מכבי Playtika תל אביב הפועל UNET Credit חולון הפועל גלבוע/גליל הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל בי-קיור לייזר חיפה הפועל בנק יהב י-ם
עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל אלטשולר שחם ב"ש מכבי צרפתי צבי ראשל"צ הפועל SP מצר תל אביב בני הרצליה מכבי חיפה עירוני גשם נהריה

League Game 10

The Shell,  יום ראשון ,  03/01/2021, 19:00
Referees: Zahi Habdali, Dan Yalon,   
Be'er Sheva
Hapoel Altshuler Shaham Be'er Sheva
86:94
Bnei Herzeliya
Bnei Herzeliya
TV Broadcast: sport5.co.il
Winner TV Broadcast >
By Quarter 1 2 3 4
Be'er Sheva 18 34 26 16
Bnei Herzeliya 17 28 18 23
End Quarter 1 2 3 4
Be'er Sheva 18 52 78 94
Bnei Herzeliya 17 45 63 86
Hapoel Altshuler Shaham Be'er Sheva  (Coach: Rami Hadar)
2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
# Player Name SF Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
  Team   0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
0 Eric Griffin * 30 25 7/10 70 2/4 50 5/8 62 4 1 5 2 9 2 4 2 0 0 0 29 10
1 James Banks   10 6 3/6 50 0/0 0 0/2 0 0 1 1 3 2 1 0 0 0 0 0 2 -2
3 Amir Bell * 24 0 0/2 0 0/0 0 0/0 0 1 1 2 4 4 2 2 5 1 0 0 6 0
7 Dominic Waters   33 21 4/6 67 4/4 100 1/2 50 2 1 3 2 2 0 5 8 0 0 0 24 1
10 Spencer Weisz * 31 10 0/0 0 3/8 38 1/2 50 5 0 5 3 1 4 2 7 0 0 0 16 14
11 Tom Maayan   7 2 1/1 100 0/1 0 0/0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 5 4
14 Neta Segal   3 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -9
21 Travis Warech * 22 11 4/6 67 1/4 25 0/0 0 1 1 2 5 1 2 2 3 0 0 0 7 14
22 Amit Suss   14 2 1/2 50 0/4 0 0/0 0 2 1 3 1 0 0 0 0 0 0 0 -1 -3
99 Natan Jurkovitz * 26 17 6/9 67 1/2 50 2/4 50 2 3 5 3 3 3 1 2 1 0 0 21 11
  Total   200 94 26/42 62 11/27 41 9/18 50 20 9 29 24 22 16 16 29 2 0 0 111 0
Bnei Herzeliya  (Coach: Sharon Drucker)
2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
# Player Name SF Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
  Team   0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 1 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
1 Frank Gaines * 36 13 2/5 40 2/5 40 3/3 100 0 0 0 4 1 2 5 5 0 0 0 6 -2
4 Coty Clarke * 38 12 5/9 56 0/3 0 2/5 40 3 1 4 3 2 3 4 5 0 1 0 8 -9
6 Nizan Hanochi   1 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
11 Elishay Kadir   12 9 3/5 60 0/0 0 3/4 75 5 1 6 4 2 1 0 0 0 1 0 10 9
12 Isaiah Eisendorf * 22 4 2/3 67 0/1 0 0/0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 0 0 0 1 -2
13 Abdul Gaddy * 33 12 5/5 100 0/0 0 2/2 100 3 0 3 4 6 1 7 8 0 0 0 19 -15
21 Max Heidegger   28 18 3/3 100 1/1 100 9/13 69 2 0 2 0 8 1 3 1 0 0 0 23 -5
12 Aviram Zelekovits   6 5 0/1 0 1/1 100 2/2 100 1 0 1 1 1 0 1 0 0 0 0 4 -8
43 Terell Parks * 24 13 6/10 60 0/0 0 1/2 50 9 1 10 4 1 1 2 1 0 0 0 15 -11
  Total   200 86 26/41 63 4/11 36 22/31 71 24 6 30 22 21 10 23 21 0 2 0 90 0
Hapoel Altshuler Shaham Be'er Sheva
Starters-Bench 2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
Starters 133 63 17/27 63% 7/18 39% 8/14 57% 13 6 19 17 18 13 11 19 2 0 0 79
Bench 67 31 9/15 60% 4/9 44% 1/4 25% 5 3 8 6 4 3 5 10 0 0 0 31
Israeli-Import
Locals 103 42 12/18 67% 5/19 26% 3/6 50% 11 5 16 12 5 11 5 14 1 0 0 49
Imports 97 52 14/24 58% 6/8 75% 6/12 50% 7 4 11 11 17 5 11 15 1 0 0 61
Bnei Herzeliya
Starters-Bench 2PT 3PT 1PT Rebounds Fouls Blocks
Min Pts M/A % M/A % M/A % DR OR TR PF FA ST TO AS BKF BKA DNK VAL +/-
Starters 153 54 20/32 62% 2/9 22% 8/12 67% 15 2 17 17 10 8 19 20 0 1 0 49
Bench 47 32 6/9 67% 2/2 100% 14/19 74% 8 1 9 5 11 2 4 1 0 1 0 37
Israeli-Import
Locals 69 36 8/12 67% 2/3 67% 14/19 74% 8 1 9 7 11 3 5 2 0 1 0 38
Imports 131 50 18/29 62% 2/8 25% 8/12 67% 15 2 17 15 10 7 18 19 0 1 0 48
Day 10: Hapoel Be'er Sheva - Bnei Hertzliya 94:86
Day 10: Hapoel Be'er Sheva - Bnei ...
Day 10: Hapoel Be'er Sheva - Bnei ...


Winner League Application

Download now our new app, follow all the games online and be the first to get all the latest action from the Basketball Super League‏
facebook twitter instagram youtube
ISRAEL BASKETBALL SUPER LEAGUE