1
קוויי
גרנט
קבוצה: מכבי תפוזינה ראשון לציון
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 11/12/1999
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: רכז
גובה: 1.85
תאריך לידה: 11/12/1999
שנים בקבוצה: 2
שנים בליגה: 2
26
שיא נקודות בקריירה
350
נקודות בקריירה
13.0
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 4 | 131 | 53 | 11/22 | 6/16 | 13/22 | 14 | 5 | 19 | 12 | 17 | 10 | 13 | 21 | 1 | 0 | 66 | |||
| ממוצע | 4 | 100% | 32.8 | 13.3 | 50% | 37.5% | 59.1% | 3.5 | 1.3 | 4.8 | 3.0 | 4.3 | 2.5 | 3.3 | 5.3 | 0.3 | 0.0 | 16.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל אילת (ב) L | * | 34 | 16 | 2/4 | 50% | 2/3 | 66.7% | 6/8 | 75% | 4 | 2 | 6 | 3 | 7 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 | 26 |
| 2 | הפועל העמק (ב) L | * | 34 | 7 | 3/8 | 37.5% | 0/5 | 0% | 1/1 | 100% | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 |
| 3 | מכבי ת"א (ב) W | * | 32 | 16 | 3/5 | 60% | 3/5 | 60% | 1/3 | 33.3% | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 5 | 3 | 6 | 0 | 0 | 21 |
| 4 | הפועל חולון (ח) W | * | 31 | 14 | 3/5 | 60% | 1/3 | 33.3% | 5/10 | 50% | 6 | 0 | 6 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 16 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 23 | 28.9 | 12.9 | 51% | 29% | 81% | 2.7 | 0.5 | 3.3 | 2.2 | 3.2 | 1.4 | 2.7 | 5.3 | 0.1 | 0.2 | 14.0 | |||
| 2026-27 | ראשון לציון | 4 | 32.8 | 13.3 | 50% | 38% | 59% | 3.5 | 1.3 | 4.8 | 3.0 | 4.3 | 2.5 | 3.3 | 5.3 | 0.3 | 0.0 | 16.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2025-26 | ראשון לציון | 2 | 21.0 | 7.5 | 20% | 33% | 67% | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 1.0 | 4.5 | 4.0 | 0.0 | 0.5 | 4.5 | |||
26 מדד
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
16 נקודות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
6 ריבאונדים
מחזור 4 נגד הפועל חולון בחוץ
9 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
5 חטיפות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
5 איבודים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 חסימות
מחזור 4 נגד הפועל חולון בחוץ
3 שלשות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
16.5 מדד
מדורג #20
13.3 נקודות
מדורג #27
4.8 ריבאונדים
מדורג #39
5.3 אסיסטים
מדורג #10
2.5 חטיפות
מדורג #3
3.3 איבודים
מדורג #10
0.3 חסימות
מדורג #42
37.5% אחוזים ל3
מדורג #38
קולג': מערב טקסס (2018-2021), ויצ'יטה סטייט (2021-2022), סם יוסטון סטייט (2022-2023)
2023-2024: הלסינקי סיגלס (פינלנד)
2024-2025: סיגל פרישטינה (קוסובו), מכבי ראשון לציון (לאומית)
2025-2027: מכבי ראשון לציון
2023-2024: הלסינקי סיגלס (פינלנד)
2024-2025: סיגל פרישטינה (קוסובו), מכבי ראשון לציון (לאומית)
2025-2027: מכבי ראשון לציון












.png)














.jpg)






.png)

