| סטטיסטיקה מתקדמת, עונה סדירה, עונת 2025-26 | ||||||||||||
| # | שם שחקן | קבוצה | מש' | דק | ORtg | DRtg | NetRtg | Usg% | PIE | eFG% | TS% | Poss |
| 1 | טאי אודיאסי | הפועל ת"א | 19 | 20.7 | 144.1 | 106.2 | 37.9 | 19.7% | 8.2% | 71.5% | 73.2% | 6.9 |
| 2 | וויל ריימן | מכבי ת"א | 26 | 18.6 | 141.4 | 105.8 | 35.6 | 14.8% | 4.8% | 62.2% | 67.4% | 5.0 |
| 3 | גור לביא | מכבי ת"א | 17 | 17.3 | 143.2 | 109.9 | 33.4 | 18.3% | 5.3% | 76.3% | 78.8% | 5.7 |
| 4 | ג'יילן הורד | מכבי ת"א | 20 | 22.7 | 138.8 | 106.0 | 32.8 | 16.8% | 7.7% | 55.0% | 61.8% | 7.5 |
| 5 | עוז בלייזר | הפועל ת"א | 18 | 14.3 | 135.7 | 102.9 | 32.8 | 13.3% | 3.9% | 55.9% | 60.8% | 3.6 |
| 6 | ג'ון דיברתולומיאו | מכבי ת"א | 25 | 19.8 | 135.6 | 107.2 | 28.5 | 15.9% | 4.1% | 57.5% | 60.4% | 5.8 |
| 7 | אוסטין וויילי | הפועל י-ם | 16 | 20.3 | 128.3 | 102.0 | 26.3 | 19.9% | 8.0% | 61.8% | 62.4% | 7.5 |
| 8 | ג'ימי קלארק | מכבי ת"א | 23 | 22.1 | 131.0 | 107.4 | 23.6 | 21.2% | 7.0% | 55.4% | 57.4% | 9.4 |
| 9 | ג'סטין סמית' | הפועל י-ם | 20 | 23.2 | 128.0 | 105.6 | 22.4 | 22.6% | 9.7% | 67.1% | 67.7% | 9.0 |
| 10 | ג'וש פרוינד | ראשון לציון | 26 | 18.2 | 132.1 | 110.5 | 21.6 | 17.2% | 4.7% | 61.3% | 64.1% | 5.5 |
| 11 | בר טימור | הפועל ת"א | 22 | 22.4 | 123.1 | 105.1 | 18.1 | 17.4% | 6.5% | 57.4% | 60.0% | 7.7 |
| 12 | מרסיו סנטוס | מכבי ת"א | 21 | 18.4 | 122.8 | 105.2 | 17.7 | 19.5% | 4.5% | 56.1% | 62.3% | 6.8 |
| 13 | ים מדר | הפועל ת"א | 19 | 23.9 | 120.9 | 103.5 | 17.5 | 24.5% | 9.1% | 56.6% | 60.3% | 10.9 |
| 14 | ג'ארד הארפר | הפועל י-ם | 23 | 29.9 | 129.6 | 112.5 | 17.1 | 25.5% | 11.6% | 54.7% | 62.2% | 14.7 |
| 15 | רומן סורקין | מכבי ת"א | 24 | 20.7 | 123.6 | 106.6 | 16.9 | 23.8% | 6.6% | 57.5% | 61.9% | 9.0 |
| 16 | ליאור קררה | הפועל חולון | 20 | 22.0 | 128.0 | 111.6 | 16.4 | 12.8% | 5.8% | 62.1% | 64.1% | 5.4 |
| 17 | רועי נציה | הפועל העמק | 25 | 19.8 | 122.3 | 106.0 | 16.3 | 10.7% | 2.5% | 56.2% | 57.6% | 3.7 |
| 18 | רפי מנקו | הפועל העמק | 16 | 15.6 | 116.6 | 100.8 | 15.8 | 21.4% | 5.1% | 50.5% | 55.6% | 5.9 |
| 19 | גיא פלטין | הפועל ת"א | 24 | 17.5 | 116.7 | 102.5 | 14.2 | 12.1% | 2.3% | 49.0% | 51.0% | 3.8 |
