| סטטיסטיקה מתקדמת, עונה סדירה, עונת 2023-24 | ||||||||||||
| # | שם שחקן | קבוצה | מש' | דק | ORtg | DRtg | NetRtg | Usg% | PIE | eFG% | TS% | Poss |
| 1 | ג'ון דיברתולומיאו | מכבי ת"א | 21 | 22.0 | 144.8 | 105.3 | 39.6 | 14.8% | 5.5% | 68.8% | 71.1% | 5.8 |
| 2 | חסיאל ריברו | מכבי ת"א | 18 | 19.6 | 138.5 | 105.9 | 32.6 | 22.8% | 8.0% | 64.2% | 67.4% | 8.3 |
| 3 | קייל אלכסנדר | הפועל ת"א | 26 | 23.0 | 134.5 | 102.4 | 32.1 | 16.3% | 8.0% | 64.3% | 67.6% | 7.2 |
| 4 | ג'וש ניבו | מכבי ת"א | 21 | 20.3 | 136.5 | 104.7 | 31.8 | 18.1% | 7.9% | 74.4% | 76.7% | 6.6 |
| 5 | ג'ייק כהן | מכבי ת"א | 29 | 17.6 | 136.4 | 105.0 | 31.4 | 12.1% | 5.1% | 63.4% | 69.6% | 4.5 |
| 6 | ג'יילן הורד | הפועל ת"א | 16 | 23.1 | 136.1 | 105.0 | 31.2 | 25.9% | 10.6% | 63.9% | 70.5% | 10.5 |
| 7 | כריס ג'ונסון | הפועל י-ם | 23 | 23.0 | 138.0 | 110.7 | 27.3 | 18.7% | 7.3% | 65.9% | 68.8% | 7.6 |
| 8 | ג'אקורי וויליאמס | הפועל י-ם | 18 | 22.3 | 130.5 | 105.5 | 25.0 | 20.7% | 9.8% | 70.7% | 69.1% | 7.9 |
| 9 | רומן סורקין | מכבי ת"א | 24 | 23.4 | 126.4 | 104.0 | 22.4 | 26.3% | 10.4% | 68.0% | 68.6% | 10.9 |
| 10 | אנטוניוס קליבלנד | מכבי ת"א | 17 | 20.1 | 121.1 | 100.7 | 20.4 | 18.6% | 6.3% | 61.0% | 63.3% | 6.8 |
| 11 | בריאן אנגולה | הפועל ת"א | 17 | 25.9 | 123.0 | 103.7 | 19.4 | 19.9% | 8.9% | 53.6% | 60.0% | 10.1 |
| 12 | ג'ון הולנד | הפועל ת"א | 17 | 21.1 | 121.3 | 104.5 | 16.8 | 18.4% | 4.9% | 59.7% | 62.2% | 6.9 |
| 13 | בונזי קולסון | מכבי ת"א | 16 | 24.4 | 119.5 | 103.5 | 16.0 | 19.8% | 6.1% | 50.0% | 56.3% | 8.1 |
| 14 | איתי שגב | נס ציונה | 28 | 23.5 | 118.2 | 102.5 | 15.8 | 17.8% | 7.8% | 50.9% | 56.0% | 8.2 |
| 15 | ג'רום מיינסי | נס ציונה | 30 | 26.8 | 122.0 | 106.3 | 15.7 | 19.7% | 8.8% | 63.2% | 66.5% | 9.7 |
| 16 | דרו קרופורד | הפועל חולון | 18 | 27.4 | 122.1 | 108.8 | 13.2 | 17.6% | 7.5% | 67.9% | 68.1% | 8.2 |
| 17 | בר טימור | הפועל ת"א | 27 | 25.5 | 119.9 | 107.6 | 12.3 | 20.4% | 8.2% | 53.6% | 57.1% | 10.7 |
| 18 | לוקאס גולדנברג | הפועל עפולה | 29 | 27.4 | 120.6 | 108.5 | 12.1 | 15.1% | 6.8% | 50.3% | 58.7% | 8.0 |
| 19 | רג'י לינץ' | בני הרצליה | 25 | 20.8 | 116.6 | 106.1 | 10.6 | 17.1% | 5.3% | 57.6% | 62.8% | 6.8 |
