מכבי Playtika תל אביב הפועל "שלמה" תל אביב מכבי עירוני רמת גן הפועל בנק יהב י-ם הפועל חולון עירוני לאטי קריית אתא
הפועל שובל חיפה עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל עפולה בני Ofek Dist הרצליה הפועל נופר גליל עליון הפועל אלטשולר שחם ב"ש/דימונה הפועל יוסי אברהמי אילת

טבלה הליגה תחושב בהתאם לתוצאות שהושגו במשחקים רשמיים ובהתאם להנחיות המפורטות להלן בקשר לחלוקת נקודות ליגה.

א. קבוצה אשר ניצחה במשחק תזכה בשתי נקודות בטבלת הדירוג.

ב. קבוצה אשר הפסידה במשחק תזכה בנקודה אחת בטבלת הדירוג.

ג. קבוצה אשר הפסידה במשחק הפסד טכני בעקבות החלטת בית הדין המשמעתי או בית הדין העליון של האיגוד לא תזכה בכל נקודה בטבלת הדירוג

ד. קבוצה אשר נגד יריבתה כאמור בסעיף ג' נפסק הפסד טכני תזכה בשתי נקודות בטבלת הדירוג.

ה. במקרה שייפסק הפסד טכני לשתי קבוצות אשר התמודדו במשחק לא תזכה אף אחת מהקבוצות הנ"ל בכל נקודה בטבלת הדירוג ותוצאת המשחק תירשם 0-0 ללא נקודות.

קביעת הדירוג

א. במקרה בו שתי קבוצות צברו בטבלת הדירוג מספר זהה של נקודות ייקבע הדירוג כלהלן:

1. ניצחה קבוצה אחת מבין השתיים בשני המשחקים ביניהן, הרי היא תדורג כראשונה מבין השתיים.

2. במקרה בו כל אחת מהקבוצות ניצחה את יריבתה פעם אחת, הרי שהקבוצה אשר לזכותה הפרש סלים גבוה יותר בשני המשחקים גם יחד תדורג כראשונה מבין השתיים ובמקרה שגם הפרס הסלים בין שתי הקבוצות הנ"ל יהא זהה יקבע הדירוג על פי הפרש הסלים הכללי של כל אחת מהן.

3. במקרה בו גם הפרש הסלים שווה, הקבוצה שקלעה יותר נקודות בכל המשחקים עד קביעת הדירוג, תקבל את הדירוג הגבוה יותר. 

4. במקרה בו שתי הקבצות קלעו מספר שווה של נקודות, תיערך הגרלה

5. במקרה בו שתי קבוצות צברו אותו מספר נקודות ליגה וגם הפרש הסלים שרכשו במשחקים ביניהן זהה ורק אחת מהן אמורה לעלות ליגה או לרדת ליגה לפי העניין, ייקבע הדירוג ביניהן ע"י משחק נוסף על מגרש נייטרלי. עבור משחק זה לא תיחשבנה נקודות ליגה לקבוצות אלה. למען הסר ספק סעיף זה לא יחול על עלייה למשחקי גמר-סל.

6. בליגה בה מתקיימים שלושה סיבובים, במקרה בו שתי קבוצות צברו בטבלת הדירוג בסיום העונה מספר נקודות זהה, ייקבע הדירוג באופן שתינתן עדיפות לקבוצה שניצחה ברוב המשחקים בין 2 הקבוצות שצברו אותו מספר נקודות בטבלת הדירוג.

ב. במקרה בו שלוש קבוצות או יותר, צברו מספר נקודות זהה בטבלת הדירוג, ייקבע דירוגן כאמור להלן:

1. תיערך טבלה פנימית של הקבוצות הנ"ל על פי מספר הנקודות שצברה כל אחת מהקבוצות הנ"ל, במשחקים נגד שאר יריבותיה, שצברו אותו מספר נקודות.

2. ככל שלאחר עריכת הטבלה הפנימית, כמפורט בסעיף 1 לעיל, יתחוור כי עדיין נותרו מספר קבוצות עם אותו ניקוד, תיערך טבלה פנימית נוספת חדשה רק בין הקבוצות הנ"ל. עפ"י מספר הנקודות שצברה כל אחת מהקבוצות, במשחקים מול שאר יריבותיה, שצברו אותו מספר נקודות. במידת הצורך ייערכו טבלאות פנימיות נוספות רק בין הקבוצות הרלוונטיות עד להכרעה סופית.

3. ככל שלאחר עריכת הטבלאות הפנימיות תיוותרנה קבוצות עם מספר נקודות זהה, ייקבע הדירוג, עפ"י הפרש הסלים שצברה כל אחת מהקבוצות הנ"ל, במשחקיה נגד יריבותיה.

4. אם גם מספר הנקודות וגם הפרש הסלים של הקבוצות הנ"ל הוא זהה, ייקבע הדירוג עפ"י הפרש הסלים הכללי של כ"א מהקבוצות הנ"ל באותה ליגה. 

5. אם גם הפרש הסלים הכללי יהא זהה, במקרה של עליית ליגה או ירידת ליגה יערכו משחקים חוזרים בין הקבוצות על מגרש נייטרלי לפי שיטת ליגה בת סיבוב אחד והדירוג ייקבע בהתאם לתוצאות המשחקים הנ"ל. בכל יתר המקרים ייקבע הדירוג ע"פ הגרלה.

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל