44
ג'קסון
רואו
קבוצה: עירוני חי מוטורס נס ציונה
אזרחות:
קנדה (CAN)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 04/01/1997
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
קנדה (CAN)
עמדה: פורוורד
גובה: 1.98
תאריך לידה: 04/01/1997
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
21
שיא נקודות בקריירה
316
נקודות בקריירה
12.6
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 145 | 58 | 16/21 | 6/19 | 8/13 | 19 | 10 | 29 | 10 | 14 | 3 | 5 | 6 | 2 | 1 | 73 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 36.3 | 14.5 | 76.2% | 31.6% | 61.5% | 4.8 | 2.5 | 7.3 | 2.5 | 3.5 | 0.8 | 1.3 | 1.5 | 0.5 | 0.3 | 18.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (נס ציונה) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי אשדוד (ח) L | * | 34 | 8 | 3/4 | 75% | 0/3 | 0% | 2/4 | 50% | 7 | 4 | 11 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 12 |
| 2 | בני הרצליה (ב) L | * | 46 | 21 | 5/6 | 83.3% | 3/10 | 30% | 2/3 | 66.7% | 6 | 2 | 8 | 3 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 23 |
| 3 | הפועל העמק (ח) W | * | 32 | 13 | 3/6 | 50% | 2/4 | 50% | 1/1 | 100% | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 15 |
| 4 | גליל עליון (ח) W | * | 33 | 16 | 5/5 | 100% | 1/2 | 50% | 3/5 | 60% | 3 | 3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 23 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | נס ציונה | 21 | 30.3 | 12.3 | 58% | 33% | 66% | 4.7 | 2.0 | 6.7 | 2.1 | 3.0 | 1.3 | 1.7 | 2.7 | 0.6 | 0.4 | 16.5 | |||
| 2026-27 | נס ציונה | 4 | 36.3 | 14.5 | 76% | 32% | 62% | 4.8 | 2.5 | 7.3 | 2.5 | 3.5 | 0.8 | 1.3 | 1.5 | 0.5 | 0.3 | 18.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
23 מדד
מחזור 4 נגד גליל עליון בחוץ
21 נקודות
מחזור 2 נגד בני הרצליה בבית
11 ריבאונדים
מחזור 1 נגד מכבי אשדוד בחוץ
3 אסיסטים
מחזור 3 נגד הפועל העמק בחוץ
2 חטיפות
מחזור 3 נגד הפועל העמק בחוץ
2 איבודים
מחזור 4 נגד גליל עליון בחוץ
2 חסימות
מחזור 4 נגד גליל עליון בחוץ
3 שלשות
מחזור 2 נגד בני הרצליה בבית
18.3 מדד
מדורג #13
14.5 נקודות
מדורג #19
7.3 ריבאונדים
מדורג #12
1.5 אסיסטים
מדורג #70
0.8 חטיפות
מדורג #77
1.3 איבודים
מדורג #80
0.5 חסימות
מדורג #36
31.6% אחוזים ל3
מדורג #60
קולג': קליפורניה סטייט פולרטון (2016-2020)
2020-2021: רואן (צרפת)
2021-2022: נורשפין (שבדיה), אוטווה (קנדה)
2022-2023: באיירות' (גרמניה), אוטווה (קנדה)
2023-2024: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג), סקרבורו (קנדה)
2024-2025: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג), גולדן סטייט ווריורס (NBA)
2025-2026: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג), עירוני נס ציונה
2026-2027: עירוני נס ציונה
2020-2021: רואן (צרפת)
2021-2022: נורשפין (שבדיה), אוטווה (קנדה)
2022-2023: באיירות' (גרמניה), אוטווה (קנדה)
2023-2024: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג), סקרבורו (קנדה)
2024-2025: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג), גולדן סטייט ווריורס (NBA)
2025-2026: סנטה קרוז ווריורס (ג'י-ליג), עירוני נס ציונה
2026-2027: עירוני נס ציונה












.png)














.jpg)







.png)

