Web Site: https://www.maccabirishon.co.il
Arena Address: 21 Golda Meir st', Rishon Lezion
Office's Address: Golda Meir st. 21 Rishon Lezion
Phone: 03-9526431
Fax: 03-9526434
- Roster
- |
- GAMES
- |
- Highlights
- |
- TEAM STATS
- |
- RECORDS
- |
- TROPHIES
- |
- ALL-TIME PLAYERS
- |
- ALL-TIME COACHES
Players
Team Kit
Staff
Chairman: Erez Ben Haim
CEO: Gilad Ziv
Treasurer: Ronen Botzer
Team Manager: Ziv Cohen
Financial Manager: Shuli Gay
Media: Shani Yanger
Physical Performance Coach: Itay Cohen
Physiotherapist: Avihay Reuven
Doctor: Oded Rabau
Doctor: Moran Rabau
Quartermaster: Ilan Tubli
Sports Director: Shai Lifshitz
Standings
| Pts | L | W | GP | Team | # |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 0 | 4 | 4 | Hapoel Jerusalem | 1 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Hapoel Tel-Aviv | 2 |
| 7 | 1 | 3 | 4 | Maccabi Ramat Gan | 3 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Maccabi Tel-Aviv | 4 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Bnei Herzliya | 5 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Eilat | 6 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | M. Rishon | 7 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ness Ziona | 8 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Ironi Kiryat Ata | 9 |
| 6 | 2 | 2 | 4 | Hapoel Galil Elion | 10 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Beer Sheva/Dimona | 11 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Holon | 12 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Maccabi Ashdod | 13 |
| 5 | 3 | 1 | 4 | Hapoel Haemek | 14 |
Team Highlights
2026-27
| Team Stats - Regular Season | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| GP | Pts | M/A | M/A | M/A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL | ||||
| Total | 4 | 311 | 94/181 | 27/97 | 42/64 | 118 | 54 | 172 | 90 | 77 | 32 | 57 | 69 | 13 | 14 | 334 | |||
| Average | 77.8 | 24/45 (51.9%) | 7/24 (27.8%) | 10/16 (65.6%) | 29.5 | 13.5 | 43.0 | 22.5 | 19.3 | 8.0 | 14.3 | 17.3 | 3.3 | 3.5 | 83.5 | ||||
| Team Stats - Advanced Stats, Regular Season | ||||
| Stat Name | Games | Pts From Turnovers | Pts From Paint | Second Chance Pts |
| Total | 4 | 62 | 144 | 54 |
| Average | 15.5 | 36.0 | 13.5 | |
| Team Stats Per Game - Regular Season | ||||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | |||||||||||||||
| # | Game | Pts | AG | M/A | % | M/A | % | M/A | % | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 1 | Hapoel Eilat (H) | 80 | 89 | 25/45 | 55.6% | 6/17 | 35.3% | 12/18 | 66.7% | 29 | 15 | 44 | 23 | 23 | 8 | 22 | 23 | 3 | 3 | 96 |
| 2 | Hapoel Haemek (H) | 60 | 80 | 18/36 | 50% | 5/29 | 17.2% | 9/10 | 90% | 26 | 15 | 41 | 22 | 15 | 7 | 20 | 10 | 4 | 2 | 50 |
| 3 | Maccabi Tel-Aviv (H) | 93 | 90 | 25/49 | 51% | 11/29 | 37.9% | 10/18 | 55.6% | 29 | 11 | 40 | 25 | 18 | 11 | 9 | 21 | 3 | 6 | 96 |
| 4 | Hapoel Holon (A) | 78 | 70 | 26/51 | 51% | 5/22 | 22.7% | 11/18 | 61.1% | 34 | 13 | 47 | 20 | 21 | 6 | 6 | 15 | 3 | 3 | 92 |
| Players - Regular Season Averages | |||||||||||||||||||
| 2PT | 3PT | 1PT | Rebounds | Fouls | Blocks | ||||||||||||||
