הפ' בנק יהב י-ם מכבי פוקס תל אביב הפועל U-NET חולון מכבי ראשון לציון הפועל גלבוע/גליל עירוני חי מוטורס נס ציונה
עירוני נהריה הפועל אלטשולר שחם ב"ש מכבי אשדוד הפועל SP מצר תל אביב הפועל יוסי אברהמי אילת מכבי חיפה

לחצו לרכישת כרטיסים לגביע ווינר סל!

18/08/2019
נמשכת המכירה למשחקי רבע הגמר של הטורניר, שייערכו ב-23 וב-24 בספטמבר בהיכל קבוצת שלמה. פרטים מלאים וחלוקה ליציעים – בתוך הכתבה

התואר הראשון של העונה יחולק כבר בסוף ספטמבר והיום (ראשון) החלה מכירת הכרטיסים למשחקי רבע גמר גביע ווינר סל, שיתקיימו ב-23-24 בספטמבר בהיכל קבוצת שלמה בת"א. חצי הגמר ייערך בהיכל טוטו חולון ב-26 בספטמבר והגמר כעבור יומיים בהיכל קבוצת שלמה.

ביום שני ה-23 בספטמבר תתמודד הפועל אילת נגד המנצחת בין עירוני "חי מוטורס" נס ציונה למכבי חיפה בשעה 18:45 ולאחר מכן תפגוש הפועל "בנק יהב" ירושלים את הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע או הפועל גלבוע/גליל בשעה 20:50. אוהדי אילת יישבו ביציע 4 ואוהדי ירושלים ביציע 3. לרכישת כרטיסים ליום משחקים זה לחצו כאן.

למחרת, יום שלישי ה-24 בספטמבר, תפגוש הפועל "יונט" חולון במשחק המוקדם את המנצחת בשמינית הגמר בין מכבי ראשל"צ לעירוני נהריה (18:45) ואחריהן תתמודד האלופה מכבי "FOX" ת"א נגד המנצחת בין הפועל "SP מצר" ת"א למכבי אשדוד (20:50). אוהדי מכבי ת"א יישבו ביציע 3 ואוהדי חולון ביציע 4. לרכישת כרטיסים ליום משחקים זה לחצו כאן.

זו תהיה העונה ה-14 ברציפות של טורניר קדם העונה המסורתי, בו זכו עד היום מכבי "FOX" ת"א (7 פעמים), הפועל "בנק יהב" ירושלים (4 פעמים), מכבי "מתחם ה-1000" ראשל"צ ואליצור אשקלון (פעם אחת כ"א). בארבע מתוך שש השנים האחרונות, הקבוצה שהניפה את התואר הראשון של העונה בסתיו הייתה גם זו שגזרה רשתות באביב. מכבי ראשל"צ, שזכתה בטורניר אשתקד, הגיעה לשני הגמרים הבאים של העונה: הן בגביע והן בפיינל פור.

לוח משחקי גביע ווינר סל

שמינית הגמר
יום חמישי, 19.9

1. עירוני "חי מוטורס" נס ציונה – מכבי "Hunter" חיפה (20:00, לב המושבה)
2. מכבי ראשל"צ – עירוני נהריה (20:15, בית מכבי)
3. הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע – הפועל גלבוע/גליל (20:30, הקונכיה)
יום שישי, 20.9
4. הפועל "SP מצר" ת"א – מכבי אשדוד (15:00, היכל קבוצת שלמה)

רבע הגמר, היכל קבוצת שלמה
יום שני, 23.9 - כרטיסים

5. 18:45: הפועל אילת – מנצחת משחק מס' 1 (נס ציונה/חיפה)
6. 20:50: הפועל "בנק יהב" ירושלים – מנצחת משחק מס' 3 (ב"ש/גלבוע)
יום שלישי, 24.9 - כרטיסים
7. 18:45: הפועל "יונט" חולון – מנצחת משחק מס' 2 (ראשל"צ/נהריה)
8. 20:50: מכבי "FOX" ת"א – מנצחת משחק מס' 4 (הפועל ת"א/אשדוד)

חצי הגמר, היכל טוטו חולון
יום חמישי, 26.9

9. מנצחת משחק מס' 5 – מנצחת משחק מס' 6 (18:45)
10. מנצחת משחק מס' 7 – מנצחת משחק מס' 8 (20:50)

משחק הגמר, היכל קבוצת שלמה
מוצ"ש, 28.9

20:15: מנצחת משחק מס' 9 – מנצחת משחק מס' 10
בערבים בהם מתקיימים שני משחקים באותו אולם, המשחק השני יחל 30 דקות לאחר סיום המשחק הראשון ובכל מקרה לא לפני השעה 20:50

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל