8
יונתן
אטיאס
קבוצה: מכבי קבוצת כנען רמת גן
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד-סנטר
גובה: 2.05
תאריך לידה: 26/01/2001
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 5
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: פורוורד-סנטר
גובה: 2.05
תאריך לידה: 26/01/2001
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 5
12
שיא נקודות בקריירה
123
נקודות בקריירה
1.8
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 3 | 24 | 6 | 3/4 | 0/0 | 0/1 | 1 | 0 | 1 | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | |||
| ממוצע | 4 | 75% | 6.0 | 1.5 | 75% | 0% | 0% | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 2.8 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | -1.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ר"ג) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | בני הרצליה (ח) W | * | 8 | 4 | 2/2 | 100% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2 | גליל עליון (ח) L | * | 5 | 2 | 1/2 | 50% | 0/0 | 0% | 0/1 | 0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 |
| 3 | קריית אתא (ב) W | * | 9 | 0 | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 |
| 4 | הפועל העמק (ח) W | 2 | 0 | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 0/0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | מכבי ת"א | 14 | 2.7 | 0.2 | 33% | 0% | 25% | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | |||
| 2020-21 | מכבי ת"א | 7 | 5.0 | 1.4 | 56% | 0% | 0% | 0.4 | 0.1 | 0.6 | 1.4 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | |||
| 2024-25 | גליל עליון | 14 | 4.8 | 1.6 | 43.8% | 0% | 64.3% | 0.7 | 0.6 | 1.4 | 1.0 | 0.9 | 0.1 | 0.4 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 2.0 | |||
| 2024-25 | מכבי רמת גן | 5 | 13.2 | 4.6 | 50% | 0% | 75% | 0.6 | 1.0 | 1.6 | 2.6 | 1.0 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 0.4 | 2.6 | |||
| 2025-26 | מכבי רמת גן | 24 | 7.5 | 2.4 | 57% | 0% | 56% | 0.6 | 0.5 | 1.1 | 1.5 | 1.0 | 0.0 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 1.5 | |||
| 2026-27 | מכבי ר"ג | 4 | 6.0 | 1.5 | 75% | 0% | 0% | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 2.8 | 1.0 | 0.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | -1.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | מכבי ת"א | 1 | 1.0 | 0.0 | 0% | 0% | 0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||
| 2024-25 | מכבי רמת גן | 3 | 13.3 | 3.7 | 37.5% | 0% | 83.3% | 1.0 | 1.3 | 2.3 | 2.0 | 1.7 | 0.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.7 | 2.7 | |||
2 מדד
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
4 נקודות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
1 ריבאונדים
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
1 אסיסטים
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
0 חטיפות
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
1 איבודים
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
0 חסימות
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
0 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ

2 אליפויות
מכבי ת"א (2019-20)
מכבי ת"א (2020-21)
מכבי ת"א (2020-21)

1 גביעי מדינה
מכבי ת"א (2020-21)

1 גביעי ווינר
מכבי ת"א (2020-21)
תארים אישיים
מחלקת נוער: מכבי ת"א
2019-2021: מכבי ת"א
2021-2022: עירוני נהריה (לאומית)
2022-2023: אליצור עירוני נתניה (לאומית)
2023-2024: מכבי עירוני רעננה (לאומית)
2024-2025: הפועל גליל עליון, מכבי רמת גן
2025-2027: מכבי רמת גן












.png)















.jpg)
.jpg)







.png)

