5
חואקין
שוכמן
קבוצה: מכבי קבוצת כנען רמת גן
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד־פורוורד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 29/01/1995
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 13
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד־פורוורד
גובה: 1.91
תאריך לידה: 29/01/1995
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 13
22
שיא נקודות בקריירה
1979
נקודות בקריירה
6.4
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 1 | 84 | 36 | 5/7 | 5/11 | 11/12 | 20 | 2 | 22 | 14 | 9 | 8 | 4 | 11 | 0 | 0 | 59 | |||
| ממוצע | 4 | 25% | 21.0 | 9.0 | 71.4% | 45.4% | 91.7% | 5.0 | 0.5 | 5.5 | 3.5 | 2.3 | 2.0 | 1.0 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 14.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ר"ג) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | בני הרצליה (ח) W | 11 | 2 | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 2/2 | 100% | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
| 2 | גליל עליון (ח) L | 24 | 15 | 2/2 | 100% | 3/5 | 60% | 2/2 | 100% | 4 | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 23 | |
| 3 | קריית אתא (ב) W | 19 | 7 | 0/1 | 0% | 2/4 | 50% | 1/2 | 50% | 5 | 0 | 5 | 5 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 10 | |
| 4 | הפועל העמק (ח) W | * | 30 | 12 | 3/4 | 75% | 0/2 | 0% | 6/6 | 100% | 7 | 1 | 8 | 3 | 6 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 23 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2012-13 | גלבוע גליל | 2 | 4.0 | 1.5 | 0% | 33% | 0% | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -0.5 | |||
| 2013-14 | גלבוע גליל | 24 | 4.7 | 0.8 | 64% | 12% | 33% | 0.2 | 0.1 | 0.3 | 0.6 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | |||
| 2014-15 | גלבוע גליל | 26 | 7.5 | 1.1 | 33% | 29% | 50% | 0.9 | 0.0 | 0.9 | 1.5 | 0.4 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2 | |||
| 2016-17 | גלבוע גליל | 33 | 26.8 | 6.4 | 49% | 28% | 51% | 3.1 | 0.5 | 3.6 | 3.5 | 2.0 | 2.1 | 2.6 | 3.5 | 0.1 | 0.3 | 6.7 | |||
| 2017-18 | גלבוע גליל | 33 | 32.0 | 9.2 | 61% | 30% | 62% | 5.0 | 0.5 | 5.4 | 3.6 | 1.6 | 2.0 | 2.6 | 4.2 | 0.3 | 0.2 | 11.0 | |||
| 2018-19 | גלבוע גליל | 33 | 32.5 | 7.9 | 48% | 28% | 64% | 4.0 | 0.4 | 4.4 | 3.7 | 2.2 | 1.8 | 2.6 | 4.2 | 0.1 | 0.3 | 8.6 | |||
| 2019-20 | הפועל ת"א | 27 | 22.2 | 4.9 | 48% | 27% | 70% | 2.5 | 0.7 | 3.2 | 3.4 | 1.4 | 1.2 | 1.3 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 4.1 | |||
| 2020-21 | הפועל ת"א | 8 | 15.0 | 1.1 | 60% | 7.7% | 0% | 1.9 | 0.2 | 2.1 | 2.4 | 0.4 | 0.5 | 1.1 | 0.6 | 0.0 | 0.0 | -0.5 | |||
| 2020-21 | הפועל אילת | 16 | 14.7 | 4.6 | 60% | 40.7% | 68.8% | 2.1 | 0.4 | 2.6 | 2.6 | 1.2 | 0.7 | 0.8 | 1.1 | 0.1 | 0.1 | 4.8 | |||
| 2021-22 | הפועל אילת | 27 | 24.6 | 9.7 | 52% | 35% | 69% | 4.2 | 1.5 | 5.7 | 2.8 | 2.9 | 1.4 | 2.2 | 2.0 | 0.2 | 0.6 | 11.3 | |||
| 2022-23 | הפועל ב"ש | 25 | 21.0 | 7.5 | 55% | 33% | 71% | 2.8 | 0.9 | 3.7 | 2.5 | 2.0 | 0.9 | 1.4 | 2.0 | 0.0 | 0.2 | 7.8 | |||
| 2023-24 | הפועל ב"ש | 27 | 19.2 | 7.0 | 52% | 26% | 78% | 2.2 | 0.9 | 3.1 | 2.7 | 1.8 | 1.1 | 1.3 | 2.2 | 0.1 | 0.2 | 7.0 | |||
| 2025-26 | מכבי רעננה | 24 | 30.0 | 11.0 | 51% | 35% | 78% | 3.5 | 0.7 | 4.2 | 3.5 | 2.9 | 1.9 | 1.9 | 2.2 | 0.2 | 0.2 | 11.0 | |||
| 2026-27 | מכבי ר"ג | 4 | 21.0 | 9.0 | 71% | 45% | 92% | 5.0 | 0.5 | 5.5 | 3.5 | 2.3 | 2.0 | 1.0 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 14.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2013-14 | גלבוע גליל | 1 | 1.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
| 2017-18 | גלבוע גליל | 4 | 31.5 | 9.5 | 60% | 41% | 36% | 3.3 | 0.3 | 3.5 | 4.3 | 2.8 | 1.5 | 1.8 | 3.0 | 0.3 | 0.3 | 8.3 | |||
| 2019-20 | הפועל ת"א | 3 | 22.0 | 2.3 | 50% | 0% | 100% | 3.7 | 0.7 | 4.3 | 3.7 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3 | |||
| 2020-21 | הפועל אילת | 4 | 10.0 | 3.2 | 50% | 40% | 75% | 2.0 | 0.2 | 2.2 | 1.0 | 0.8 | 0.2 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.2 | |||
| 2022-23 | הפועל ב"ש | 3 | 27.3 | 11.7 | 80% | 50% | 100% | 4.3 | 0.3 | 4.7 | 2.7 | 2.3 | 0.7 | 0.3 | 1.3 | 0.3 | 0.3 | 14.7 | |||
23 מדד
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
15 נקודות
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
8 ריבאונדים
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
6 אסיסטים
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
4 חטיפות
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
3 איבודים
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
0 חסימות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
3 שלשות
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
14.8 מדד
מדורג #30
9.0 נקודות
מדורג #70
5.5 ריבאונדים
מדורג #25
2.8 אסיסטים
מדורג #36
2.0 חטיפות
מדורג #6
1.0 איבודים
מדורג #87
45.5% אחוזים ל3
מדורג #18
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 7 פעמים (מח' 22 עונת 2017-18, מח' 20 עונת 2018-19, מח' 22 עונת 2018-19, מח' 25 עונת 2021-22, מח' 4 עונת 2023-24, מח' 30 עונת 2023-24, מח' 1 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 22 עונת 2017-18)
שחקן החודש הישראלי: 1 פעמים (דצמבר עונת 2017-18)
החמישייה השניה של העונה: 1 פעמים (2017-18)
שחקן ההגנה של העונה: 1 פעמים (2017-18)
מחלקת נוער: הפועל גלבוע/מעיינות
2012-2015: הפועל גלבוע/גליל
2015-2016: הפועל גלבוע/גליל (לאומית)
2016-2019: הפועל גלבוע/גליל
2019-2020: הפועל ת"א
2020-2021: הפועל ת"א, הפועל אילת
2021-2022: הפועל אילת
2022-2024: הפועל באר שבע/דימונה
2024-2025: מכבי עירוני רעננה (לאומית)
2025-2026: מכבי עירוני רעננה
2026-2027: מכבי רמת גן












.png)















.jpg)

.jpg)
.jpg)






.png)

