16
רון
ציפר
קבוצה: מכבי תפוזינה ראשון לציון
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.94
תאריך לידה: 24/01/2003
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 5
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד
גובה: 1.94
תאריך לידה: 24/01/2003
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 5
23
שיא נקודות בקריירה
412
נקודות בקריירה
7.9
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 2 | 74 | 17 | 1/7 | 3/12 | 6/6 | 7 | 1 | 8 | 7 | 5 | 4 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 | |||
| ממוצע | 4 | 50% | 18.5 | 4.3 | 14.3% | 25% | 100% | 1.8 | 0.3 | 2.0 | 1.8 | 1.3 | 1.0 | 1.5 | 1.0 | 0.5 | 0.5 | 2.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל אילת (ב) L | 17 | 4 | 1/1 | 100% | 0/1 | 0% | 2/2 | 100% | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
| 2 | הפועל העמק (ב) L | 21 | 8 | 0/2 | 0% | 2/7 | 28.6% | 2/2 | 100% | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | |
| 3 | מכבי ת"א (ב) W | * | 21 | 4 | 0/2 | 0% | 1/2 | 50% | 1/1 | 100% | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 |
| 4 | הפועל חולון (ח) W | * | 15 | 1 | 0/2 | 0% | 0/2 | 0% | 1/1 | 100% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2022-23 | הפועל ב"ש | 8 | 5.6 | 3.1 | 67% | 44% | 0% | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.8 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.4 | 0.0 | 0.0 | 1.5 | |||
| 2023-24 | הפועל ב"ש | 16 | 13.2 | 6.5 | 31% | 41% | 74% | 0.8 | 0.1 | 0.9 | 1.7 | 1.6 | 0.8 | 0.9 | 0.7 | 0.0 | 0.1 | 4.3 | |||
| 2024-25 | הפועל ב"ש | 24 | 19.7 | 11.1 | 46% | 38% | 85% | 1.5 | 0.5 | 2.0 | 2.0 | 2.9 | 1.4 | 1.1 | 0.8 | 0.0 | 0.5 | 9.6 | |||
| 2026-27 | ראשון לציון | 4 | 18.5 | 4.3 | 14% | 25% | 100% | 1.8 | 0.3 | 2.0 | 1.8 | 1.3 | 1.0 | 1.5 | 1.0 | 0.5 | 0.5 | 2.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2022-23 | הפועל ב"ש | 3 | 6.0 | 2.0 | 0% | 40% | 0% | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 0.7 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | -0.7 | |||
| 2024-25 | הפועל ב"ש | 2 | 11.5 | 4.0 | 50% | 0% | 50% | 1.5 | 1.0 | 2.5 | 1.0 | 2.0 | 2.5 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 4.0 | |||
4 מדד
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
8 נקודות
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
3 ריבאונדים
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
2 אסיסטים
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
1 חטיפות
מחזור 4 נגד הפועל חולון בחוץ
3 איבודים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 חסימות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
2 שלשות
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
2.5 מדד
מדורג #123
4.3 נקודות
מדורג #116
2.0 ריבאונדים
מדורג #108
1.0 אסיסטים
מדורג #85
1.0 חטיפות
מדורג #50
1.5 איבודים
מדורג #63
0.5 חסימות
מדורג #30
25.0% אחוזים ל3
מדורג #72
מחלקת נוער: א.ס אשקלון
2020-2021: א.ס אשקלון (ארצית)
2021-2022: הפועל באר שבע, א.ס אשקלון (ארצית - כרטיס כפול)
2022-2025: הפועל באר שבע/דימונה
2025-2026: מכללת LSU (קולג')
2026-2027: מכבי ראשון לציון












.png)

















.jpg)







.png)