| 20 | לוקאס גולדנברג | הפועל העמק | 25 | 22.1 | 119.3 | 106.6 | 12.7 | 13.4% | 4.9% | 53.3% | 60.6% | 5.9 |
| 21 | נואה קרטר | בני הרצליה | 16 | 24.6 | 124.2 | 112.3 | 12.0 | 19.0% | 7.2% | 70.3% | 70.5% | 8.5 |
| 22 | סם איוריו | הפועל ב"ש | 24 | 19.8 | 124.5 | 114.1 | 10.4 | 11.8% | 4.2% | 56.3% | 61.2% | 4.8 |
| 23 | תמיר בלאט | מכבי ת"א | 22 | 18.4 | 121.9 | 112.1 | 9.8 | 23.7% | 5.6% | 55.9% | 59.9% | 8.6 |
| 24 | לנארד פרימן | מכבי רעננה | 25 | 25.4 | 122.8 | 113.2 | 9.6 | 15.0% | 7.2% | 65.6% | 66.5% | 7.4 |
| 25 | ג'ונתן מוטלי | הפועל ת"א | 22 | 21.1 | 114.9 | 105.4 | 9.5 | 29.8% | 7.7% | 58.0% | 61.8% | 11.1 |
| 26 | די.ג'יי ברנס | ראשון לציון | 24 | 29.2 | 118.0 | 109.0 | 9.0 | 19.9% | 9.2% | 54.7% | 59.5% | 10.8 |
| 27 | קשיוס ווינסטון | הפועל י-ם | 18 | 22.0 | 119.8 | 111.0 | 8.8 | 27.7% | 7.2% | 51.1% | 58.7% | 11.2 |
| 28 | דרו קרופורד | מכבי רמת גן | 18 | 30.8 | 119.6 | 110.9 | 8.7 | 13.2% | 6.3% | 65.2% | 65.0% | 7.2 |
| 29 | סי.ג'יי אלבי | הפועל ב"ש | 17 | 34.4 | 120.4 | 112.0 | 8.5 | 21.6% | 12.1% | 56.2% | 63.2% | 14.4 |
| 30 | דזי רודריגז | נס ציונה | 25 | 26.2 | 115.8 | 107.5 | 8.3 | 24.2% | 9.2% | 60.1% | 60.7% | 11.9 |
| 31 | נתנאל ארצי | הפועל חולון | 24 | 22.8 | 117.6 | 109.3 | 8.3 | 20.4% | 5.7% | 56.7% | 60.5% | 8.7 |
| 32 | דשון פרנסיס | בני הרצליה | 17 | 27.4 | 119.1 | 111.7 | 7.4 | 15.4% | 6.6% | 58.1% | 63.4% | 9.4 |
| 33 | ג'קסון רואו | נס ציונה | 21 | 30.3 | 114.4 | 107.5 | 6.9 | 18.0% | 9.0% | 54.7% | 57.6% | 10.5 |
| 34 | נמרוד לוי | הפועל י-ם | 19 | 19.3 | 116.6 | 110.1 | 6.6 | 19.8% | 4.6% | 60.2% | 61.1% | 7.0 |
| 35 | יפתח זיו | הפועל ת"א | 19 | 13.5 | 103.6 | 97.1 | 6.5 | 23.5% | 4.1% | 45.2% | 50.9% | 6.0 |
| 36 | ג'יי.ג'יי קפלן | ראשון לציון | 26 | 26.7 | 114.2 | 107.8 | 6.4 | 13.3% | 5.5% | 54.2% | 56.0% | 6.7 |
| 37 | מאליק הול | קריית אתא | 17 | 28.4 | 115.3 | 109.2 | 6.1 | 22.1% | 10.2% | 60.9% | 63.1% | 12.7 |
| 38 | עמית גרשון | אליצור נתניה | 24 | 27.2 | 116.7 | 110.7 | 6.0 | 18.4% | 7.2% | 57.2% | 60.7% | 9.1 |
| 39 | קאדין קרינגטון | הפועל י-ם | 25 | 26.6 | 115.8 | 109.9 | 5.9 | 24.4% | 6.6% | 51.4% | 56.0% | 11.5 |
| 40 | אלייז'ה סטיוארט | בני הרצליה | 17 | 34.2 | 120.0 | 114.5 | 5.4 | 23.9% | 10.2% | 57.2% | 61.0% | 16.0 |
