22
ג'וש
פרוינד
קבוצה: מכבי תפוזינה ראשון לציון
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.00
תאריך לידה: 14/05/1997
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 3
אזרחות:
ישראל (ISR)
,
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.00
תאריך לידה: 14/05/1997
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 3
21
שיא נקודות בקריירה
291
נקודות בקריירה
5.9
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 3 | 106 | 30 | 6/9 | 6/13 | 0/2 | 17 | 4 | 21 | 17 | 2 | 3 | 4 | 12 | 2 | 1 | 36 | |||
| ממוצע | 4 | 75% | 26.5 | 7.5 | 66.7% | 46.2% | 0% | 4.3 | 1.0 | 5.3 | 4.3 | 0.5 | 0.8 | 1.0 | 3.0 | 0.5 | 0.3 | 9.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל אילת (ב) L | 22 | 12 | 3/5 | 60% | 2/3 | 66.7% | 0/0 | 0% | 3 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | |
| 2 | הפועל העמק (ב) L | * | 24 | 5 | 1/1 | 100% | 1/1 | 100% | 0/0 | 0% | 7 | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 12 |
| 3 | מכבי ת"א (ב) W | * | 35 | 13 | 2/3 | 66.7% | 3/5 | 60% | 0/2 | 0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 13 |
| 4 | הפועל חולון (ח) W | * | 25 | 0 | 0/0 | 0% | 0/4 | 0% | 0/0 | 0% | 4 | 2 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2019-20 | מכבי אשדוד | 19 | 9.9 | 2.6 | 59% | 23% | 88% | 1.6 | 0.9 | 2.5 | 1.6 | 0.4 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 3.1 | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 26 | 18.2 | 8.1 | 69% | 32% | 95% | 2.0 | 1.0 | 2.9 | 3.0 | 0.7 | 0.6 | 0.4 | 1.1 | 0.3 | 0.2 | 7.4 | |||
| 2026-27 | ראשון לציון | 4 | 26.5 | 7.5 | 67% | 46% | 0% | 4.3 | 1.0 | 5.3 | 4.3 | 0.5 | 0.8 | 1.0 | 3.0 | 0.5 | 0.3 | 9.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 3 | 20.3 | 6.0 | 71% | 67% | 100% | 2.0 | 0.3 | 2.3 | 2.3 | 0.7 | 0.0 | 0.7 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 6.7 | |||
13 מדד
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
13 נקודות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
7 ריבאונדים
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
4 אסיסטים
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
2 חטיפות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
3 איבודים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 חסימות
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
3 שלשות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
9.0 מדד
מדורג #76
7.5 נקודות
מדורג #81
5.3 ריבאונדים
מדורג #29
3.0 אסיסטים
מדורג #27
0.8 חטיפות
מדורג #78
1.0 איבודים
מדורג #100
0.5 חסימות
מדורג #35
46.2% אחוזים ל3
מדורג #16
קולג': רנדולף (2015-2016), רואנוקי (2016-2019)
2019-2020: מכבי אשדוד
2020-2021: אליצור אשקלון (לאומית)
2021-2022: מכבי חיפה (לאומית)
2022-2024: מכבי רחובות (לאומית)
2024-2025: מכבי ראשון לציון (לאומית)
2025-2027: מכבי ראשון לציון












.png)





















.png)

