מכבי Playtika תל אביב הפועל בנק יהב י-ם מכבי ראשון לציון הפועל חולון הפועל גלבוע/גליל מכבי חיפה
עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל SP מצר תל אביב הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת עירוני נהריה בני הרצליה הפועל בי-קיור לייזר חיפה

הושלמו בתי ליגת האלופות "המצומצמים"

26/09/2020
הושלמו בתי ליגת האלופות "המצומצמים"
הפועל חולון תפגוש את א.א.ק אתונה, שולה וטסמוקי מינסק, הפועל ירושלים תתמודד מול טלקום אנקרה, לימוז' ואיגוקאה. שלב הבתים קוצר לשישה מחזורים בלבד

בתי העונה הרגילה של ליגת האלופות הושלמו סופית אמש (שישי), עם סיום משחקי המוקדמות. 32 הקבוצות שייקחו חלק בשלב הבתים יגיעו מ-18 מדינות שונות – הכי הרבה במפעל אירופי מזה 25 שנה. בשבוע החולף הודיעה הנהלת המפעל על קיצור העונה הרגילה מ-14 מחזורים ל-6 בלבד, עם מרווח של שבועיים בין מחזור למחזור על מנת לאפשר זמן לקבוצות להתארגן במקרה של שינויים שיכפו ממגפת הקורונה.

במקור היו אמורות הקבוצות להתחלק לארבעה בתים בני שמונה קבוצות, אך במקום זאת הן חולקו לשמונה בתים בני ארבע קבוצות כל אחד. זאת, בין היתר כדי לצמצם את הטיסות ברחבי אירופה בחוסר הוודאות השורר כיום. בתום שני סיבובים (שישה מחזורים כאמור), יעפילו שתי הראשונות מכל בית לפלייאוף. שלבי שמינית ורבע הגמר צפויים להתקיים במתכונת של הטוב משלושה משחקים והעולות ישחקו בפיינל פור, שמתוכנן כרגע ל-7 וה-9 במאי.

הפועל חולון תשחק בבית ג' עם א.א.ק אתונה היוונית, שולה הצרפתית וטסמוקי מינסק הבלארוסית, שעלתה מהמוקדמות אחרי שגברה על בלקן מבולגריה 65:73 ועל נפטונאס מליטא 59:69.

הפועל "בנק יהב" ירושלים, שתחל ביום רביעי את השתתפותה בטורניר הפיינל 8 של העונה החולפת (2019-2020), תשחק בעונת 2020-2021 בבית ז' עם טלקום אנקרה הטורקית, לימוז' הצרפתית ואיגוקאה הבוסנית, שהדיחה במוקדמות את קלוז'-נפוקה מרומניה (75:82) וספורטינג ליסבון הפורטוגלית (64:70), שתשחק אגב בבית של עירוני "חי מוטורס" נס ציונה ביורופקאפ.

העונה הרגילה תיפתח ב-20 באוקטובר והמשחקים ייערכו בימים שלישי ורביעי. לוח זמנים חדש יפורסם בימים הקרובים.

הבתים המלאים במפעל

בית א': באקן ברס (דנמרק), דינמו ססארי (איטליה), גלאטסראיי (טורקיה), טנריפה (ספרד)
בית ב': נימבורק (צ'כיה), דיז'ון (צרפת), קראבנוס (קפריסין), טופאש בורסה (טורקיה)
בית ג': הפועל חולון, א.א.ק אתונה (יוון), שולה (צרפת), טסמוקי מינסק (בלארוס)
בית ד': סראגוסה (ספרד), פאלקו (הונגריה), ניז'ני נובגורוד (רוסיה), סטארט לובלין (פולין)
בית ה': פריסטרי (יוון), ריטאס וילנה (ליטא), שטרסבורג (צרפת), VEF ריגה (לטביה)
בית ו': באמברג (גרמניה), פורטיטודו בולוניה (איטליה), קרשיאקה (טורקיה), בילבאו (ספרד)
בית ז': הפועל "בנק יהב" ירושלים, איגוקאה (בוסניה), לימוז' (צרפת), טלקום אנקרה (טורקיה)
בית ח': דארושפאקה (טורקיה), אוסטנד (בלגיה), ברינדיסי (איטליה), סן פאבלו בורגוס (ספרד)

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל