מכבי Playtika תל אביב הפועל בנק יהב י-ם מכבי ראשון לציון הפועל חולון הפועל גלבוע/גליל מכבי חיפה
עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל SP מצר תל אביב הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת עירוני נהריה בני הרצליה הפועל בי-קיור לייזר חיפה

הסכם חדש בין המנהלת לאיגוד הכדורסל

26/08/2020
הסכם חדש בין המנהלת לאיגוד הכדורסל
הצדדים הגיעו להבנות על מספר העולות והיורדות, הפועל חיפה תשחק בליגת ווינר סל בעונה הקרובה. שמואל פרנקל: "מקווה שכעת ניתן להתחיל דף חדש עם האיגוד"

לאחר פגישה ארוכה אמש (שלישי), בה נכחו נציגי איגוד הכדורסל יו"ר הועדה המקצועית עמוס פרישמן ועודד נחמן, יחד עם יו"ר מנהלת הליגה שמואל פרנקל ויו"ר הפועל תל אביב רמי כהן, הגיעו הצדדים לסיכום על נספח שיצטרף להסכם המקורי בין המנהלת לאיגוד שנחתם ב-2002.

במסגרת ההבנות סוכם כי בשלוש העונות הבאות (כולל הנוכחית) יעלו שתי קבוצות מהלאומית בכל עונה לליגת ווינר סל. מספר היורדות בעונות אלה ייקבע על ידי המנהלת בהודעה מראש בזמן סביר לאיגוד הכדורסל. במידה שבשלוש העונות הבאות, אחת מקבוצות הליגה הלאומית שיעפילו לליגת העל לא תממש את עלייתה, אזי החל מאותה עונה והלאה יהיו בליגה 12 קבוצות כאשר תעלה ותרד קבוצה אחת בלבד.  

מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל מברכים את קבוצת הפועל חיפה על עלייתה לליגת העל ומאחלת לה הצלחה בעונה הקרובה.

בנוסף סוכמו הנושאים הבאים: 

הצעות לשינוי שיטת גביע המדינה יובאו לדיון בישיבת הועדה המקצועית הקרובה.

ועדת המשמעת/בית הדין של איגוד הכדורסל ידונו בתוך 48 שעות בכל הפרת משמעת בליגת העל בכדורסל אשר תגיע לפתחם.

ההסכם אושר על ידי יו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי ועל ידי יו"ר המנהלת שמואל פרנקל וייכנס לתוקף בכפוף לאישור הנהלת האיגוד ומנהלת הליגה.

שמואל פרנקל, יו"ר מנהלת הליגה: "אני שמח מאוד שלאחר שנים ארוכות הצלחנו להגיע עם האיגוד להסכם חדש אליו אני מייחל מיום היכנסי לתפקיד. אני מקווה שכעת ניתן להתחיל דף חדש עם האיגוד ונשמח לשתף פעולה עם אנשי האיגוד בכל נושא למען קידום הכדורסל הישראלי והשחקן הישראלי. אני מודה לכל יושבי הראש ונציגי המנהלת והאיגוד שהיו מעורבים במשא ומתן והשקיעו בו שעות ארוכות מזמנם. אני מברך את הפועל חיפה, קבוצה עם מסורת אדירה, על עלייתה לליגת העל ומאחל לה בהצלחה".

עמירם הלוי, יו"ר איגוד הכדורסל: "אני מקווה שמעתה והלאה נעסוק רק בעיקר ופחות בטפל. הדבר החשוב באמת הוא הכדורסל הישראלי וחשוב שכולנו נרתם לאותה מטרה שהיא קידומו ושגשוגו. יש לנו דור שחקנים ישראלים נהדר וכולנו צריכים להתאחד כדי לדאוג שהעתיד יהיה טוב יותר למענו ולמען אוהדי הכדורסל כולם. אנחנו נותנים תקווה ואופק לקבוצות הליגה הלאומית, שחלקן הגדול נמצא בפריפריה ואני מאמין שבסופו של דבר כולם יצאו נשכרים מההסכם הזה".

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל