2
ברייס
וושינגטון
קבוצה: מכבי קבוצת כנען רמת גן
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד-סנטר
גובה: 2.03
תאריך לידה: 25/01/1996
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד-סנטר
גובה: 2.03
תאריך לידה: 25/01/1996
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
28
שיא נקודות בקריירה
1047
נקודות בקריירה
12.3
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 1 | 93 | 51 | 16/27 | 0/2 | 19/23 | 10 | 11 | 21 | 11 | 15 | 4 | 7 | 8 | 1 | 2 | 63 | |||
| ממוצע | 4 | 25% | 23.3 | 12.8 | 59.3% | 0% | 82.6% | 2.5 | 2.8 | 5.3 | 2.8 | 3.8 | 1.0 | 1.8 | 2.0 | 0.3 | 0.5 | 15.8 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ר"ג) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | בני הרצליה (ח) W | 19 | 4 | 2/4 | 50% | 0/2 | 0% | 0/0 | 0% | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | |
| 2 | גליל עליון (ח) L | 22 | 16 | 6/11 | 54.5% | 0/0 | 0% | 4/6 | 66.7% | 2 | 1 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 16 | |
| 3 | קריית אתא (ב) W | 21 | 17 | 3/5 | 60% | 0/0 | 0% | 11/12 | 91.7% | 2 | 5 | 7 | 3 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 24 | |
| 4 | הפועל העמק (ח) W | * | 31 | 14 | 5/7 | 71.4% | 0/0 | 0% | 4/5 | 80% | 4 | 4 | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 22 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | גליל עליון | 27 | 25.2 | 9.4 | 53% | 33% | 61% | 3.3 | 2.6 | 6.0 | 2.6 | 2.9 | 1.3 | 1.5 | 1.9 | 0.4 | 0.3 | 12.9 | |||
| 2022-23 | גליל עליון | 27 | 32.0 | 14.4 | 60% | 33% | 73% | 4.8 | 3.2 | 8.0 | 2.5 | 3.0 | 1.5 | 1.4 | 2.5 | 0.4 | 0.6 | 19.9 | |||
| 2024-25 | אליצור נתניה | 27 | 32.2 | 13.0 | 52% | 31% | 67% | 4.6 | 3.9 | 8.4 | 2.5 | 3.8 | 1.0 | 1.9 | 3.2 | 0.3 | 0.5 | 18.4 | |||
| 2026-27 | מכבי ר"ג | 4 | 23.3 | 12.8 | 59% | 0% | 83% | 2.5 | 2.8 | 5.3 | 2.8 | 3.8 | 1.0 | 1.8 | 2.0 | 0.3 | 0.5 | 15.8 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | גליל עליון | 3 | 31.3 | 17.3 | 67% | 33% | 71% | 2.0 | 5.0 | 7.0 | 2.7 | 3.7 | 1.3 | 1.3 | 1.7 | 0.3 | 0.3 | 21.3 | |||
| 2022-23 | גליל עליון | 3 | 30.0 | 13.0 | 38% | 50% | 77% | 5.0 | 5.3 | 10.3 | 3.7 | 3.7 | 1.0 | 0.3 | 0.7 | 0.0 | 2.0 | 14.3 | |||
24 מדד
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
17 נקודות
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
8 ריבאונדים
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
4 אסיסטים
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
1 חטיפות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
2 איבודים
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
1 חסימות
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
0 שלשות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
15.8 מדד
מדורג #23
12.8 נקודות
מדורג #35
5.3 ריבאונדים
מדורג #31
2.0 אסיסטים
מדורג #54
1.0 חטיפות
מדורג #61
1.8 איבודים
מדורג #55
0.3 חסימות
מדורג #44
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 4 פעמים (מח' 4 עונת 2021-22, מח' 26 עונת 2021-22, מח' 8 עונת 2024-25, מח' 19 עונת 2024-25)
קולג': לואיזיאנה (2014-2018)
2018-2019: סיינט ג'ונס אדג' (קנדה), מקאי מטאורס (אוסטרליה)
2019-2021: אליצור נתניה (לאומית)
2021-2023: הפועל גליל עליון
2023-2024: פוקואוקה ריזינג (יפן)
2024-2025: דוראדוס דה צ'יוואווה (מקסיקו), אליצור נתניה
2025-2026: אניאנג KGC (יפן)
2026-2027: מכבי רמת גן












.png)


























.png)

