| סטטיסטיקה מתקדמת, עונה סדירה, עונת 2018-19 | ||||||||||||
| # | שם שחקן | קבוצה | מש' | דק | ORtg | DRtg | NetRtg | Usg% | PIE | eFG% | TS% | Poss |
| 1 | ג'וש אואנס | הפועל י-ם | 31 | 21.8 | 138.9 | 101.9 | 37.0 | 15.1% | 8.8% | 73.6% | 72.7% | 6.3 |
| 2 | אלכס טיוס | מכבי ת"א | 32 | 18.7 | 129.4 | 100.4 | 29.0 | 16.7% | 6.1% | 69.3% | 68.1% | 5.6 |
| 3 | טאריק בלאק | מכבי ת"א | 29 | 18.7 | 125.8 | 97.8 | 28.0 | 19.9% | 6.9% | 65.1% | 64.5% | 7.0 |
| 4 | ג'ייק כהן | מכבי ת"א | 33 | 17.1 | 127.5 | 100.6 | 26.8 | 18.1% | 6.3% | 65.1% | 70.0% | 6.0 |
| 5 | טיישון תומאס | הפועל י-ם | 28 | 25.5 | 127.7 | 102.1 | 25.6 | 19.1% | 10.1% | 63.9% | 65.5% | 9.3 |
| 6 | ג'ון דיברתולומיאו | מכבי ת"א | 32 | 23.0 | 126.8 | 102.0 | 24.8 | 22.2% | 7.7% | 55.3% | 61.8% | 9.3 |
| 7 | מייקל רול | מכבי ת"א | 32 | 19.9 | 128.5 | 107.1 | 21.4 | 19.6% | 6.0% | 63.4% | 65.8% | 7.1 |
| 8 | סולימאן בריימו | הפועל אילת | 29 | 26.0 | 119.7 | 99.7 | 20.0 | 24.4% | 9.8% | 60.5% | 64.9% | 11.5 |
| 9 | אנג'לו קלויארו | מכבי ת"א | 29 | 17.4 | 121.0 | 101.5 | 19.5 | 14.9% | 4.2% | 59.8% | 64.1% | 5.0 |
| 10 | אלייז'ה בראיינט | הפועל אילת | 31 | 32.0 | 122.4 | 103.7 | 18.8 | 21.9% | 11.3% | 62.7% | 65.6% | 12.6 |
| 11 | דריון אטקינס | UNET חולון | 33 | 23.0 | 123.7 | 105.2 | 18.4 | 21.4% | 9.3% | 63.0% | 65.3% | 8.6 |
| 12 | איגור נסטרנקו | עירוני נהריה | 30 | 17.8 | 128.8 | 110.9 | 17.9 | 14.4% | 4.7% | 59.9% | 62.5% | 4.8 |
| 13 | יהונתן שולדבראנד | הפועל אילת | 32 | 14.3 | 121.3 | 103.4 | 17.9 | 18.0% | 3.6% | 63.4% | 66.0% | 4.5 |
| 14 | שון ג'ונס | UNET חולון | 32 | 19.4 | 123.7 | 107.8 | 15.9 | 21.3% | 6.8% | 62.6% | 65.8% | 7.6 |
| 15 | סקוטי ווילבקין | מכבי ת"א | 28 | 23.4 | 120.3 | 104.4 | 15.8 | 25.5% | 7.8% | 55.4% | 59.0% | 11.0 |
| 16 | אלאדה אמינו | הפועל ת"א | 26 | 20.8 | 119.6 | 104.2 | 15.4 | 17.8% | 6.7% | 53.1% | 58.3% | 7.1 |
| 17 | תומר גינת | הפועל ת"א | 33 | 31.3 | 120.5 | 105.6 | 15.0 | 19.0% | 9.4% | 54.0% | 58.0% | 11.1 |
| 18 | ג'וני אובראיינט | מכבי ת"א | 30 | 17.8 | 115.3 | 100.6 | 14.7 | 25.7% | 6.4% | 58.7% | 60.8% | 8.1 |
| 19 | ג'יימס פלדין | הפועל י-ם | 32 | 26.5 | 121.2 | 107.2 | 14.0 | 26.7% | 9.1% | 52.2% | 57.6% | 13.1 |