| # | Player Name | GP | SF | Min | Pts | % / A | % / A | % / A | DR | OR | TR | FF | FA | ST | TO | AS | BKF | BKA | VAL |
| 00 | Chaunce Jenkins | 4 | 2 | 24.5 | 11.0 | 63.0% | 9.1% | 87.5% | 4.8 | 0.3 | 5.0 | 3.5 | 2.5 | 1.8 | 1.8 | 2.8 | 0.8 | 0.3 | 13.0 |
| 01 | Qua Grant | 4 | 4 | 32.8 | 13.3 | 50.0% | 37.5% | 59.1% | 3.5 | 1.3 | 4.8 | 3.0 | 4.3 | 2.5 | 3.3 | 5.3 | 0.3 | 0.0 | 16.5 |
| 02 | Justin Tillman | 4 | 4 | 28.0 | 16.8 | 52.0% | 40.0% | 60.0% | 4.3 | 3.3 | 7.5 | 2.0 | 4.3 | 0.0 | 0.8 | 0.3 | 0.8 | 0.5 | 18.0 |
| 05 | Michael Brisker | 2 | 0 | 7.0 | 1.0 | 50.0% | 0.0% | 0.0% | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 |
| 08 | Tre King | 4 | 0 | 10.8 | 3.5 | 55.6% | 20.0% | 25.0% | 2.3 | 0.8 | 3.0 | 1.8 | 0.8 | 0.0 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 2.5 |
| 12 | Yaron Goldman | 2 | 0 | 6.5 | 0.0 | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 1.0 | 0.5 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 |
| 13 | V. J. King | 4 | 3 | 25.3 | 9.3 | 40.9% | 38.5% | 80.0% | 3.0 | 1.3 | 4.3 | 1.3 | 1.5 | 0.5 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0.8 | 6.8 |
| 16 | Ron Zipper | 4 | 2 | 18.5 | 4.3 | 14.3% | 25.0% | 100.0% | 1.8 | 0.3 | 2.0 | 1.8 | 1.3 | 1.0 | 1.5 | 1.0 | 0.5 | 0.5 | 2.5 |
| 20 | Idan Zalmanson | 4 | 1 | 12.8 | 5.0 | 58.8% | 0.0% | 0.0% | 0.5 | 0.8 | 1.3 | 2.5 | 1.3 | 0.3 | 1.8 | 0.8 | 0.3 | 0.8 | 0.5 |
| 22 | Josh Freund | 4 | 3 | 26.5 | 7.5 | 66.7% | 46.2% | 0.0% | 4.3 | 1.0 | 5.3 | 4.3 | 0.5 | 0.8 | 1.0 | 3.0 | 0.5 | 0.3 | 9.0 |
| 80 | Or Cornelius | 4 | 1 | 13.5 | 3.3 | 66.7% | 37.5% | 0.0% | 1.5 | 1.5 | 3.0 | 1.3 | 0.3 | 0.8 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.3 | 4.3 |
| 99 | Yiftach Ziv | 1 | 0 | 28.0 | 14.0 | 54.6% | 0.0% | 100.0% | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 3.0 | 9.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 21.0 |
96 VAL
Round 1 Vs Hapoel Eilat [Home]
93 Points
Round 3 Vs Maccabi Tel-Aviv [Home]
47 Rebounds
Round 4 Vs Hapoel Holon [Away]
23 Assists
Round 1 Vs Hapoel Eilat [Home]
11 Steals
Round 3 Vs Maccabi Tel-Aviv [Home]
22 Turnovers
Round 1 Vs Hapoel Eilat [Home]
4 Blocks
Round 2 Vs Hapoel Haemek [Home]
11 3Points Made
Round 3 Vs Maccabi Tel-Aviv [Home]
תארים
אלופת המדינה: 1 פעמים
מחזיקת גביע המדינה: 0 פעמים
מחזיקת גביע הליגה: 1 פעמים
הישגים נוספים
גמר פלייאוף: 4 (עונת 90/91, 15/16, 18/19, 19/20)
חצי גמר פלייאוף: 8 (עונות 90/91, 91/92, 05/06, 10/11, 11/12, 14/15, 15/16, 16/17)
עונה סדירה
עונות בליגה: 36
משחקים: 910
נצחונות: 418
הפסדים: 492
אחוז הצלחה: 45.9%
פלייאוף
עונות: 16
משחקים: 96
נצחונות: 50
הפסדים: 46
אחוז הצלחה: 52.1%
פיינל פורים
פיינל פור 2006: הפסידה בחצי הגמר להפועל ירושלים 66-65
פיינל פור 2011: הפסידה בחצי הגמר למכבי תל אביב 100-77
פיינל פור 2012: הפסידה בחצי הגמר למכבי אשדוד 75-68
פיינל פור 2016: ניצחה בגמר את הפועל ירושלים 77-87
פיינל פור 2017: הפסידה בחצי הגמר להפועל ירושלים 93-76
גביע המדינה
גמרים: 4 (עונות 91/92, 11/12, 18/19, 20/21)
חצאי גמר: 8 פעמים (עונות 90/91, 91/92, 99/00, 04/05, 11/12, 13/14, 15/16, 18/19)
מחזיקת גביע: 0 פעמים
אירופה
עונות: 11
משחקים: 95
נצחונות: 48
תיקו: 1
הפסדים: 46
הישג שיא: רבע גמר יורופ קאפ (עונת 15/16)












.png)


























.png)

