0
צ'ונסי
ג'נקינס
קבוצה: מכבי תפוזינה ראשון לציון
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.93
תאריך לידה: 20/04/2002
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: גארד
גובה: 1.93
תאריך לידה: 20/04/2002
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
19
שיא נקודות בקריירה
93
נקודות בקריירה
10.3
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 2 | 98 | 44 | 17/27 | 1/11 | 7/8 | 19 | 1 | 20 | 14 | 10 | 7 | 7 | 11 | 3 | 1 | 52 | |||
| ממוצע | 4 | 50% | 24.5 | 11.0 | 63% | 9.1% | 87.5% | 4.8 | 0.3 | 5.0 | 3.5 | 2.5 | 1.8 | 1.8 | 2.8 | 0.8 | 0.3 | 13.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל אילת (ב) L | * | 32 | 11 | 5/8 | 62.5% | 0/3 | 0% | 1/2 | 50% | 7 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 | 19 |
| 2 | הפועל העמק (ב) L | * | 16 | 4 | 1/3 | 33.3% | 0/4 | 0% | 2/2 | 100% | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | -5 |
| 3 | מכבי ת"א (ב) W | 29 | 18 | 7/10 | 70% | 0/3 | 0% | 4/4 | 100% | 5 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 23 | |
| 4 | הפועל חולון (ח) W | 21 | 11 | 4/6 | 66.7% | 1/1 | 100% | 0/0 | 0% | 6 | 0 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 15 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 5 | 21.8 | 9.8 | 48% | 35% | 69% | 1.8 | 1.0 | 2.8 | 3.0 | 2.4 | 0.6 | 3.0 | 2.8 | 0.4 | 0.6 | 6.8 | |||
| 2026-27 | ראשון לציון | 4 | 24.5 | 11.0 | 63% | 9% | 88% | 4.8 | 0.3 | 5.0 | 3.5 | 2.5 | 1.8 | 1.8 | 2.8 | 0.8 | 0.3 | 13.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 3 | 26.0 | 8.3 | 54% | 20% | 71% | 1.3 | 1.0 | 2.3 | 2.7 | 3.3 | 1.7 | 3.3 | 3.7 | 0.3 | 0.0 | 8.3 | |||
23 מדד
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
18 נקודות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
7 ריבאונדים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
5 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
3 חטיפות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
3 איבודים
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
2 חסימות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 שלשות
מחזור 4 נגד הפועל חולון בחוץ
13.0 מדד
מדורג #44
11.0 נקודות
מדורג #56
5.0 ריבאונדים
מדורג #34
2.8 אסיסטים
מדורג #35
1.8 חטיפות
מדורג #13
1.8 איבודים
מדורג #56
0.8 חסימות
מדורג #13
9.1% אחוזים ל3
מדורג #87
קולג':
ויצ'יטה סטייט (2020-2022)
אולד דומיניון (2022-2024)
סיטון הול (2024-2025)
2025-2026: ויטוריה (פורטוגל), מכבי ראשון לציון
2026-2027: מכבי ראשון לציון
ויצ'יטה סטייט (2020-2022)
אולד דומיניון (2022-2024)
סיטון הול (2024-2025)
2025-2026: ויטוריה (פורטוגל), מכבי ראשון לציון
2026-2027: מכבי ראשון לציון












.png)






















.png)