| 20 | מארק טולפסן | מכבי אשדוד | 26 | 33.0 | 129.7 | 116.3 | 13.4 | 21.9% | 11.8% | 65.5% | 67.5% | 12.2 |
| 21 | קורי וולדן | UNET חולון | 31 | 30.7 | 124.9 | 111.7 | 13.2 | 25.2% | 11.5% | 61.1% | 70.2% | 14.8 |
| 22 | טראוויס ווריק | הפועל ב"ש | 26 | 23.4 | 124.7 | 112.6 | 12.1 | 14.9% | 4.5% | 62.9% | 62.9% | 5.9 |
| 23 | יובל זוסמן | מכבי ת"א | 33 | 24.4 | 112.0 | 101.4 | 10.6 | 15.2% | 4.8% | 51.3% | 54.8% | 7.0 |
| 24 | פרדריק בורדיון | הפועל אילת | 32 | 24.1 | 116.0 | 105.6 | 10.4 | 15.4% | 4.5% | 58.9% | 61.7% | 6.7 |
| 25 | ג'יי.פי טוקוטו | הפועל אילת | 33 | 28.0 | 108.1 | 98.5 | 9.6 | 23.2% | 10.0% | 52.4% | 56.9% | 12.4 |
| 26 | טיילור ברון | הפועל ב"ש | 27 | 34.0 | 117.9 | 108.5 | 9.4 | 20.0% | 10.5% | 52.0% | 55.3% | 12.1 |
| 27 | ג'אקים דונאלדסון | הפועל ב"ש | 33 | 29.7 | 116.4 | 107.5 | 9.0 | 18.9% | 9.8% | 50.2% | 53.9% | 10.8 |
| 28 | יוגב אוחיון | הפועל י-ם | 29 | 17.5 | 112.6 | 104.9 | 7.7 | 16.2% | 3.5% | 53.1% | 57.0% | 5.9 |
| 29 | דאשון באטלר | הפועל י-ם | 26 | 21.6 | 114.0 | 106.8 | 7.2 | 16.1% | 3.8% | 49.4% | 52.7% | 6.6 |
| 30 | גרג וויטינגטון | גלבוע גליל | 30 | 35.3 | 117.8 | 110.7 | 7.1 | 21.5% | 13.2% | 59.4% | 62.1% | 14.8 |
| 31 | כריס דאו | נס ציונה | 33 | 27.4 | 117.0 | 110.7 | 6.3 | 22.2% | 7.8% | 50.8% | 58.8% | 11.7 |
| 32 | ג'ורדן סווינג | הפועל ב"ש | 33 | 28.2 | 115.9 | 109.6 | 6.3 | 24.9% | 9.7% | 51.8% | 56.5% | 12.6 |
| 33 | עוז בלייזר | ראשון לציון | 33 | 21.1 | 108.2 | 103.3 | 4.9 | 16.4% | 4.4% | 48.5% | 52.8% | 6.5 |
| 34 | ג'מאל שולר | הפועל ת"א | 33 | 24.4 | 113.6 | 108.8 | 4.8 | 20.0% | 5.4% | 51.0% | 55.2% | 8.8 |
| 35 | סקוטי ריינולדס | UNET חולון | 19 | 22.9 | 116.2 | 111.6 | 4.5 | 15.3% | 5.4% | 50.5% | 52.9% | 7.4 |
| 36 | רפי מנקו | הפועל אילת | 23 | 18.7 | 109.0 | 104.5 | 4.5 | 20.2% | 4.2% | 57.7% | 58.1% | 6.8 |
| 37 | עמית גרשון | הפועל ב"ש | 33 | 15.0 | 115.3 | 111.4 | 3.8 | 18.9% | 2.4% | 49.4% | 54.3% | 4.9 |
| 38 | דיאנדרה קיין | מכבי ת"א | 23 | 18.8 | 103.7 | 100.1 | 3.7 | 18.5% | 3.4% | 47.7% | 49.1% | 6.6 |
| 39 | אדם אריאל | ראשון לציון | 32 | 21.5 | 113.1 | 109.4 | 3.6 | 15.3% | 3.3% | 52.2% | 55.0% | 5.8 |
| 40 | דני אבדיה | מכבי ת"א | 28 | 10.3 | 105.6 | 102.2 | 3.3 | 15.7% | 1.1% | 55.9% | 52.8% | 2.9 |