| 20 | ווילי וורקמן | בני הרצליה | 29 | 20.4 | 117.5 | 107.5 | 10.0 | 15.7% | 6.2% | 59.3% | 59.9% | 6.3 |
| 21 | ג'סטין סמית' | הפועל חולון | 21 | 27.5 | 114.5 | 104.6 | 9.9 | 25.7% | 10.4% | 60.2% | 62.5% | 12.2 |
| 22 | תומר גינת | הפועל ת"א | 25 | 27.2 | 115.8 | 106.3 | 9.5 | 21.1% | 8.1% | 59.3% | 59.9% | 10.4 |
| 23 | שחר עמיר | הפועל חולון | 28 | 15.8 | 120.3 | 111.1 | 9.3 | 14.8% | 2.6% | 67.7% | 68.4% | 3.9 |
| 24 | איגור קולשוב | הפועל ב"ש | 30 | 28.3 | 126.4 | 117.1 | 9.2 | 17.1% | 8.0% | 61.7% | 64.4% | 8.7 |
| 25 | פרדריק בורדיון | בני הרצליה | 29 | 27.4 | 119.8 | 110.7 | 9.1 | 15.0% | 6.1% | 57.0% | 61.1% | 7.5 |
| 26 | אקסבייר מנפורד | הפועל ת"א | 22 | 26.7 | 117.6 | 109.9 | 7.7 | 21.9% | 7.7% | 58.9% | 62.3% | 10.7 |
| 27 | יהל מלמד | מכבי רמת גן | 25 | 12.3 | 116.6 | 109.5 | 7.1 | 15.6% | 2.3% | 60.5% | 61.1% | 3.5 |
| 28 | יובל זוסמן | הפועל י-ם | 29 | 22.9 | 113.4 | 106.4 | 7.0 | 18.2% | 6.5% | 56.6% | 59.7% | 7.7 |
| 29 | עידן זלמנסון | הפועל ת"א | 25 | 16.6 | 112.6 | 105.8 | 6.9 | 26.4% | 5.7% | 55.9% | 57.8% | 8.5 |
| 30 | כרם משעור | מכבי רמת גן | 25 | 16.9 | 116.3 | 109.6 | 6.7 | 15.8% | 3.1% | 50.8% | 53.8% | 4.8 |
| 31 | עוז בלייזר | הפועל י-ם | 25 | 16.6 | 115.8 | 109.4 | 6.4 | 14.1% | 3.2% | 49.5% | 51.4% | 4.1 |
| 32 | נועם אביבי | הפועל עפולה | 27 | 20.4 | 113.8 | 107.5 | 6.3 | 21.8% | 5.2% | 49.3% | 52.6% | 8.2 |
| 33 | תמיר בלאט | מכבי ת"א | 24 | 21.8 | 115.7 | 109.4 | 6.3 | 21.8% | 6.3% | 50.5% | 54.3% | 10.0 |
| 34 | ג'ורג' קינג | נס ציונה | 21 | 24.7 | 115.7 | 109.7 | 6.0 | 19.8% | 6.8% | 59.4% | 63.3% | 8.4 |
| 35 | דקאראי טאקר | הפועל חיפה | 17 | 32.2 | 122.0 | 116.4 | 5.6 | 17.8% | 8.9% | 65.2% | 66.5% | 10.1 |
| 36 | נתנאל ארצי | הפועל חולון | 28 | 25.6 | 111.1 | 105.5 | 5.5 | 18.1% | 6.6% | 56.5% | 57.5% | 8.3 |
| 37 | הנס ואנוויין | הפועל חולון | 19 | 22.3 | 113.2 | 107.8 | 5.4 | 14.9% | 4.6% | 47.7% | 51.3% | 6.4 |
| 38 | רפי מנקו | מכבי ת"א | 26 | 21.9 | 109.5 | 104.2 | 5.3 | 18.4% | 4.8% | 54.2% | 54.9% | 7.1 |
| 39 | סי.ג'יי האריס | הפועל חולון | 16 | 26.2 | 116.5 | 111.8 | 4.6 | 20.0% | 6.7% | 47.6% | 55.9% | 10.0 |
| 40 | ספנסר וייס | הפועל עפולה | 30 | 33.0 | 107.9 | 103.7 | 4.2 | 16.5% | 9.3% | 51.0% | 51.7% | 10.2 |