| 41 | אודוקה אזובוקיי | נס ציונה | 16 | 23.3 | 112.6 | 107.3 | 5.3 | 15.3% | 7.0% | 84.2% | 74.9% | 6.6 |
| 42 | ז'ורדאן ניקוליס | מכבי רמת גן | 16 | 25.7 | 112.2 | 107.2 | 5.0 | 22.3% | 7.9% | 57.6% | 56.9% | 11.0 |
| 43 | אוטיס פרייז'ר | אליצור נתניה | 31 | 32.6 | 112.8 | 108.3 | 4.5 | 22.7% | 10.1% | 58.7% | 60.9% | 14.0 |
| 44 | ספנסר וייס | נס ציונה | 29 | 31.9 | 108.9 | 105.0 | 3.8 | 14.0% | 8.5% | 50.6% | 51.7% | 8.8 |
| 45 | קיילר אדוארדס | הפועל העמק | 25 | 31.6 | 106.2 | 103.4 | 2.8 | 28.8% | 11.0% | 51.1% | 55.8% | 16.4 |
| 46 | ניב משגב | הפועל העמק | 22 | 27.7 | 109.8 | 107.2 | 2.5 | 22.3% | 8.2% | 49.5% | 54.9% | 12.3 |
| 47 | ברנדון אנג'ל | הפועל ב"ש | 17 | 31.3 | 114.6 | 112.2 | 2.4 | 22.4% | 10.5% | 58.3% | 63.5% | 13.3 |
| 48 | די.ג'יי קנדי | גליל עליון | 21 | 24.8 | 111.3 | 109.4 | 1.9 | 16.3% | 7.3% | 48.4% | 56.8% | 7.7 |
| 49 | אלייז'ה צ'יילדס | הפועל העמק | 17 | 26.4 | 104.4 | 103.0 | 1.5 | 17.8% | 7.4% | 55.6% | 56.7% | 8.5 |
| 50 | אדם אריאל | מכבי רמת גן | 25 | 32.9 | 113.2 | 112.0 | 1.2 | 19.0% | 7.8% | 55.0% | 58.6% | 11.6 |
ORtg (Offensive Rating) - מספר הנקודות שהשחקן/הקבוצה מייצרים לכל 100 פוזשנים.
DRtg (Defensive Rating) - מספר הנקודות שהקבוצה סופגת לכל 100 פוזשנים בזמן שהשחקן על המגרש. נמוך יותר = טוב יותר.
NetRtg (Net Rating) - ההפרש בין ה-ORtg ל-DRtg. ערך חיובי מצביע על יתרון של הקבוצה בזמן שהשחקן על המגרש.
Usg% (Usage Percentage) - אחוז הפוזשנים ההתקפיים של הקבוצה שבהם השחקן היה מעורב באופן ישיר בסיום המהלך.
PIE (Player Impact Estimate) - אחוז התרומה הסטטיסטית של השחקן מתוך סך התרומה הסטטיסטית במשחקים שבהם שיחק.
eFG% (Effective Field Goal Percentage) - אחוז הקליעה האפקטיבי מהשדה, המשקלל את הערך הנוסף של זריקות לשלוש.
TS% (True Shooting Percentage) - מדד ליעילות הקליעה הכוללת, המשקלל זריקות לשתיים, שלשות וזריקות עונשין.
Poss (Possessions) - אומדן למספר הפוזשנים בממוצע למשחק.
Pace - אומדן למספר הפוזשנים של הקבוצה ל-40 דקות משחק. הארכות מתוקננות בחישוב.
* כל הערכים הם נתונים עונתיים, מחושבים כיחס של סכומי העונה
* ORtg ו-DRtg האישיים מחושבים לפי מודל דין אוליבר
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים ולפחות 10 דקות בממוצע למשחק לכניסה לטבלה





.png)







(1).png)








.png)

