין ה-19 ל-28 בספטמבר, כאשר לראשונה אי פעם ישתתפו בו כל 12 קבוצות ליגת ווינר סל. לוח המשחקים המלא - בפנים

עונת המשחקים 2019-2020 תצא באופן רשמי לדרך עם טורניר קדם העונה המסורתי, גביע ווינר סל, שייערך השנה בין ה-19 ל-28 בספטמבר. לראשונה אי פעם ייקחו חלק במפעל כל 12 קבוצות הליגה, בזכות העובדה שעירוני "חי מוטורס" נס ציונה שובצה ישירות לשלב הבתים של היורופקאפ ולא תצטרך להשתתף במוקדמות.

גם השנה יחל הטורניר עם שלב שמינית הגמר, בו יתמודדו הקבוצות שסיימו במקומות 5 ומטה אשתקד והעולה החדשה לליגה. המשחקים יתקיימו ביום חמישי ה-19 בספטמבר, באולמות של הקבוצות הביתיות. האולם המארח של השלבים הבאים יפורסם בקרוב. ארבע הקבוצות שסיימו אשתקד את העונה הרגילה במקומות 1-4 ייכנסו לפעילות ברבע הגמר (23-24 בספטמבר), נגד המנצחות של הסיבוב הראשון. משחקי חצי הגמר ייערכו ב-26 בספטמבר והגמר כעבור יומיים.

בשל השינויים בלוח הזמנים של גביע ווינר סל, לא יתקיים משחק פתיחת העונה בין האלופה מכבי "FOX" ת"א לעולה החדשה מכבי "Hunter" חיפה שתוכנן למוצאי שבת 28.9 במועד זה. ליגת ווינר סל תיפתח כסדרה ב-5 באוקטובר.

זו תהיה העונה ה-14 ברציפות של טורניר קדם העונה המסורתי, בו זכו עד היום מכבי "FOX" ת"א (7 פעמים), הפועל "בנק יהב" ירושלים (4 פעמים), מכבי "מתחם האלף" ראשל"צ ואליצור אשקלון (פעם אחת כ"א). בארבע מתוך שש השנים האחרונות, הקבוצה שהניפה את התואר הראשון של העונה בסתיו הייתה גם זו שגזרה רשתות באביב. מכבי ראשל"צ, שזכתה בטורניר אשתקד, הגיעה לשני הגמרים הבאים של העונה: הן בגביע והן בפיינל פור.

לוח משחקי גביע ווינר סל

שמינית הגמר
יום חמישי, 19.9

1. עירוני "חי מוטורס" נס ציונה – מכבי "Hunter" חיפה
2. מכבי "מתחם האלף" ראשל"צ – עירוני נהריה
3. הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע – הפועל גלבוע/גליל
4. הפועל "SP מצר" ת"א – מכבי אשדוד

רבע הגמר
יום שני, 23.9

5. הפועל "בנק יהב" ירושלים – מנצחת משחק מס' 3 (ב"ש/גלבוע)
6. הפועל "מול הים" אילת – מנצחת משחק מס' 1 (נס ציונה/חיפה)
יום שלישי, 24.9
7. מכבי "FOX" ת"א – מנצחת משחק מס' 4 (הפועל ת"א/אשדוד)
8. הפועל "יונט" חולון – מנצחת משחק מס' 2 (ראשל"צ/נהריה)

חצי הגמר
יום חמישי, 26.9

9. מנצחת משחק מס' 5 – מנצחת משחק מס' 6
10. מנצחת משחק מס' 7 – מנצחת משחק מס' 8

משחק הגמר
מוצ"ש, 28.9

מנצחת משחק מס' 9 – מנצחת משחק מס' 10

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל