מכבי אלקטרה תל אביב הפועל מגדל ירושלים מכבי בזן חיפה הפועל SP מצרפלס תל אביב הפועל פתאל  אילת עירוני דיזינגוף סחר נס ציונה
הפועל יונט חולון אלטשולר שחם גלבוע/גליל ברק גרינטופס נתניה מכבי דלתות פנדור ראשון לציון בני הרצליה מכבי SCE אשדוד

League Quarter Final Game Number 3

Nokia Arena,  שבת ,  10/05/2014, 21:10
Referees: Yaari Rainish, Eyal Pohoryles,    Observer: David Dagan
M. Tel-Aviv
Maccabi Electra Tel Aviv
67:93
Altshuler Shaham Gilboa Galil
Gilboa/Galil
By Quarter 1 2 3 4
M. Tel-Aviv 27 29 20 17
Gilboa/Galil 20 13 16 18
End Quarter 1 2 3 4
M. Tel-Aviv 27 56 76 93
Gilboa/Galil 20 33 49 67
Maccabi Electra Tel Aviv  (Coach: David Blatt)
2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
# Player Name SF Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
  Team   0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
4 Tyrese Rice   22 2 0/1 0 0/2 0 2/2 100 3 0 3 1 2 0 4 5 0 0 0 4 3
6 Devin Smith * 16 9 3/4 75 1/2 50 0/0 0 3 0 3 2 1 0 0 1 0 0 0 10 13
7 Ricky Hickman * 24 23 6/8 75 3/6 50 2/2 100 2 0 2 1 1 0 0 3 0 0 0 23 32
8 Joe Ingles   20 5 1/1 100 1/3 33 0/0 0 2 0 2 2 0 0 0 2 0 0 0 5 10
9 Alex Tyus   17 7 3/3 100 0/0 0 1/2 50 6 2 8 1 2 0 0 0 5 0 1 20 21
10 Guy Pnini * 15 14 2/4 50 3/4 75 1/1 100 2 0 2 3 2 1 1 4 0 1 0 15 20
11 Andrija ?i?i? * 23 6 3/6 50 0/0 0 0/0 0 4 1 5 2 1 0 0 1 0 0 0 8 5
12 Yogev Ohayon * 31 7 3/5 60 0/3 0 1/2 50 1 1 2 3 3 3 1 4 0 0 0 9 18
13 David Blu   16 14 3/5 60 2/4 50 2/2 100 3 1 4 1 1 0 0 1 0 0 0 15 15
14 Ben Altit   12 4 2/3 67 0/1 0 0/0 0 0 1 1 1 2 0 1 1 0 0 2 4 -5
22 Arad Harari   6 2 0/0 0 0/1 0 2/2 100 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 2 -2
  Total   200 93 26/40 65 10/26 38 11/13 85 29 6 35 18 16 4 7 22 5 1 3 117 0
Altshuler Shaham Gilboa Galil  (Coach: Sharon Drucker)
2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
# Player Name SF Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
  Team   0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 1 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
4 Deshawn Sims   23 10 3/8 38 0/0 0 4/6 67 2 0 2 2 5 0 2 1 0 3 1 4 -8
5 Nimrod Tishman   23 7 2/4 50 1/2 50 0/0 0 3 0 3 2 0 0 0 3 0 0 0 8 -12
6 Bar Reuven   3 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 -1 1
8 Amit Simhon * 21 7 3/6 50 0/1 0 1/2 50 2 1 3 2 3 0 3 0 0 1 0 2 -24
9 Tony Younger * 24 3 0/2 0 1/5 20 0/0 0 1 0 1 2 0 0 1 2 0 0 0 -3 -23
10 Rick Jackson * 26 10 3/6 50 0/0 0 4/7 57 4 0 4 0 4 1 2 1 1 0 1 13 -27
11 Anton Kazarnovski   13 4 0/0 0 1/2 50 1/2 50 2 1 3 1 1 1 0 0 0 0 0 6 3
12 Stuart Douglass   12 0 0/3 0 0/2 0 0/0 0 2 0 2 2 0 1 1 0 0 0 0 -5 5
14 Kenny Boynton * 29 14 5/9 56 1/2 50 1/1 100 5 0 5 1 3 0 2 3 0 1 0 16 -14
21 Gerald Robinson * 27 12 6/8 75 0/0 0 0/0 0 3 3 6 3 2 0 2 4 0 0 1 17 -31
  Total * 200 67 22/46 48 4/14 29 11/18 61 26 8 34 16 18 3 14 14 1 5 3 61 0
Maccabi Electra Tel Aviv
Starters-Bench 2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
Starters 109 59 17/27 63% 7/15 47% 4/5 80% 12 2 14 11 8 4 2 13 0 1 0 65
Bench 93 34 9/13 69% 3/11 27% 7/8 88% 15 4 19 7 8 0 5 9 5 0 3 50
Israeli-Import
Locals 97 48 13/20 65% 5/13 38% 7/9 78% 13 5 18 10 11 4 3 10 5 1 3 65
Imports 105 45 13/20 65% 5/13 38% 4/4 100% 14 1 15 8 5 0 4 12 0 0 0 50
Altshuler Shaham Gilboa Galil
Starters-Bench 2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
Starters 127 46 17/31 55% 2/8 25% 6/10 60% 15 4 19 8 12 1 10 10 1 2 2 45
Bench 74 21 5/15 33% 2/6 33% 5/8 62% 10 1 11 8 6 2 4 4 0 3 1 12
Israeli-Import
Locals 96 21 5/15 33% 3/12 25% 2/4 50% 11 2 13 10 4 2 6 5 0 1 0 7
Imports 105 46 17/31 55% 1/2 50% 9/14 64% 14 3 17 6 14 1 8 9 1 4 3 50

Winner League Application

Download now our new app, follow all the games online and be the first to get all the latest action from the Basketball Super League
facebook twitter instagram youtube
ISRAEL BASKETBALL SUPER LEAGUE