סטטיסטיקה מתקדמת, עונה סדירה, עונת 2018-19
# קבוצה מש' ORtg DRtg NetRtg PIE eFG% TS% Poss Pace
1 מכבי ת"א 33 119.3 102.1 17.2 60.1% 58.4% 61.1% 76.5 74.5
2 הפועל י-ם 33 116.5 106.1 10.4 55.7% 54.9% 57.9% 77.9 77.6
3 הפועל אילת 33 112.1 103.3 8.8 56.9% 56.0% 59.2% 77.3 76.7
4 UNET חולון 33 113.6 110.9 2.7 54.2% 56.7% 60.9% 77.5 76.1
5 הפועל ב"ש 33 111.7 110.5 1.2 48.2% 51.0% 54.6% 73.6 73.6
6 הפועל ת"א 33 108.1 107.7 0.3 49.1% 49.9% 54.2% 77.6 76.7
7 נס ציונה 33 109.1 110.5 -1.4 48.3% 50.6% 54.5% 78.6 77.7
8 ראשון לציון 33 103.4 106.1 -2.7 48.2% 48.3% 51.5% 78.1 76.6
9 מכבי אשדוד 33 106.3 113.9 -7.6 45.8% 52.6% 55.5% 78.1 77.6
10 גלבוע גליל 33 105.3 114.3 -9.0 44.9% 52.8% 56.1% 80.5 79.3
11 בני הרצליה 33 101.4 110.8 -9.4 44.0% 49.2% 52.7% 75.5 75.2
12 עירוני נהריה 33 100.4 110.7 -10.2 43.5% 49.5% 52.8% 76.6 76.3

ORtg (Offensive Rating) - מספר הנקודות שהשחקן/הקבוצה מייצרים לכל 100 פוזשנים.

DRtg (Defensive Rating) - מספר הנקודות שהקבוצה סופגת לכל 100 פוזשנים בזמן שהשחקן על המגרש. נמוך יותר = טוב יותר.

NetRtg (Net Rating) - ההפרש בין ה-ORtg ל-DRtg. ערך חיובי מצביע על יתרון של הקבוצה בזמן שהשחקן על המגרש.

Usg% (Usage Percentage) - אחוז הפוזשנים ההתקפיים של הקבוצה שבהם השחקן היה מעורב באופן ישיר בסיום המהלך.

PIE (Player Impact Estimate) - אחוז התרומה הסטטיסטית של השחקן מתוך סך התרומה הסטטיסטית במשחקים שבהם שיחק.

eFG% (Effective Field Goal Percentage) - אחוז הקליעה האפקטיבי מהשדה, המשקלל את הערך הנוסף של זריקות לשלוש.

TS% (True Shooting Percentage) - מדד ליעילות הקליעה הכוללת, המשקלל זריקות לשתיים, שלשות וזריקות עונשין.

Poss (Possessions) - אומדן למספר הפוזשנים בממוצע למשחק.

Pace - אומדן למספר הפוזשנים של הקבוצה ל-40 דקות משחק. הארכות מתוקננות בחישוב.

* כל הערכים הם נתונים עונתיים, מחושבים כיחס של סכומי העונה
* ORtg ו-DRtg האישיים מחושבים לפי מודל דין אוליבר
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים ולפחות 10 דקות בממוצע למשחק לכניסה לטבלה