| 41 | טי.ג'יי קליין | UNET חולון | 20 | 26.0 | 113.6 | 110.3 | 3.3 | 17.7% | 7.2% | 59.4% | 60.5% | 8.7 |
| 42 | ג'וש קרטר | מכבי אשדוד | 16 | 23.7 | 119.1 | 116.4 | 2.7 | 22.6% | 6.2% | 53.6% | 58.0% | 9.8 |
| 43 | ריצ'רד האואל | הפועל ת"א | 23 | 27.6 | 108.5 | 106.0 | 2.5 | 22.9% | 8.5% | 49.6% | 52.8% | 12.3 |
| 44 | ספנסר וייס | מכבי אשדוד | 26 | 29.7 | 114.6 | 112.1 | 2.4 | 14.6% | 6.5% | 50.0% | 52.6% | 8.7 |
| 45 | חנן קולמן | הפועל ב"ש | 32 | 27.1 | 112.2 | 110.4 | 1.8 | 16.4% | 4.9% | 55.7% | 58.2% | 8.2 |
| 46 | דקוואן קוק | נס ציונה | 25 | 32.5 | 113.7 | 112.2 | 1.5 | 22.5% | 8.1% | 50.8% | 54.2% | 12.6 |
| 47 | דיימון סימפסון | ראשון לציון | 23 | 17.9 | 101.1 | 100.4 | 0.7 | 27.2% | 5.4% | 50.6% | 50.4% | 9.2 |
| 48 | ג'ייקובן בראון | הפועל י-ם | 26 | 21.5 | 110.8 | 110.3 | 0.5 | 24.0% | 5.1% | 48.7% | 52.5% | 10.3 |
| 49 | טאליב זאנה | נס ציונה | 20 | 28.4 | 108.7 | 108.3 | 0.5 | 20.9% | 6.7% | 49.7% | 54.9% | 11.4 |
| 50 | ליאור אליהו | הפועל י-ם | 28 | 16.5 | 105.4 | 105.2 | 0.3 | 18.0% | 4.5% | 54.4% | 53.8% | 6.2 |
ORtg (Offensive Rating) - מספר הנקודות שהשחקן/הקבוצה מייצרים לכל 100 פוזשנים.
DRtg (Defensive Rating) - מספר הנקודות שהקבוצה סופגת לכל 100 פוזשנים בזמן שהשחקן על המגרש. נמוך יותר = טוב יותר.
NetRtg (Net Rating) - ההפרש בין ה-ORtg ל-DRtg. ערך חיובי מצביע על יתרון של הקבוצה בזמן שהשחקן על המגרש.
Usg% (Usage Percentage) - אחוז הפוזשנים ההתקפיים של הקבוצה שבהם השחקן היה מעורב באופן ישיר בסיום המהלך.
PIE (Player Impact Estimate) - אחוז התרומה הסטטיסטית של השחקן מתוך סך התרומה הסטטיסטית במשחקים שבהם שיחק.
eFG% (Effective Field Goal Percentage) - אחוז הקליעה האפקטיבי מהשדה, המשקלל את הערך הנוסף של זריקות לשלוש.
TS% (True Shooting Percentage) - מדד ליעילות הקליעה הכוללת, המשקלל זריקות לשתיים, שלשות וזריקות עונשין.
Poss (Possessions) - אומדן למספר הפוזשנים בממוצע למשחק.
Pace - אומדן למספר הפוזשנים של הקבוצה ל-40 דקות משחק. הארכות מתוקננות בחישוב.
* כל הערכים הם נתונים עונתיים, מחושבים כיחס של סכומי העונה
* ORtg ו-DRtg האישיים מחושבים לפי מודל דין אוליבר
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים ולפחות 10 דקות בממוצע למשחק לכניסה לטבלה



.png)












.png)










.png)

