סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 0 82 25 5/10 4/7 3/4 14 2 16 4 8 1 3 3 1 0 38
ממוצע 4 0% 20.5 6.3 50% 57.1% 75% 3.5 0.5 4.0 1.0 2.0 0.3 0.8 0.8 0.3 0.0 9.5
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ר"ג)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 בני הרצליה (ח) W 23 19 3/4 75% 4/4 100% 1/2 50% 4 1 5 2 3 0 0 0 1 0 24
2 גליל עליון (ח) L 21 2 0/1 0% 0/1 0% 2/2 100% 2 1 3 1 1 1 1 3 0 0 6
3 קריית אתא (ב) W 23 2 1/3 33.3% 0/1 0% 0/0 0% 5 0 5 1 2 0 1 0 0 0 4
4 הפועל העמק (ח) W 15 2 1/2 50% 0/1 0% 0/0 0% 3 0 3 0 2 0 1 0 0 0 4

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2019-20 נס ציונה 15 18.5 6.0 59% 36% 74% 2.1 0.9 3.1 1.9 1.2 0.3 0.3 0.7 0.0 0.3 6.1
2020-21 נס ציונה 30 19.7 5.2 56% 37% 80% 2.7 1.3 4.0 1.6 0.5 0.4 0.6 1.7 0.2 0.1 7.4
2021-22 נס ציונה 21 23.8 3.9 36% 31% 86% 2.2 1.3 3.5 2.2 0.6 0.5 0.6 1.6 0.0 0.1 4.1
2023-24 גליל עליון 29 30.2 11.9 55% 36% 82% 4.2 2.0 6.2 2.6 3.2 0.5 1.8 2.5 0.1 0.2 14.8
2024-25 גליל עליון 24 32.0 10.3 47% 29% 80% 4.3 1.0 5.3 2.5 2.3 0.5 1.5 2.5 0.1 0.2 10.5
2025-26 הפועל חולון 20 22.0 7.2 56% 52% 76% 3.3 1.0 4.3 1.6 1.4 0.5 0.6 1.5 0.1 0.1 10.1
2026-27 מכבי ר"ג 4 20.5 6.3 50% 57% 75% 3.5 0.5 4.0 1.0 2.0 0.3 0.8 0.8 0.3 0.0 9.5
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2019-20 נס ציונה 2 21.0 5.0 75% 20% 100% 1.5 1.0 2.5 2.5 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0
2020-21 נס ציונה 3 23.3 5.0 50% 43% 0% 4.7 1.7 6.3 2.7 0.3 0.0 0.0 1.7 0.0 1.0 7.3
2024-25 גליל עליון 1 34.0 13.0 62% 0% 100% 3.0 0.0 3.0 1.0 3.0 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0 11.0
2025-26 הפועל חולון 5 19.6 4.4 40% 33% 80% 1.8 0.4 2.2 2.2 2.4 0.6 0.4 2.2 0.0 0.4 6.0

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
24 מדד
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
נקודות
19 נקודות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
ריבאונדים
5 ריבאונדים
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
אסיסטים
3 אסיסטים
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
חטיפות
1 חטיפות
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
איבודים
1 איבודים
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
חסימות
1 חסימות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
שלשות
4 שלשות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
9.5 מדד
מדורג #68
נקודות
6.3 נקודות
מדורג #95
ריבאונדים
4.0 ריבאונדים
מדורג #48
חטיפות
0.3 חטיפות
מדורג #118
איבודים
0.8 איבודים
מדורג #110
חסימות
0.3 חסימות
מדורג #53

תארים

תארים אישיים
חמישיית המחזור: 5 פעמים (מח' 13 עונת 2020-21, מח' 10 עונת 2023-24, מח' 14 עונת 2023-24, מח' 9 עונת 2024-25, מח' 1 עונת 2026-27)
שחקן החודש הישראלי: 1 פעמים (דצמבר עונת 2023-24)

אודות

מחלקת נוער: מכבי רעננה

2015-2016: מכבי רעננה (לאומית)
2016-2017: לא שיחק (פציעה)
2017-2018: מכבי רעננה (לאומית)
2018-2019: הפועל גליל עליון (לאומית)
2019-2023: עירוני נס ציונה
2023-2025: הפועל גליל עליון
2025-2026: הפועל חולון
2026-2027: מכבי רמת גן

כתבות