| 41 | ג'יימס בייטמון | קריית אתא | 24 | 31.5 | 121.4 | 117.2 | 4.2 | 22.6% | 9.7% | 57.6% | 62.2% | 13.1 |
| 42 | ליוואי רנדולף | הפועל י-ם | 23 | 28.0 | 117.9 | 114.6 | 3.3 | 26.9% | 8.5% | 53.6% | 57.6% | 12.9 |
| 43 | אדם אריאל | מכבי רמת גן | 29 | 27.7 | 112.6 | 109.6 | 3.1 | 18.6% | 5.6% | 50.7% | 53.7% | 9.0 |
| 44 | ג'ורדן כהן | מכבי רמת גן | 26 | 25.3 | 112.6 | 110.3 | 2.3 | 20.4% | 6.5% | 53.6% | 57.6% | 9.7 |
| 45 | גיא פלטין | קריית אתא | 26 | 23.0 | 108.8 | 106.5 | 2.3 | 14.7% | 4.7% | 45.8% | 49.0% | 6.5 |
| 46 | קמרון שלטון | הפועל עפולה | 29 | 26.1 | 108.2 | 106.0 | 2.2 | 17.1% | 5.6% | 45.5% | 49.6% | 8.5 |
| 47 | אמין סטיבנס | קריית אתא | 29 | 31.3 | 114.4 | 112.4 | 2.0 | 24.3% | 11.5% | 54.8% | 57.0% | 14.1 |
| 48 | ליאור קררה | גליל עליון | 29 | 30.2 | 118.7 | 116.9 | 1.8 | 17.8% | 7.8% | 54.8% | 59.9% | 9.9 |
| 49 | דיישון בוקר | הפועל אילת | 23 | 29.6 | 117.8 | 116.3 | 1.5 | 24.7% | 9.8% | 52.2% | 60.2% | 13.4 |
| 50 | ספידי סמית' | הפועל י-ם | 22 | 29.4 | 113.3 | 112.1 | 1.2 | 19.6% | 8.4% | 49.2% | 52.9% | 11.6 |
ORtg (Offensive Rating) - מספר הנקודות שהשחקן/הקבוצה מייצרים לכל 100 פוזשנים.
DRtg (Defensive Rating) - מספר הנקודות שהקבוצה סופגת לכל 100 פוזשנים בזמן שהשחקן על המגרש. נמוך יותר = טוב יותר.
NetRtg (Net Rating) - ההפרש בין ה-ORtg ל-DRtg. ערך חיובי מצביע על יתרון של הקבוצה בזמן שהשחקן על המגרש.
Usg% (Usage Percentage) - אחוז הפוזשנים ההתקפיים של הקבוצה שבהם השחקן היה מעורב באופן ישיר בסיום המהלך.
PIE (Player Impact Estimate) - אחוז התרומה הסטטיסטית של השחקן מתוך סך התרומה הסטטיסטית במשחקים שבהם שיחק.
eFG% (Effective Field Goal Percentage) - אחוז הקליעה האפקטיבי מהשדה, המשקלל את הערך הנוסף של זריקות לשלוש.
TS% (True Shooting Percentage) - מדד ליעילות הקליעה הכוללת, המשקלל זריקות לשתיים, שלשות וזריקות עונשין.
Poss (Possessions) - אומדן למספר הפוזשנים בממוצע למשחק.
Pace - אומדן למספר הפוזשנים של הקבוצה ל-40 דקות משחק. הארכות מתוקננות בחישוב.
* כל הערכים הם נתונים עונתיים, מחושבים כיחס של סכומי העונה
* ORtg ו-DRtg האישיים מחושבים לפי מודל דין אוליבר
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים ולפחות 10 דקות בממוצע למשחק לכניסה לטבלה












.png)



.png)








.png)

